Autor Zpráva
Coe
Profil
Zdravím,

chodím rád na tuto diskusi a udělal jsem si svůj web na affilate program od Davida Kirše na jeho video školení. Chtěl bych znát názor na texty, které jsou na stránce a zároveň se zeptat na doporučení, jak dát lidem vědět o tomto školení. Každá rada se hodí :o).

Web: milionove imperium

Zatím to točím v skliku, adwords, různé facebook stránky a weby o it. Pokud vás napadne něco další uvítal bych to.
Plaváček
Profil
Coe:

Chtěl bych znát názor na texty

Nejsou česky, bohužel. Zapracoval bych na pravopisu, protože se to nedá číst.
Coe
Profil
Plaváček:

díky za reakci, máš pravdu ... musím se to naučit po sobě přečíst :o)

Uživatel s IP adresou: ip-212-109-191-54.customer.poda.cz začal vkládat různé e-maily od různých firem, kteří si nevyžádali tyto videa. Poznamenal jsem si všechny informace o tomto uživateli a v případě problémů budu vše směřovat na něho. Nečekal jsem, že se takoví najdou. Proto bych poprosil adminy ať toto téma smažou. Neměl jsem zájem o nic jiného než váš názor.

Děkuji
margin
Profil *
Podobně neošetřený formulář měl Hotel u Lípy.
Coe
Profil
margin:

To nelze nijak ošetřit, to je nemožné.
jenikkozak
Profil
Coe:
To nelze nijak ošetřit, to je nemožné.
Když to nelze, tak to nelze. Smazání tématu ničemu nepomůže.
Ugo
Profil
Ošetři si to alespoň trochu, řekněme 2 záznamy z 1 ip za hodinu nebo tak něco.


Hodnocení je těžké, šak tam nic není. Určitě mi tam ale chybí favicona a nějaký title, to je docela základní.
jenikkozak
Profil
Coe:
Některé texty už opraveny byly, fajn.
Coe, prozraď nám, prosím tě, jaký je rozdíl mezi tímto projektem a letadlem. Tento projekt totiž splňuje všechna kritéria na to, aby byl označen jako podvodný. Ještě se o tebe policie nezajímala?
Spectator
Profil
Prosím, opravte tento nadpis:
Tréninkové videa
Na takováto spojení jsem vyloženě alergický.
Jimmy Hayek
Profil
Coe:
To nelze nijak ošetřit, to je nemožné.
Blbost. Standardně se toto ošetřuje tak, že se po zadání e-mailové adresy odešle potvrzovací e-mail, který musí majitel adresy nejdříve potvrdit. Tím se předchází spamování cizích adres.
Petr ZZZ
Profil
Coe:
„...doporučení, jak dát lidem vědět o tomto školení“
Osobně nemám ve zvyku doporučovat něco, co mě nepřesvědčilo.
1. Odkaz na první "video" kliká jen na tu samou stránku, na které je umístěn; cituji z kódu: <a href="#">...</a>
2. Je tam řeč o levné ceně, nikde však nevidím konkrétní částku.

„V případě, že by vám nedošel e-mail volejte na číslo: 777 910 325“
3. Bylo by vhodné zmínit, zda a jak je to číslo zpoplatněné.

„Vložte zde vaší e-mailovou adresu a já vám pošlu první tréninkové video a na další vás budu informovat.“
4. Má celá ta stránka vůbec nějaký jiný účel, než sbírat emailové adresy a souhlasy k zasílání neomezeného počtu nabídek jakýchsi "tréninkových videí" o emailovém marketingu? („...na další vás budu informovat“ – tuto stylistickou perlu zplodil nějaký profesionální kopyvrajtér?)
Coe
Profil
jenikkozak:
Jako podvodný? O tomhle jsem nikdy neslyšel díky.

Jimmy Hayek:
Jo přesně tak jsem to chtěl udělat, ale stejně někomu přijde e-mail, který si nevyžádal, proto jsem se rozhodl to vyloučit.

Petr ZZZ:
díky za chyby

celá stránka má smysl takový, že chci najít podnikatelé, kteří by měli o tyto videa zájem a v prodejní fázi jim pošlu svůj affilate odkaz kde jím nabídnu službu za to, že si video koupí přes mě.

Chtěl jsem to celé vyzkoušet a mít novou zkušenost dostat rady atd...
Ivy
Profil
Coe:
Jako podvodný? O tomhle jsem nikdy neslyšel díky.
Tak si přečti ještě jednou ten odkaz co ti dával [#8] jenikkozak a podívej se ještě jednou na fungování "milionového impéria".
jenikkozak
Profil
Coe:
chci najít podnikatelé, kteří by měli o tyto videa zájem a v prodejní fázi jim pošlu svůj affilate odkaz kde jím nabídnu službu za to, že si video koupí přes mě.
A ty dostaneš peníze za to, že budou moci vidět všechna ta videa, oni dostanou peníze za to, že umožní zhlédnutí videí někomu dalšímu a ti další dostanou videa zase z nižší vrstvy pyramidy. Ta nejspodnější vrstva bude mít smůlu, protože ta videa už budou všichni znát a nikdo si je nebude chtít kupovat. Což je právě to letadlo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0