Autor Zpráva
intoušek
Profil *
http://cloudos.myftp.org/martin/

Uživatelské jméno:test nebo xxx
Heslo: test nebo xxx

Aplikace přibudou. Spíš bych chtěl názory na design a na správnost a vylepšení kódu. Také bych chtěl poradit s přesouváním oken.
pcmanik
Profil
intoušek:
Na tablete (ipad 2) je to cele nejake pomale a celkovo sa to cudno ovlada a reakcie su dost pomale.
joe
Profil
K čemu je to dobré?
intoušek
Profil *
joe:
k ničemu, jen tak pro zábavu si dělám stránky. a ta rychlost je tím, že posílám hodně ajax requestu.
intoušek
Profil *
pcmanik:
je to dělane pro desktopy
pcmanik
Profil
intoušek:
Vzhladom na to ze moj tablet vyuziva takmer desktopovu verziu safari dovolim si tvrdit ze ani na pocitaci to s vykonom nieco extra nebude, budem to moct vyskusat az sa tam dostanem.

Potom by bolo asi dobre zmemsit pocet tych ajax requestov nie?
jenikkozak
Profil
intoušek:
a ta rychlost je tím, že posílám hodně ajax requestu.
A zde je právě možnost službu vylepšit.
Dále:
- Políčko Uživatelské jméno a Heslo bych nechal před vyplněním prázdné. Už proto, že se obsah políček nesmaže při aktivaci políčka, ale po kliknutí do inputu. (Takže není možné procházet políčky jen pomocí tabulátoru.)
- Nabídka Start by mohla být užší, aby byly ikonky blíže k popiskům. Popisky bych zarovnal vlevo a rozdělil je čarami. (Alespoň při najetí myší.)
Mohu také něco k aplikacím?
- Do kalkulačky není možné psát pomocí klávesnice.
- Práce s okny (kromě zavření) nefunguje.
intoušek
Profil *
Práce s okny (kromě zavření) nefunguje.

Mě funguje vše kromě maximalizace funguje (v nejnovějším chromu)
Bubák
Profil
intoušek:
Mě funguje vše kromě maximalizace funguje (v nejnovějším chromu)
Z kterého kanálu?
intoušek
Profil *
jak jako z kanálu?
Ivy
Profil
Průzkumník:
* Názvy složek neberou češtinu, je zajímavé že názvy vnořených složek už jo
* Delší slovo v názvu složky přeteče ze sloupce
* Nenašla jsem způsob jak opravit překlep v názvu
* Jak se přidává do složky soubor?

Kalkulačka:
Není příliš uživatelsky vstřícná, je malá, nedá se psát z klávesnice jak již bylo zmíňeno, nedá se uložit výsledek a pro složitější výpočty (například vzorce) chybí znaky

Taky jsem po vstupu dlouho hledala co tam vlastně je - políčko Start je velmi nenápadné a celá lišta mi splývala s tou mojí.
intoušek
Profil *
Ivy:
* Nenašla jsem způsob jak opravit překlep v názvu
* Jak se přidává do složky soubor?
Ještě to není dodělané.
pcmanik
Profil
intoušek:
Ja by som povedal ze tam prakticky nic nieje, a aj to malo co je tam nefunguje. Uz teraz je to tak pomale ze to v buducnosti ani nema cenu pouzivat. A firebug takisto hlasi zopar chyb. Minimalne by som navrhoval prejst na nejaky framework, lebo uz len v ajaxovych volaniach mas kopu chyb a kod sa ti zbytocne vela krat opakuje. Dalej to priradovanie udalosti v html je hrozne, ak este pridas zopar veci, tak sa v tom stratis a bude to prakticky nemozne editovat, ci inak zmenit.
nemeja
Profil
I já se přidám k výčtu chyb. Proč máš tak velkou plochu, když se nedá hýbat okny. Veškerá okna jdou otevřít jen jednou. Otevřu si kalkulačku a průzkumník. Průzkumník mi překryje kalkulačku a nedá se to překliknout nahoru,....
intoušek
Profil *
mě osobně jou hejbat okna, a když si otevřu kalkulačku a průzkumník, tak jednoduše kliknu na spodní liště na tlačítko kalkulačka a ta se potomn hodí do popředí
intoušek
Profil *
A možná váš problém souvisí s tím, že na jednoho uživatele se může přihlásit pouze jeden počítač naráz. A okna dou otevřít jen jednou, protože když by se odevřeli dvakrát, tak by se hádali IDčka prvků v těch oknech. Jo a je mi 12let.
intoušek
Profil *
> * Nenašla jsem způsob jak opravit překlep v názvu

Už jsem dodělal přejmenování.
intoušek
Profil *
Ten, kdo chce zdroják, tak ať napíše (abyste mohli říct víc chyb)
Luky
Profil
Nemyslím si, že je to špatně udělané. Chyby to samozřejmě má, ale ne tak hrozné vše se dá doladit a o tom, že ti je 12 a děláš to jenom z nudy, tak si myslím, že je výborná práce ;)
Já bych se klidně i na ten zdroják mlknul...
intoušek
Profil *
Luky:
nějakej mejl...
Petr ZZZ
Profil
intoušek:
nějakej mejl...

Není žádoucí, aby sem deset lidí psalo "zde je můj mejl, napiš mi". Vhodnější by bylo, kdybys na sebe uvedl kontakt ty jako zakladatel vlákna a ostatní se ti případně ozvou. Navíc zde všeobecně klademe důraz na to, aby na veřejně položenou otázku byla i odpověď veřejně dostupná. Děkuji za pochopení.
Luky
Profil
intoušek:
Email najdeš v profilu ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0