Autor Zpráva
rad
Profil *
dokocuji tento web - www.lorchid.fr/
je to nasazene na wordpresu s upravami galerie custom post atd design je adaptabilni pro smarpthony
diky za pripominky chtel jsem se take zeptat kolik by jste si rekly za podobnou praci
Nox
Profil
Celkově se mi to velmi líbí

- velmi špatný kontrast u toho bílého písmo na žlutém pruhu, jaj ... navíc je to dost ostrá barva (dole opět naopak žlutá na bílé - nečitelné)
- v aktualitách a kontaktech bych si pohrál s odsazeními
- v odkazech na sekce na indexu dole mi nesedí bordery se zbytkem designu, nedával bych je tam
- šipky v galerii by mohly mít o dost širší klikací oblast, aby se to lépe ovládalo
- možná by tam mohla být někde nepatrně informace, že to jde i šipkama

Líbí se mi obrázek k pohřbům, decentní až poetické :)

Pokud jsi dělal úplně vše - no, v řádů tisíců to imho určitě bude
Petr ZZZ
Profil
1. Také bych řekl, že je tam toho hodně světlého na světlém, nízký kontrast se odráží na čitelnosti.

2. Obrázky by měly být nejlépe všechny stejně velké, nebo alespoň umístěné ve stejně velkém bloku, aby při proklikávání galerie neposkakovala patička.

3. Omezení zůmování na velikost písma není vyřešené – hlavička se roztahuje kdovíkam, bílé písmo se dostává na bílé pozadí, v galerii se objeví vertikální posuvník (FF 3.6.24).

4. V IE8 zřejmě grafika hlavičky neodpovídá záměru, v GC při zůmování začne logo zakrývat části textu, přinejmenším v IE8 (asi v žádném IE) nelze měnit velikost písma. Verze pro IE6 příliš nenadchne, ale je použitelná a to je důležité.

Celkový dojem je ovšem dobrý a myslím je férové zmínit, že problémy při zůmování trpí i některé velké weby.
rad
Profil *
diky za test - nevim presne jak to myslis se zomovanim zkousel jsem pres control + a zoomuje se i v IE omezovat zomovani se mi nezda ani potreba ale zeptam se jak na to ? jak omezit zoom jen do urcite velikosti ?
Petr ZZZ
Profil
V FF lze nastavit, zda chceš zůmovat celý layout nebo jen písmo; jak je to v české verzi, nevím, mám jen německou, tam je to pod Ansicht -> Zoom -> Nur Text zoomen. V IE si můžeš vybrat zoom nebo velikost písma. V GC jsem narychlo nic podobného nenašel, ale možná (nevím) nabízí možnost výběru přes rozšíření.
rad
Profil *
ok nezda se mi to ze by to byl nejaky vazny problem navic tedy opravdu netusim jak zamezit tomu aby si uzivatel nastavil neco ve firefoxu
panther
Profil
Petr ZZZ:
Omezení zůmování na velikost písma není vyřešené
trojí zvětšení písma web vydrží, to povětšinou stačí.

rad:
netusim jak zamezit tomu aby si uzivatel nastavil neco ve firefoxu
ne zamezit, spíše nechat menu při větším rozlišení zobrazit do dvou řádek s modrým podkladem.

Nelíbí se mi, že když si zvětším písmo, písmo se zvětší a následně se zmenší (to se týká jen menu). Nevím, co jsi tím zamýšlel, jediné, co to dělá, že to ruší.
Ugo
Profil
Připojím se ke kritice barev, uvodni stránka na mě působí jako vypalovač mozku a na dalších je ta světle zelená nečitelná a nepříjemná.
Na hrátky se zoomováním bych si moc nehrál, kdyby se dalo odchytit, tak bych tam po nějakym zoomu dal reklamu na optiku :-D

Dál ta velikost fotogalerie a ohlídal bych aby patička byla dole když je stránka menší než okno.

Cena s grafikou 2-3 tis. bez grafiky 500-1 500, pro známého zdarma
rad
Profil *
diky za kritiku

ok takze az budu potrebovat web na wordpresu s grafikou logem a ve francoustine formulare ajaxem s galerii s facebook like tak se ti ozvu za 2000
nebo te pozvu na pivo a muzem se skamaradit ?
rad
Profil *
a co ted ? vzal jsem si k srdci ty barvy - koukal jsem se na macu a meli ste pravdu
peta
Profil
Oceneni? 1-10, 5 je prumer? Tak u me to dela 6.
+ Zakladni myslenka je dobra, font pisma nadpisu, sede pozadi, logo, barvy, ikonky kontaktu.
- Pak tam ale nahodne podtrhavas nadpisy a pak zas ne, to uz se mi nelibi.
- Tez ta seda cara pod modrou. ten modry pruh to oddeluje od ostatniho, preci, k cemu dalsi cary?
- Nahodne menis velikost, font, tloustku, zesikmeni pisma. Ma byt stejne. Viz odkaz Facebook, napr, vuci ostatnimu textu.
- Vsechno to mam nalepene na okraji okna.
- Nahodne se meni velikost nahledu v Promotions.
- Pri prepnuti Promo a Marri stranka poskoci dolu diky textu pod nadpisem, ktery je mimochodem navic nalepeny na logo a okraj okna.
- Kontakt - tady by asi oba nadpisy (druhy mapa) meli byt vedle sebe. Ramecky policek maji osklivou jedovatou barvu. Kdyz te nenapadne nic lepsiho, pouzij radeji neutralni sedou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0