Autor Zpráva
Radim Martynek
Profil *
Vážení čtenáři,
prosím o zhodnocení nových internetových stránek www.akademie-vzdelavani.cz.
S díky
Radim Martynek
Lexter
Profil
1) Nesedí ti pozadí s patičkou. Zdá se to odskočené o cca 100px. Jak vidíš na screenshotu, web trpí vícero chybami ve zobrazení a to napříč mnoha prohlížeči. Namátkově horizontální scollbar, prázdné místo napravo od webu.
2) Ten loader na začátku webu je nutný? Dost mě otrávil.
3) Bez javascriptu se přes onen loader ani nedostanu. Web je mi zapovězen a jdu jinam.
4) Bez zobrazených obrázků trpí úvodní stránka webu nepěkným "nekontrastem". Tím ovšem trpí celý web.
5) Proč se tolikrát opakuje <p class="text">? Nebylo vby lepší odstavce nastlovat hromadně? Ne že by na tom zrovna záleželo.
6) V kontaktním formuláři mi chybí labely.
7) galerie informací je skuečně vhodný název? Já jsem z něj trochu zmaten.
8) Nadpisy v této sekci jsou odkazy, ale při jejich přejetí se mi podtrhne celý blok aniž by skutečně odkazem byl. Je klikatelný jen text. To mě trochu mate.
9) Chybí mi 404 stránka.
10) Kdyby fungovala nějaká verze bez javascriptu (alepoň strašně moc osekaná), uvítal bych práci s kotvami. Neexistuje tu práce s fallbacky. To je velká škoda. Vidím, že je celý web načítaný JS-kem. Nebylo by vhodné udělat jakousi čistě HTML variantu (vypadala by stejně), která by fungovala jako klasické web a jen pomocí JS načítat konkrétní sekce webu? To by ti vyřešilo problémy s nepřístupností.
11) Já chápu, že vzhledy zameřené na vzdělávání se zrovna dvakrát dobře nedělají, ale já bych trochu více tématičnosti uvítal. Jestli je "dark look" klientlův výmysl, tak to plně chápu. Zákazníci jsou divní pavouci. Ten design je vůbec dost subjektivní záležitost. Existují určité zažité konvence (dodržovat je má někdy smysl), ale zrovna v tomto případě bych se ke schopnější konkurenci juknul.
12) Při zobrazení webu bez stylů... Jo takový lidé taky existují i takové prohlížeče mi jak jsem řekl chybí kotevní navigace, dále urité dělení logických sekcí pomocí hr tagu. Je to taková třešnička na dortu, ale proč ne.
13) Na http://www.akademie-vzdelavani.cz/#!/page_VZDELAVANI mi v menu Vzdělávání chybí zvýraznil aktivnch položek.
14) Je to sice relativně docela malý web, ale při jeho zanoření bych uvítal drobečkovou navigaci.
15) Těch klíčových slov tam máš tedy požehnaně. Nejen že ti vyhledávače budou na takové množství kašlat, oni by ti na ně kašlali i kdyby tam byly dvě.
16) Nevalidní (pal to čert, ber to jen jako poznámku).
17) Není škoda nepoužít H1 nadpis, když už ho máme? :).

No a už jsem vysílen.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0