Autor Zpráva
Lexter
Profil
http://www.jandousek.cz/is/soubory/projekty/survio_mobile/index.html

Samzřejmě první varianta se klientu líbí víc, protože daleko více koresponduje s webem. Je fakt, že je to určené pro novější typy mobilů a tablety. Pro starší šunky bude k dispozici osekaná verze.
Nox
Profil
Celkově velmi hezké.

Druhá verze mi přijde o dost uživatelsky přívětivější (a spona by asi šla přidat i tam). U ní bych ale zlepšil kontrast v hlavičce. Dřevo mi tam nedává příliš smysl, ale když už, přidal bych aspoň drobný shadow (inner nebo drop), zrovna u dřeva mi plynulé napojení na něco jiného nesedí.

Nenabádá takový malý input pro hesla ke krátkým heslům? Asi to neovlivní zásadně, ale...

Nechápu to "nemám čas, chci se jen přihlásit" ... pokud není registrovaný, tak jak? Pomocí socsítí? Pak by ten popisek asi měl být přímočařejší
Lexter
Profil
Nox:
Nechápu to "nemám čas, chci se jen přihlásit" ... pokud není registrovaný, tak jak? Pomocí socsítí? Pak by ten popisek asi měl být přímočařejší
Jo, to jsem nedodělal, páč klient si usmyslel mít web mobilní vycházející přesně z opriginálu :). Chápu ho.

Není to bohužel jen o sponě, ale i barvách, grafických prvcích. Mě se druhá taky líbí víc, trošku dodělat a bylo by to fajné. Dřevo mi taky vytkli :). Asi jsem měl záchvat, taky mi to teď přijde uhozené.
nevimco
Profil *
Mě se zase víc líbí taprvní na pravo. Zrovna na vytváření formulářů mi ten formulář na registraci příjde dobrý ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0