Autor Zpráva
id3w
Profil
Prosím o názor na http://htabs.org
peta
Profil
Strasne pomalu to reaguje, zkus kesovani stranek. Pri editaci stranky vygeneruj html stranku pro uzivatele a tu pak zobrazuj misto toho to porad nacitat z databaze a tak. Neco jineho jsou vysledky vyhledavani.
Ocekaval bych nejaky ten obrazek harmoniky nebo hrajiciho harmonikare v zahlavi.
Odrazky ve faq jakou posunute pres okraj plochy s textem, ktery zleva zacina u FAQ. Neco, jak kdyz si udelas okraje v sesite a pak pises pres ne.
id3w
Profil
Díky moc, za kometář. FAQ je dobrá poznámka. Lehce jsem to upravil. Cachovaní zaplé mám, ale je to na obyč. hostingu, který je z Česka občas pomalý, ale stránka je neziskový projekt a tak není v plánu přesun na něco rychlejšího.
Spectator
Profil
id3w:
Na první pohled není poznat, jaké téma stránka popisuje. Asi jsi zastáncem minimalismu, ale přeci jen, alespoň v logu by to mohlo být poznat.
Borius
Profil
Chtělo by to oznámit návštěvníkovi, o čem stránka je. Nejlépe výrazně napsat, plus přiložit ilustrační obrázek (např. harmoniky nebo hudebníka s harmonikou). Je tam sice „hTabs org harmonica tabs dictionary by id3w“, ale to mi ve skutečnosti nic neříká.
Na to, jak je stránka vzhledově jednoduchá, mi přijde pět samostatných souborů definujících vzhed (CSS) zatraceně moc.
Nápodobně – na to, že stránka žádnou skriptovací funkcionalitu nenabízí, se mi zdají čtyři vložené javascripty nějak moc. A navíc i tak obrovská knihovna, jakou je jQuerry… To musí zpomalovat!
Zkusil jsem si založit účet, ale nefunguje to automaticky. Musím čekat na cituji – schválení administrátorem. Není mi jasné, co chce schvalovat. Že by zkoumal, jak se mu zamlouvá moje jméno? Nebo se mu nemusí zdát heslo? Více informací kromě e-mailu nemá.
Možná by to chtělo trochu graficky oživit, jinak se nedočkáš více zájemců o registraci. Navíc ani nepíšeš, v čem by byla registrace výhodná.
id3w
Profil
Díky za postřehy. Souhlasím s tím, že by to potřebovalo zoptimalizovat, co se týká načítaných dat. Slogan jsem počeštil.
Registrace uživatelů je pouze pozůstatek z předchozího fungování, a slouží hlavně k tomu, aby se na stránku dostali dříve registrovaní.
Na stránce si uživatelé můžou dělat svůj výběr oblíbených písniček a to funguje i bez přihlášení a registrace.
Jediný rozdíl je v tom, že registrovaní uživatelé mají zaručený přístup ke svým "favorites" i nadále a z jiných browserů.
Preferovaná registrace pro tuhle funkci je pak přes Facebook Connect tlačítko, právě kvůli uživatelské jednoduchosti - tam žádný admin nic nepotrvzuje a funguje to okamžitě. Ad grafika - uvítám např. nějaký odkaz na vzory zajímavých podobných stránek.
Renda
Profil *
Ahoj, co se stalo se stránkama tabs.org? Používám je denně a dnes jsou snad hacknuté či co? Doufám, že to bude v pořádku, bez nich jsem namydlená :-( a moc za ně děkuji!
R
RastyAmateur
Profil
Renda:
Jen nějaká chyba v kódu. Jsem si jist, že to bude brzy opraveno!
lionel messi
Profil
Renda:
Ahoj, co se stalo se stránkama tabs.org?

Vyzerá to na chybu v PHP/MySQL, ale id3w ti po 4 rokoch zrejme do tohto vlákna neodpovie, dnešné príspevky asi budú zmmmazané.
Renda
Profil *
RastyAmateur:

Díky moc, vážně jsem se lekla...
RastyAmateur
Profil
Renda:
Není zač :-) jak je vidět, webová stránka je již opravena a naše příspěvky v tomto starém vlánku budou nejspíš smmmazaná.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Rendu:
Existují archivační služby, třeba archive.org, kterými se jde podívat na starší verzi webu. Takže si kdykoliv můžeš nalistovat třeba verzi z 26. prosince… a nebýt namydlená.
Renda
Profil *
Chamurappi - děkuji za tip

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0