Autor Zpráva
l564
Profil
Zhonoťte mi web site.hys.cz
Taurus
Profil
O čem to je? Kde je hlavička? Všude samá reklama, nevyznám se. Zavírám. Takto se weby nedělají.
l564
Profil
Informace :
Napsáno v PHP Fusion
Reklama je kvůli penězům
META podle testů je dostatečná

Tak že nevím v čem je problém
Kry5
Profil
Taurus:
Souhlas

l564:
1) Hmm
2) Ano, a je umístěná velice přívětivě a při prohlížení uživatele vůůůbec neruší...
3) META data slouží pro vyhledávače pokud se nepletu... Taurus myslel na celkovou přehlednost webu.

To je hezký, ale já vim, kde je problém

[#1] Velice, hezky napsáno, jsme rádi, že ses nám rozepsal, poprosil a za naše odpovědi patřičně poděkoval.
Petr Wudi
Profil
- téma - asi o ničem. (O tom píšu taky.)
- špatná typografie
- 01.02.2011 19:09:11 - k čemu to tam je (kromě toho, že ve skutečnosti je 19:11)
- stejně tak 15,281 návštěv je sice hezká informace ale je návštěvníkovi k ničemu (a navíc v české typografii se místo čárky píše mezera)
- v anketě mi docela vadí nemožnost hlasovat bez ztráty 10 Kč
- vzhled mi silně připomíná stránky z 90. let
Prostě, já bych (aspoň vzhled a rozvržení) udělal od základu znova.
Darja
Profil
1. jak už bylo napsáno, nepochopila jsem, o čem ten web je
2. peníze, peníze, peníze - spousta reklam, nemožné hlasovat zadarmo (takhle se ti na tu anketu každý vykašle), podpořte tento web - proč bych ho měla podporovat, když jsem nepochopila, k čemu je ten web dobrý
3. když zúžím okno prohlížeče, postranní navigace se rozpadá
4. stránka není validní
atd.
Darker
Profil
Nefunguje anketa. Nelíbí se mi to.
Frozen
Profil
- nepochopil jsem o čem stránka je
- všude samá reklama
- obsah žádný
- validita

to, že někdo napíše, že měl návštěvnost v ten a ten den tolik a tolik... sis tam mohl dát aspoň 50 000...
btw... co by tam hledali když tam nic není?

ehm lépe odkud by přišli?
Seznam má zaindexovanou jednu stranu (seznam)
Google má v indexu 97 stran... (google)

To, že si vychytrale použil doménu site.hys.cz a samotnou doménu hys.cz si nechal redirectovat na https://www.endora.cz//... máš tam dvě lomítka... a ukazuje Ti to alexarank pro doménu (hys.cz) tudíž částečně převzatý Arank od endory mi přijde jako vrchol drzosti, ještě když se s tou návštěvností chlubíš....
Pokud si svoje stránky udělal záměrně na site.hys.cz a nechtěl si jen www.hys.cz a nevěděl o tom, tak se omlouvám, ale s návštěvností co není pravdivá se nemusíš chlubit...

Pokud se pletu s tou tvojí návštěvností, tak mi ukaž statistiky ze serveru, určitě ti je hosting poskytuje...

ps. omlouvám se trošku za odbočení od tématu hodnocení stránky, ale tohle mě opravdu vytočilo...
Maras
Profil
Frozen:
něco.hys.cz je freehosting od endora.cz
Zuzana74
Profil
l564:
Tvůj první výtvor?
Petr ZZZ
Profil
Vyhledávání nefunguje (hledal jsem na celém webu Fotogalerie a nic to nenašlo, přitom to máš v menu a kliká to i na nějaké fotky). (Ohňostroj doporučuji fotit delšími časy a ze stativu.)

To jak ty bloky jezdí při klikání, vypadá docela hezky, ale co je to platné, když na tom webu neumím objevit nějaký obsah. Chybí mi důvod se tam zdržovat.

Co ta kritika ohledně ošizené statistiky návštěvnosti? Má Frozen pravdu? Přijde mi, že jeho otázka („co by tam hledali když tam nic není?“) má něco do sebe. Hm…
l564
Profil
Návštěvnost není ošizená (jen malinko) totiž , zaregistroval , jsem si web do klikaček tudíš se mi zvětšíla návštevnost o 1 000 uživatelu za den
bum
Profil *
Možná jsem škarohlíd, ale prostě mi vadí taková snůška hrubek. "Oběvují se" (opakovaně), peníze jdou "podvodníkovy", šíření poplašné "správy", zmršená interpunkce... Když chce někdo dělat weby, tj. publikovat, neměl by mít takové zásadní nedostatky v písemném vyjadřování. Podle češtiny bych Tě tipoval tak na žáka sedmé třídy, a to ještě nepořádného. Marná sláva, pokud chceš, aby Tě někdo bral vážně, s tímhle taky budeš muset něco udělat.
l564
Profil
Tak na váš podmět jsem se chytil za vlasy a poupravil jsem vzhled , prosím řekněte mi co si o tom myslíte , klidně o tom webu , rád bych ho chtěl mít pěkný .

www.site.hys.cz

Klidně si na mě vybijte zlost :-) sem připraven na všechno a smířím se se vším . A budu se snažit podmětu vyhovět aby byl web "co nejlepší"

Moderátor Petr ZZZ: Přesouvám včetně navazujících příspěvků do původního vlákna, netřeba zakládat nové (a už vůbec ne s titulkem "Názor na vzhled ( 5 minut nový ) a na web .").
Medvídek
Profil
l564:
Chtěl bych tě upozornit, že PHPFusion má svůj copyright, což porušuješ tímto: Copyright © 2009 - 2010 Filip Šedivý. (Navíc dvojitě)
A ten template má také svůj copyright.
A místama to máš rozbitý.
l564
Profil
Medvídek :
OK Dodělám . Ten 1 a ten 2 taky .
Během příštího týdne to tam dodělám s ostatníma podmětama
Petr ZZZ
Profil
l564:
Namátkou jsem klikl na Ostatní » SEO Optimalizace:
Máš tam dost chyb, ba i hrubek (navíšít, obědnávka…). Před interpunkcí (tečkami, otazníky, vykřičníky atp.) se nedělají mezery.
Špatně: …konec věty .
Správně: …konec věty.
Registrace do vyhledávačů – nemyslíš spíš do katalogů?
Poslední články – chtělo by to ošetřit zkracování hesel, aby končila celým slovem (teď tam máš třeba "Když si chci vyděl…").

Položky menu, pod kterými zatím nic není (články: pro muže, články: filmy) bych nějak zneviditelnil, nejlépe HTML-komentářem, který <!-- není vidět --> a tak nezavazí. Kdo si přečte "Tato kategorie článků je prázdná", mohl by web opustit, a kdo si to přečte podruhé, opustí ho téměř s jistotou.
Pořád není zřejmé, o čem ten web vlastně je. Navíc tam, kde je nějaký obsah, je ho dost poskromnu.

Na autorská práva by sis měl dávat pozor.

Celkové hodnocení: Zřejmě jsi hodně mladý a je vidět zájem i snaha. To však nejsou důvody se na jakémkoli webu zdržovat – takovým důvodem může být jen a jen kvalitní obsah a kvalitní zpracování.

Ještě rada do života: Nevymýšlej báchorky, k ničemu to není. To platí i pro registraci webu "do klikaček". Slyším to poprvé, ale dovedu si představit, co je účelem takové "služby" – ošidit statistiky, lidi i vyhledávače.

(<ot> „…s ostatníma podmětama
…s ostatními podněty.</ot>)
TomasJ
Profil
Zdravím, předem se tímto omlouvám všem adminům za otevření starého vlákna a pokud uznají za vhodné, ať s klidem tento příspěvek smažou.

l564:
Na tomto webu není co hodnotit. Jak ze vzhledové stránky tak i ze stránky programové. Důvodem je onen PHP-Fusion, který jaksi máš zdarma ke stažení včetně tuny vzhledů volně ke stažení na internetu.
Já jen zírám... >
Na webu nabízíš reklamní plochu za peníze, když máš doménu zdarma? To je neskutečné.
Můžeš mi říct jedinný důvod, proč si na web dáváš položku menu - Doména na 2. řádu zdarma nehledě na to, že nedává tato fráze napůl smysl? Na první pohled to působí, jako bys ji nabízel ty osobně, ale je to jen klam, který má vložený <iframe> na www.dot.tk. Myslíš si snad, že se ti tímto bude navyšovat návštěvnost ještě víc? Podle mě, je tento web jen spam a jedinný účel je snaha vydělat si a snaha být obdivován ostatními lidmi, vkládáním klamavé statistiky návštěv. Většinu lidí nezajímá, kolik návštěv bylo za poslední hodinu, den, týden, měsíc nebo rok... 99,99% lidí se nad tím nepozastaví na déle jak 10 sekund a právě tolik času jen díky tomu, že přečtení statistiky návštěvnosti jim zabere oněch 10 sekund. Návštěvnost je k ničemu. Pokud se nijak nechystáš zakládat přínosné příspěvky do svého webu, bude ti web celkem k ničemu. Kopírování článků z jiných webů je zakázáno a pokud ti na to přijdou, jsou s tím akorát nepříjemnosti. Pokud chceš mít článek na webu, musíš mít uveden pod článkem zdroj odkud článek je. A některé weby i tak nepovolují kopírování článků. Na mysli mám například tento článek. Toť ode mě asi vše, víc už k tomu nemám co dodat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0