Autor Zpráva
Ferda
Profil
prosím o radu a názor na můj nový eshop frama-supershop.eu

Jsem 66ročník a mým snem je založení eshopu....nemohu platit sumy za optimalizace,ale vím,že nic za darmo není.
Vše si stavím sám,pročítám kdejaké názory a jsem z toho zmatený....mám spuštěný eshop teprve 3týdny,ale návštěvnost je mizivá...a to především ze seznamu.....můžete mi poradit?

Moderátor Petr ZZZ: Zprovozněn odkaz a doplněn nadpis ve smyslu pravidel.
jenikkozak
Profil
Taková spousta obchodů má úplně stejné obchodní podmínky. A nikoho nezajímá, že v nich jsou chyby. Kdyby se to, že se u s kroužkem nikdy nepíše na začátku slova, neučilo ve druhé třídě. „Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů.“ Čárka sem, čárka tam, nad tím se evidentně nikdo nevzrušuje.
Bohužel ten Váš systém neznám, takže nemohu dost dobře poradit, co by bylo dobré změnit, protože nevím, zda máte možnost to ovlivnit.

1) Nepodtrhávejte text, který není odkazem.
2) Nedávejte pod texty kontrastní obrázky. (Špatně čitelné je slovo „tuning“ ve Vašem logu i povídání o poště.)
3) V odkazu v patičce Vám asi chybí první znak - začátek ostré závorky.
4) Před interpunkční čárkou se nepíše mezera. Mezi větami se nepíšou spousty teček, ale jen jediná.
5) Ty položky v menu, jejichž obsah se připravuje, by tam nyní neměly být.
6) E-mail a adresa na obrázku v záhlaví se vůbec nedá přečíst.
V čem je Váš obchod lepší než stovky jiných, které nabízejí stejné zboží se stejnými popisky a stejnými obrázky? Toho se zkuste držet a nějak to vyzdvihnout.
drp
Profil
No ze začátku bych pořešil grafiku. Působí docela chaoticky. Chce to něco jednoduchého a k tématu. A určitě bych změnil název shopu.
Potom by to chtělo nějaké ifnormace o shopu
TomasJ
Profil
Já, jakožto mladý člověk zajímající se o kategorii autodoplňky sekce elektro, mohu říct, že ceny máte přehnané. Možná jdu teď od tématu, ale: LED pásek 30 cm od 329 kč, ten bych si rozhodně nekoupil. Vyhledal bych si na internetu nejlevnější obchod, což by ten Váš nebyl. Nedávno jsem si kupoval bílý, 30 cm za 90 kč a i to mi přišlo poměrně drahé oproti ostatním cenám.Ovšem některé jiné doplňky mi přijdou za velmi zajímavé ceny.

Hodně zboží je v sekcích, kde bych ho opravdu nečekal (mezi světly denního svícení vysokotlaký čistič, vysavač, ventilátor, "trafo" (spíše modulátor napětí z 12V na více)...) > chtělo by to více roztřídit.

Pro začátek, zkuste zjistit něco o SEO optimalizaci a trochu zoptimalizovat (pokud není).
Rozhodně více tématický design stránky - ta fialová se k autodoplňkům nehodí. Z toho vyplývá, jelikož prodáváte i zahradní techniku a "grilovací program" (nedokážu posoudit co to je a neláká mě navštívit tu sekci), pak asi bude lepší rozdělit celý eshop na tyto 3 směry. Aby každý směr měl svoji grafiku (zahradní technika > do zelena laděný eshop).
Kdyby měl někdo zájem o zahradní techniku a na hlavičce stránky viděl auto, asi by odešel (mě osobně by to odradilo).

Hodně mě na každé stránce obtěžoval panel kde běhají nějaké novinky zboží. Dal bych to pouze na úvodní stranu eshopu - je to dost matoucí.
No a hlavně pořádnou reklamu. Jste-li na internetu nový eshop, chvíli potrvá než se dostanete do vrchních žebříčků (a kdoví jestli, v dnešní době populárního internetového nakupování je opravdu hodně eshopů). Doporučuji vytvořit nějaký reklamní banner, a zakoupit si někde na hodně navštěvovaných webech reklamní plochu pro umístění svého banneru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0