Autor Zpráva
frances
Profil *
Zdravím uživatele jakpsatwebu, byl bych rád za váš názor na nový vzhled a funkce systému pro prodej, výměnu, nákup webové a sociální inzerce Linkmonitor.cz, který nově umožňuje i nákup a prodej webů.

Pokud systém znáte o novinkách jsem sepsal informaci na blogu služby linkmonitor zde: http://blog.linkmonitor.cz/facelift-linkmonitor-cz-nove-funkce-a-tarify/, o redesign se postaral člen webtrhu Lany (http://kvasnickajan.cz)

Budu rád za vaše připomínky a názory na tuto aplikaci, která se snaží ulehčit život prodejcům reklamy i inzerentům (drobným ale také SEO agenturám).

Díky za názory, František Szabó provozovatel Linkmonitor.cz
Lexter
Profil
1) To logo by tedy stálo za úpravu. Já v první chvíly myslel, že se nenačetlo a prohlížeč mi jen zahlásil chybu.
2) Logo nevidím pří vypnutých nebo nenačtených obrázcích. V tu chvíli se pro mě zároveň stáva špatně použitelným i přihlašovací formulář. Nevidím totiž odesílací tlačítko. To mě dostalo na velký přihlašovací formulář, kde nevidím ani formulářové prvky. Zdají se bez designu. Prostě prázdná místa. Taky navigace touto chybkou trpí a zvláště aktivní položka. Stejně tak nadpis doporučujeme a loga v klientech nemají zástupný textík.
3) Selecty v rychlé poptávce mají dost na stranu připláclý text. Nehezké.
4) Kód možnono trošku divněšjí a nafouklejší, ale pal to čert.
5) Nevalidní (nepodstatná poznámka).
6) Mě by se na úvodu líbilo pěkné promo. Znáš to, hezký obrázek, větší text který mě plácne do ksichtu a řekne mi že dělám toto a toto a chci toto a toto a dostanu toto a toto.
7) IE8 ti obrazuje modré rámečky okolo šipek ve slideru.
8) Víš že do selectu se dá psát i ručně? :) Ale máš to jak se zdá ošetřené. Každopádně by se mi líbilo, kdyby select byl naklikávací po celé své velikosti.
9) V přihlašovacím formuáři je checkbox na trvalé přihlášení. Super, ale ukázat co to je až v tooltipu? Nezdá se mi to jako nejlepší řešení.
1) Design moc hodnotit nebudu. Je to takový sušší webík bez jiskry.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0