Autor Zpráva
Holi-cz
Profil *
Zdravím,

chtěl bych Vás poprosit o kritiku mého blogu, není to nic složitého je postavený na wordpressu se free šablonou, o to mi nejde. Spíš mě zajímá kritika obsahu. Leda kdyby byla nějaká velká výtka k designu.

Díky, Holi-cz

Moderátor Alphard: Adresa doplněna.
mimochodec
Profil
Líp to půjde, když prozradíš adresu toho blogu :)
Holi-cz
Profil *
Myslel jsem že by to šlo i bez toho :( .. Ale ne pořád na něco zapomínám :)
http://www.holi.4fan.cz/
KGW
Profil
Chtělo by to oživit a přeložit.
peta
Profil
Jo, take si myslim, ze by to chtelo ozivit. Aspon obrazek do zahlavi.
Holi-cz
Profil *
Určitě, nechám si udělat header. Děkuji za názor a co se týče obsahu (těch pár článečků), jsou aspoň na nějaké průměrné úrovni..?
Nox
Profil
První díl tvého seriálu se jmenuje "Vlastní widget", druhý díl "Vlastní plugin"
Holi-cz
Profil *
Nox:
Tak to jsem nějak nepochopil ..
jenikkozak
Profil
Holi-cz:
Tak to jsem nějak nepochopil ..
Nox chtěl asi říci, že pokud se jedná o dva díly jednoho seriálu, měl bys tento seriál nazývat ve všech dílech stejně.
AlastorM
Profil
jenikkozak:
Však se jmenuje stejně - Seriál se jmenuje Wordpress: -jednotlivé díly-. První díl je o tvorbě widgetu a druhý o tvorbě pluginu což jsou dvě věci, ale pořád je to seriál o Wordpressu. Tak to aspoň chápu

Jinak se mi web líbí, ale chtělo by to opravdu oživit barevně. Ne moc, třeba jen logem, ale líbí se mi ta jednoduchost, čistota webu.
Kcko
Profil
Spíš mě zajímá kritika obsahu.

Absolutně o ničem. Kde máš co vysvělovat (protože já WP neznám) a třeba by mě zajímalo vše ohledně výstavby widgetu,, tak napíšeš kód není třeba rozebírat, v dalším seriále používáš naformátované datum při uložení db, to je absolutní zlo.

Jsi skutečně začátečník, problematice nerozumíš a chceš to vysvětlovat, no budiž, tak vysvětluj a nepastuj tam kódy a neprokládej to rádoby zmateným a neúplným popisem. Design webu o ničem, šablona, kterých existuje milion.

Neutkvěl mi v paměti ani obsah, ani design.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0