Autor Zpráva
Adrifinel
Profil
Takže se mi pomalu rýsují nové vzhledy stránky.

Starý dosavadní: http://digitalnimonstra.cz/

A případně nový: http://digitalnimonstra.cz/digi.png

Prosím o ohodnocení pouze vzhledu.
pavuk
Profil
Tak popravdě, až na jinou barvu odkazů v postraních menu (a jejich pozadí) nevidím podstatnej rozdíl prakticky žádnej...
Adrifinel
Profil
pavuk:
Ještě není menu tvořené buttony.
Tahle verze měla být podle autora více přehlednější...
jenikkozak
Profil
Adrifinel:
Tahle verze měla být podle autora více přehlednější...
To je zřejmě věc názoru.
Myslím, že tvému webu by spíše pomohlo lepší nakódování, než přemalování podtržených odkazů na nepodtržené.
lesiak307
Profil
Podľa mňa aspoň to menu je prehľadnejšie, ale určite by to chcelo úplnú zmenu.
Adrifinel
Profil
jenikkozak:
Lepším nakódováním myslíš lepší css, že nebo to zahrnuje i kódy celkově :)

lesiak307:
No uspořádání položek je stejné...
To asi chtělo, jsem zvědavá jak na tom bude ten vzhled, co mi byl slíben, teda pokud bude.
Adrifinel
Profil
Tak tady další na ohodnocení:

http://digitalnimonstra.cz/omg.jpg

Pozn. za tento vzhled mám jako zaplatit....
Autor nerespektuje moje přání použít mých obrázků z DA...
Ani zachování všech důležitých prvků na stránce.
panther
Profil
Adrifinel:
jen se zeptám, když už používáš tak bezstarostně obrázky v headeru... Máš právo je používat?
Adrifinel
Profil
panther:
Pokud reaguješ na ten poslední obrázek - vzhled, tak ten je proti mému přání.
Přála jsem si aby byla proto ten účel použita má vlastní díla.

No to je otázka. Věta, že to používá každej po celém světě není zřejmě omluva. Ale řekla bych, že budou přeci jen volně šiřitelní, když se tak bezstarostně používaj a nikdo nikomu nic neřekl a to jsou weby, které nejsou zrovna malé a neznámé. Přinejmenším si s tím nikdo neláme hlavu a Bandai to zřejmě taky nevadí.
okolojdouci
Profil *
Autor nerespektuje moje přání použít mých obrázků z DA...
Ani zachování všech důležitých prvků na stránce.


A s čím chceš v tomto směru radit? Jste dvě svéprávné osoby, které se umí dohodnout na tom, co jeden nabízí a druhý potřebuje?
Design hodnotit nebudu, není to úplně moje parketa, ale čistě technicky: k tomu, aby se to dalo hodnotit, chybí vzhled obsahu. A zkušenost je taková, že není radno to opomíjet.
Adrifinel
Profil
okolojdouci:
Ani ne tak poradit. Jako se zmínit, že tu někdo nebude mít dobré reference :)
To je otázka, pač druhá strana jaksi neslyší na moje požadavky.
A příjde ti jako dejme tomu návštěvníkovi vhodné či přehledné ty mena?
panther
Profil
Adrifinel:
pač druhá strana jaksi neslyší na moje požadavky.
ty jsi ten, kdo by měl říct, jak je to správně.

příjde ti jako dejme tomu návštěvníkovi vhodné či přehledné ty mena?
menu se mi nelíbí, a to hned z několika důvodů:
- jsou tam tři různé délky polí
- centrované vertikální menu není přehledné
- uppercaseované menu se mi nelíbí, nepřijde mi nikterak přehledné v této formě
- použitý font nemá, předpokládám, české znaky
- používáš různé velikosti písma
- používáš různé výšky odkazů
Krakatoa
Profil
Adrifinel:
Za mě by stačilo jen opravit ten původní vzhled (menu - hover u menu, posunuté obrázky na pozadí odkazu; roztáhnout pozadí pod nadpisem; trošku vyčistit kod)
Psal jsem ti na icq, jestli chceš ode mě s něčím pomoc (zdarma), tak mi na icq odepiš :)
okolojdouci
Profil *
Adrifinel:
A příjde ti jako dejme tomu návštěvníkovi vhodné či přehledné ty mena?

Menu jako takové mi přehledné připadá, jen bych tomu vytkl totéž co panther s výjimkou toho uppercase, to mi tady nevadí.
A dodal bych, že při 800px šířce jsou tři sloupce luxus. Na samotný obsah budeš mít 450 px, což je hodně málo.
Taurus
Profil
Jak zmínil okolojdouci a jak neustále opakuju sám skoro všude tady, bez obsahu nelze hodnotit. Kluci moderátoři, nechcete do pravidel kategorie přidat devatenáctý bod? Nebo to tam v nějaké formě už je? Asi je to mimo téma, nevím kam to připsat... ale i omílání „jak správně psát kopyrajt, všechna práva vyhrazena aj.“ je taky častý přehmat.

Adrifinel, ostatní se už vyjádřili… prostě současný web vypadá jak deset let starý, jeho návrhy jak od kluka ze základky (bez urážky). Už jsem toho pár prošel a je to poměrně ukázkový. Nech si asi spravit od některých tady trochu kód, odstraň základní nedostatky, některé jsou popsány v této sekci a víc je asi zbytečné investovat. Pár peněz by ti nepomohlo, vzhled by byl pořád poměrně slabý. Vždyť to musíš vidět, když se podíváš na nějaké moderní galerie webů.
okolojdouci
Profil *
Adrifinel:
Ani ne tak poradit. Jako se zmínit, že tu někdo nebude mít dobré reference :)

Takže chceš někomu zaplatit za práci, která se ti nelíbí a navíc ho chceš tak trochu poškodit tím, že to rozebíráš veřejně. Jestli ti to dává smysl, tak fajn.
Adrifinel
Profil
panther:
Já to říkala několikrát.
Jen pro jistotu bavíš se o úplně prvním vzhledu, že?

Krakatoa:
Napíšu ti, třeba to dáme dohromady :)

Taurus:
A to jsem ho, pokud si pamatuješ úplně ten starý, možná o kousek let posunula dopředu.
Zkusím taky dát dohromady ještě jeden vzhled, pak vám ho ukáži. Jestli bude lepší.

okolojdouci:
Já jsem sím naštvanej zákazník. Když někomu výslovně řeknu, že mi to dejme tomu bude hrát zeleně a on mi tam dá červenou, tak nejsem spokojená. :)
Upřímně pokud nezjedná nápravu, tak platit nikomu nic nebudu. Smlouvu stejně nemáme a není plnoletý, takže to ze mě zřejmě vymáhat ani nebude...
Byly tři jednoduché podmínky: ladit to do modré barvy, na header použít moje obrázky z DA, u kterých bylo několikrát řečeno, že stačí říct, který a dostane přílušný raw (na DA jsou upravené s pozadím), zachovat všechny prvky, které jsou důležité. Splněna byla jenom jedna podmínka a to ta barva. Jako, když někomu dělám web a chci za to peníze, tak by podle mě by to mělo být přesně tak jak si zákazník přeje. A ne si tam sprominutím hodit, co se mi líbí bez toho, aby se k tomu řeklo něco ve smyslu: "žádný obrázek se mi nezdál být dobrý, nechceš radši použít něco jiného..."
jenikkozak
Profil
Adrifinel:
Jen pro jistotu bavíš se o úplně prvním vzhledu, že?
On ten tvůj vzhled používá texty, které nejsou centrované, Verdana nemá s českými znaky problém, menu není psané velkými znaky. Já bych řekl, že o úplně prvním vzhledu nemluví. Psal o tom posledním.

Já jsem sím naštvanej zákazník. Když někomu výslovně řeknu, že mi to dejme tomu bude hrát zeleně a on mi tam dá červenou, tak nejsem spokojená. :)
Tak si to prosím vyřiď s ním. Vůbec bych se nedivil, kdyby ta druhá strana byla sím naštvaný grafik. Co my tady s tím?

Upřímně pokud nezjedná nápravu, tak platit nikomu nic nebudu. Smlouvu stejně nemáme a není plnoletý, takže to ze mě zřejmě vymáhat ani nebude...
To máš dobrý. Tak to napiš jemu.
Mezi námi - měla by ses možná zamyslet, jestli není problém i na tvé straně. Způsob, kterým komunikuješ, je poněkud podivný; mnohdy je obtížné chápat, co vlastně chceš.
peta
Profil
Puvodni stranky:
* obsah - text/pozadi, text je citelny
* vsechny ty barevne obdelnicky, menu, nadpis obsahu a pod ti jaksi neusporadane poskakuji a to jak pri fullscreen, tak pri 500x500 velikosti okna. Text digimon adventure d2, d2 se prekryva s digimon tamers. Pri fullscreen text Karty nema obrazkove pozadi a neni citelny. (Firefox 8.0)
* Slovnik pojmu ma jakesi tecky navic
* neznama slova: Charasterika , Charakteristika Digimonů
* Hudba - stranka se v okne 500x500 podivne rozhaze, takova sachovnice, obrazek, tabulka
* Karty - odrazky rozcestniku jsou nalepene na okraji a odkazy vubec nefunguji
* Adventure 1 - obrazky a tabulky jsou nalepene na textu; na nadpisem a pod nadpisem jsou jakesi tlacitka; pri preklikavani cesky, japonsky, naglicky ten text jaksi poskakuje a ani nevim, jaky to ma vyznam
* ostatni odkazy v Anime nefunguji a pulka odkazu v Manga take ne
* forum - vzhled ma zbytecne slozitou strukturu, ja bych volil nadpis sekce + seznam temat. Datumy a pod nee; tema Destiny po rozkliknuti utika nadpis mimo ramecek
* povidky - opet nestastne obtekani a postakujici odrazky (asi centrovane), nejsou pekne puntik pod puntikem
* vsechny tabulky jsou moc plne car. mozna, kdyby ta cara byla mene zarivejsi...

Nejlepsi stranky: Kredity, Seznam digi, Charakteristika, Jackpot, Pojmy - privesky
Tem ostatnim schazi upravenost, styl.
Dal se mi libi zakladni barvy a obrazek loga.
Ocekaval bych, kdyz tu da nekdo stranku, ze to bude uz konecne dilo, plne funkcni. Co nefunguje, at tam neni videt. Pln ocekavani jsem byl zklaman.

Ten vzhled novych vypada lip, az na oranzove vypalujici barvy. Pouzil bych tu cyanovou, spis. Oranzovou mozna pro nadpis.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0