Autor Zpráva
drp
Profil
Tvořím stránky pro jeden herní portal.
Už chybý dokončit jenom vzhled članků a pravý sloup.
Chtěl bych se vás zeptat co na to říkáte.
Pokud máte nějaké nápady nestiďte se a napište je.

Web najdete na adrese http://mytopic.hys.cz/ - slouží to jenom pro testování až web dodělám tak bude na vlastní domeně.

Díky.
Amunak
Profil
- odrážka u li ti leze bokem
- nelíbí se mi různá šířka rámečků
- vadí mi, že se špatně kliká na menu (chce to blokový odkaz)
- ikonky mi tam vůbec nesedí
- jinak je to docela pěkné, ale říkám si, že by to chtělo celé trochu nějak oživit, působí to zapadle, nezaujme to
AlastorM
Profil *
drp:
nelíbí se mi patička - nejenže tam jde vidět jen část text, ale ten zbytek textu, který se objeví až po najetí myší (což je mimochodem blbost, jelikož jsem na to přišel náhodou) má špatně zvolenou barvu písma, takže to nepřečtu
drp
Profil
Dik za reakce.
Ta paticka tam nebude tet tam musi byt ze je to freehosting tak se onu nestaram.

Dik za radu stym menu zkusim to dat jako blok a zatim mam hotove jenom pozadi menu logo a ty dva ramecky az dokoncim ty dalsi veci taK SEM NAPISU.
o_O
Profil
- Chybí mi klikatelná hlavička
- Nelíbí se mi zbytečný volný prostor v obsahu - k patičce musím scrolovat což vytváří dojem dalšího obsahu
drp
Profil
tak menu jsem upravil. Je to tet ok? tet stačí kliknout do toho prostoru mezi tyma proužkama.
Obsah zatím neřešme tam to mam už vymyšlené jenom to musím dodělat.
Ten volný prostor už jsem vyřešil ja jsem tam dal totiž když tam nebyl text min-height a zapoměl jsem to odstrannit.

JO dík tu hlavíčku už jsem udělal klikatelnů
jenikkozak
Profil
drp:
Piš pořádně. To platí nejen pro tvé weby, ale i pro tvé příspěvky zde na diskusi.
Nevím, v čem se na to dívali lidé přede mnou nebo jestli jsi to změnil, ale používáš příliš nízké kontrasty. Vinou toho je současný design výrazně horší než ten předchozí.
drp
Profil
toto neni design k blogu, na něm to pouze zkouším. Jinak ten kontrast myslíš asi mezi textem a to ještě nemám vyladěné, přibyde i sloupec v pravo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0