Autor Zpráva
Aldred
Profil
Zdravim,

dnes se stala prapodivna vec a kovanemu koderovi se dostal pod ruku redesign webu :)

Po par hodinach jsem vyprodukoval nasledujici vysledek:
http://prace.aldred.cz/grafika/eddy/uvodni_stranka.png
http://prace.aldred.cz/grafika/eddy/podstrana.png

Me nadseni je sice velike, ale rad bych si precetl nejakou seriozni kritiku, ktera me vrati zpatky na zem :)

S pozdravem Aldred
pcmanik
Profil
Aldred:
Mne sa to paci, je to jednoduche a prehladne. V okamihu viem co mam kde hladat.
Jedine by som vytkol tie zelene popisky na nazve produktov to mi tam vobec nesedi.
Keeehi
Profil
Mně nejde dohromady ta kombinace růžové a zelené, prostě mě to dohromady velmi dráždí. Ta zelená v nadpisu a patičce mi ani tak moc nevadí, ale mám problémy se zelenými texty a rámečky. Jinak je to slušný výtvor, žádná grafická zhýralost.
mimochodec_
Profil *
Chybí mi tam nějak naznačené okraje. Prostě nemám rád, když vidím dva sloupce umístěné na pozadí, které není nijak ohraničené. Potom se mi úplně nelíbí barvy. Možná nejdou k sobě, možná jsou divné i samy o sobě.
Ale zbytek se mi líbí. Rozložení v prostoru, proporce, okraje.. fajn.
Kubuska112
Profil
Aldred:
Me nadseni je sice velike

Na to, že je to tvoje první, tak se mi celkem líbí :) Jen mi možná příjde zbytečně velká mezera mezi posledním odstavcem a patičkou.
Zhulenec
Profil
nepouzival bych patkove pismo v navigaci, ale bezpatkove
Aldred
Profil
Diky za nazory.

Potvrdila se moje zkusenost, ze mam problem s vyberem barev. Bohuzel to chce asi praxi (na kterou bohuzel nemam cas).

mimochodec:
Chybí mi tam nějak naznačené okraje. Prostě nemám rád, když vidím dva sloupce umístěné na pozadí, které není nijak ohraničené.
Nevim, jestli sis vsimnul, ale ten sidebar ma pozadi (ty boxiky), ale asi spise myslis, ze by si radeji videl nejaky vyraznejsi oddeleni ze?

Kubuska112:
Jen mi možná příjde zbytečně velká mezera mezi posledním odstavcem a patičkou.
Jasne, takhle to ve finale nebude, i kdyz v grafickem navrhu by asi i toto melo byt jasne dane.

Zhulenec:
nepouzival bych patkove pismo v navigaci, ale bezpatkove
Duvod? je to nejaka konvence, nebo ti spis vadi tato konkretni situace?
Taurus
Profil
Pohraj si s vertikálním zarovnáním - každý blok textu nebo každý prvek je skoro jinak zarovnaný, což je základní chyba (stačí naklonit hlavu o 90°). Aktivní záložku bych udělal jinak - teď je tam škaredá mezera nad popiskem. Zmenši ji a barvu dej tak jako by splývala s pozadím pod ní - nabudí tak víc dojem aktivní karty. Sprav si copyright. Na první práci jinak naprosto parádní, ale pokud jde o firemní stránky, tak bych byl asi méně nadšený.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0