Autor Zpráva
Enyeus
Profil
Dobrý den,

zajímal by mne váš názor na stránku www.*ujkancl.cz. Především však na aplikaci samotnou (Odkaz Demo nahoře).

Je to teprve v raných začátcích, službu jsem vytvořil co nejjednodušeji se zatím pouze základními vlastnosti, které budu (pokud bude zájem) rozšiřovat. Zatím je to nasazené na Bootstrapu, proto ten vzhled aplikace asi bude znát.

Zajímalo by mne také jestli má takováto služba v konkurenci šanci a proč.

Děkuji,
Michal Katuščák
Marek88
Profil
Řekni mi, proč bych měl u tebe platit, když třeba www.idoklad.cz můžu mít zdarma. Navíc se zdá, že toho tvoje aplikace moc neumí. Přidej funkce a dej minimálně základní verzi zdarma, jinak podle mě nemáš šanci uspět.
vivanatura
Profil
Já bych teď nerozebíral, jestli to má šanci uspět, ale jak napsal Marek88, umí to celkem "kulový".
Zběžně jsem to prolítnul a všimnul jsem si následujících věcí:
- u formulářů nemáš ošetřené vstupy (kontrola formátu mailu, do telefonu můžu psát text, do iča taky atd)..
- můžu uložit prázdný formulář + by bylo asi vhodné upravit, jaké položky jsou povinné a jaké ne....
- někde je smíchaná aj s čj, např url "invoices/zaplaceno" vypadá blbě...
- když dostanu 404, tak se mi zobrazí defaultní nette view, ale s anglickým textem (asi by byla vhodnější čeština, hlavně když máš zaměřené na drobné živnostníky)

Celkově bych dal radu: Když už používáš nette, tak využij jeho krásných a jednoduchých možností formulářů jako je kontrola formátu, nastavení povinných polí atd..je to vždy jen jeden řádek...
Taurus
Profil
Nech si to zkritizovat, až to bude hotové. Teď je to nedodělek, a tak je hodnocení asi zbytečné. Vzhled a texty vypadají silně neprofesionálně, takže službu bych nepoužíval ani zadarmo. Bohužel. Působí to trošku jako středoškolská ročníkovka, pak ty ceny jsou k pousmání. Inspiruj se UX designem, třeba tu: http://www.cssflavor.com/tag/best-ux/
jenikkozak
Profil
Enyeus:
Ceny jsi naprosto přestřelil. Podíval ses vůbec na konkurenci? Ta má weby s historií, výrazně více funkcí, navíc vymakaných, nabízí uživatelům větší bezpečnost (alespoň zdánlivě) a požaduje minimálně o jeden řád nižší částky za používání.
Před tím, než budeš web dodělávat, aby vůbec za nějaký názor stál, doporučuji důkladně zvážit, jaký model návratu vložených prostředků zvolíš.

Můj názor je takový, že když v této oblasti podnikáš, není příliš žádoucí, abys sem dával hodnotit své weby, které jsou „teprve v raných začátcích“. Přece jen se tu najdou lidé (já sám sebe taky mezi lidi počítám), kteří na podnikatele v oboru pohlížejí jinak než na začátečníčky.
Borius
Profil
Enyeus:
Zvláštní čeština:
~ „… smaže uživatelovo data“ Skloňování.
~ „Uživatelem služby je osoba platící za ní měsíční poplatek. “ Za koho?
~ „Aktuální cenu služby najdete na její stránce“ Opravdu na její?

~ Souhlasím s ostatními v tom, že ceny jsou opravdu přehnané, zvláště když není žádná zkušební lhůta.
~ Přijde mi to takové nedokončené.
Enyeus
Profil
Ano ceny jsem určitě přestřelil, už jsou tam nové i verze zdarma. Všechny vaše poznatky ještě zpracuju. Za názory všem děkuji.
Svadleji
Profil
K čemu to je dobrý? I do mobilu si toho napíšu víc ZADARMO. Do knížečky(papírový), do Excelu nebo kamkoliv, ale proč dávat peníze za to že si můžu vyplnit pár políček? Když už tak aby to umělo něco extra tak to potom jo, zatím nevěřím že by vám někdo platil.
panther
Profil
Enyeus:
nechci hodnotit službu jako takovou, k té u padlo dost (a demoverzi jsem nezkoumal).

Zaujal mě objednávkový formulář, nahoře je v selectu defaultně varianta „zdarma“, avšak dole i v souhrnu objednávky je cena 20Kč/měsíc. Zkoušíš pozornost potenciálních zájemců?
Ivy
Profil
Jdou tam vyplňovat nesmysly, například písmena v telefonním čísle, cenách apod. Hlídá to jen nevyplněné číslo faktury. Za to bych opravdu neplatila.
Enyeus
Profil
Svadleji:
Zatím to je jenom základní verze. Už přidávám i více druhů faktur, i přijaté doklady, aby to spočítalo přehled pro finančák, sociální i zdravotní. Ale přidávám postupně, zatím jen to nejzákladnější, aby to bylo co nejrychleji funkční a přístupné k testování.

panther:
Ano chyba, ve výsledku to sice počítalo v 0Kč, ale na stránce se vykreslilo 20Kč. Na rychlo jsem přidával verzi zdarma a špatně jsem to otestoval.

Ivy:
Ano vím, už pracuju na nápravě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0