Autor Zpráva
simon25
Profil
Dobrý den,
rád bych si nechal zhodnotit stránku

Budu rád za jakékoliv připomínky a rady.

Děkuji.
pcmanik
Profil
1. Tie 4 velke obrazky na hlavnej stranke su rozmazane.
2. Menu seka, bolo by dobre najst lepsie.
3. A stranka, ktora je robena cez wordpress sa neda moc hodnotit co sa tyka kodu.
david80
Profil
1. S tím menu je docela veselo, docela mě pobavilo chytat odkazy. Když jsem to nestihl včas, tak mi ujelo pod myší :-)
Já osobně bych zvolil jiné.
2. Když dám v menu odkaz "Ceník" tak se položka "Jak objednávat" změní na "Zpívající fontána"
Michal Benda
Profil
V sekci "Gastronomie" u fotky Restaurant se po najetí myši sice zobrazí text, ale ne celý. (Možná se stejný problém vyskytuje i jinde)
jenikkozak
Profil
simon25:
1) Designově se mi nezdá logo, menu a obsah stránky sjednocené.
2) Stopa zvýrazňování v tabulkách (např. v Ceníku procedur) je sice efektní, ale nemyslím si, že by pomáhala s přehledností.
3) Menu při pohybu myší shora je opravdu docela k naštvání.
4) Na stránce Jak objednat je obrázek telefonu, zavináče a obálky. Jsou to však odkazy vedoucí na stránku Kontakt, kde však není uvedena ani jedna z informací z obrázků.
5) Popisky položek formulářů se mohou dělat pomocí <label>ů, dá se pak na ně klikat.
Kód je z Wordpressu, takže k němu nemá cenu nic uvádět. :-)
Ivy
Profil
* Všechno je tak nějak v pohybu, menu se hýbe samo od sebe, cukají se i jiné věci a mě to znervózňuje. Jako zákazník bych asi brzo utekla.
* Obrázky na vstupní stránce mi připadají velké - na text pod nimi je nutno sjet a to mi také nepřipadá ideální. Obrázky bych doporučila zmenšit aby se vešly na obrazovku i s textem.
* Povídání o pramenech bych doporučila doplnit jejich fotkami.
* Fotky na stránce se mi většinou líbí.
peta
Profil
* Tabulku na strance Ubytovani bych zkusil vzhled jako v mem pokusu. Oddeleni bunek svisle nebo vodorovne. Mozna text v zahlavi tucne.
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/x/pp-file-manager.htm
Tabulka by mela mit nadpis, zahlavi a obsah. Jakekoliv jine, slozitejsi konstrukce, jsou vetsinou ke skode. / Tabulku dole ti nepodbarvuje bilou po cele sirce, ale cary jsou po cele sirce. / Podtrzeni u Cenik ubytovani neni videt a vuci zlute mi tam seda spise vadi.

Sleva pro děti

Vek | Sleva
do 5 let | zdarma
od 5 do 12 let | 50%

* Ty animace vsude se mi tam nelibi. Jednou, dvakrat, to muze byt zpestreni, ale vse, to je uz spis otravne.
* Stranka Leceni - vpravo Co nabizime se nerozbaluje cele a nadpis ani text neni klikatelny
* Stranka Co je wellness nema vyreseny vzhled textu. Sem tam je margin, padding vetsi. Sem tam je velke male pismo. Sem tam se objevi za nadpisem dvojtecka a kdy, bud je oddelena mezenou nebo ne. Sem tam je v nadpise zavorka. A je tam hodne tucneho textu blizko sebe
* Stranka Restaurant - opet tabulky maji podivny vzhled. Odrazky proti strance Co je wellness jsou reseny sipeckou, tam to byla carecka
* Stranka Aktualne - Zpivajici fontana postrada padding
Prestalo me bavit dal klikat.

Chce to jeste hodne zapracovat na vzhledu prostredniho bloku. Text neni vubec poreseny a ani to vyrazne zlute pozadi mi tam nesedi. mozna bych zkusil bile-zlutou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0