Autor Zpráva
zatomik
Profil
Ahoj,

prosím o zhodnocení grafického návrhu pro agregátor slev.

http://images.zatomik.net/2011/slevopec/01.jpg

Uvítám každou kritiku a nápady. (Logo je pouze provizorní)

Děkuji
Petr Wudi
Profil
Taková drobnost:
Stín loga a ikonek vypadá tak, jako kdyby světlo šlo zleva. A v horní černé liště to pak kvůli tomu vypadá, jako že ty svislé čárky jsou vystouplé. Nevim, jestli je to účel, nebo ne ale vypadá to divně (a ostatní čárky taky).
A ty fejsbůky nahoře moc neladí s okolím.
Celek ale musím pochválit.
peta
Profil
* preplacane
* casto slaby kontrast pozadi / pismo
* select prvky v obsahu nejsou vyrazne vuci pozadi, mozna bych pouzil pro ne trosku sedejsi pismo nez ma bezny text se svetle sedivym podkladem
* "dnes nove" bych mozna prilepil az na obrazek a zprave nekulatil. Nebo by mozna stacilo to zprava nekulatit
* schazi tomu html kod, ono na obrazku vypada vsechno dobre, ale malokdo to dokaze prevest tak i do kodu
okolojdouci
Profil *
zatomik:
Velmi dobré. Jen bych měl drobné výhrady k těm jednotlivým položkám v hlavním bloku.
Ty položky mi připadají málo opticky oddělené (jak by to vypadalo s trošku ztmaveným pozadím?), přehuštěné a v jejich pravé části moc kontrastní.
Ale opakuji - rozhodně to dělal designér. Jestli to je tvoje práce, poznamenám si kontakt.
Taurus
Profil
Poměrně pěkné, ale nemuselo to vypadat, jako každý druhý typ tohoto webu – už podle toho vrchního tmavšího pruhu (oproti zbytku stránky). Všecky ty blbůstky nahoře a twittery a facebooky bych dal někam dolů nebo pryč, takto je to přeplácané. Patička nijaká, docela odfláklá. A zase ty sociáloviny vpravo...
Zatomik
Profil *
Děkuju za tipy. Také mi to přijde trochu přeplácané, asi to zkusím trochu provzdušnit a pravděpodobně nasadím dvě verze zobrazení. Jednu jednoduchou a vzdušnějši a druhou tuhle přeplácanější.

Okolojdouci: bohužel vás zklamu, designér to nedělal, dělal jsem to já a já jsem pouze amatérský designér. Ale těší mě váš zájem, takže se ozvat určitě mužete a domluvíme se.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0