Autor Zpráva
lachim15
Profil
Zdravím, ve volné chvíli se učím dělat v css a html , tak sem dal něco dohromady a vytvořil tohle:

http://jaknaminecraft.maweb.eu/index.html

zajímal by mě názor ostatních z jiného než mého pohledu,jak se líbí vzhled,přehlednost ...
nexttime
Profil *
odecti ztoho cisla v paticce 10 a uz to nebude tak hrozne.
lachim15
Profil
Od jakého čísla odečíst?
ehm
Profil *
myslím že nexttime myslel že keby to bolo z roku 2002 tak by to bolo dobré :)
inak kód ako tak ale grafika je zlá, treba to zlepšiť a využívať bluebord ešte aj na odkaz na email je už úplná hlúposť..
a menu by som celé prerobil.. väčšie,centrovať to a pod..
a klikacie logo by možno tiež nebolo odveci
lachim15
Profil
Menu plánuju ještě doupravit a posílaní mailů ještě udělat sám neumím, proto blueboard.

dík za kritiku :)
lachim15
Profil
Jinak chci ještě dodat,web by se měl zobrazovat takhle,komu se zobrazuje jinak napište.
peta
Profil
Ja bych chtel ted jednu vec. Ukaz mi, jak si tu stranky rozklikavas pomoci mobilu.
lachim15
Profil
peta:
Úplně v pohodě,dneska otestováno na opera mobile a menu a ostatní funguje,jen tam je jedna chybička a to, že obsah se nedrží tam kde má,prostě se roztáhne dolů a žádný scrollování tam není. Ostatní prohlížeče pro mobil sem nezkoušel...
peta
Profil
To jsi zazracny clovek. Zkusil jsem ovladani pouze klavesnici. Pomoci tab, jsem se dostal na uvodni polozku a pak mi tab skocil nevim kam. Tak jsem zkusil tab parkrat jeste zmacknout, ale stale nevim, kde byl kurzor.
lachim15
Profil
peta:
Zkoušel jsem to namobilu přes dotykový display,tab sem nezkoušel ani na pc,nejsem tak zkušenný,nemůžu hned vychytat všechny mouchy :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0