Autor Zpráva
lucka.malanikova
Profil
Pro zábavu jsem si udělala takovou mini hru. Jak se vám líbí z hlediska funkčnosti?

http://celebrity.xvibratory.cz/

Vím, že by to chtělo udělat ještě počítání výsledku, zobrazovat kolik z kolika je splněno. Ale jednoduchý javascript výpis textu nefunguje, protože se při změně hodnoty v proměnné neaktualizuje. Vím, že to jde nějak obejít, tím že se obnovuje ten výpis proměnné. Ale neumím to a kvůli takovéto blbůstce se mi to ani nechce učit. :) Takže bez počítání.


Jo a - za LIKE se nikdy nikdo nezlobí, že jo... . :) Just sayin'. :)
Lexter
Profil
Moment, ty jsi programátor nebo co tě vede k takové práci?

Mrkla ses na funkcionalitu testu bez dostupného JS?
Darker
Profil
Lexter:
co tě vede k takové práci?
Návštěvnost hlavní domény, řekl bych.
Lexter
Profil
Darker:
Tak jsem to tedy rozhodně nemyslel.
peta
Profil
Neprisel jsem na to ,jak se to hraje. Vyplnil jsem Ewu farnou, zmackl entera nic. Jine html tlacitko jsem nenasel. takze to povazuji za rozbite. Ostatni neznam. Az na tu sympatickou smudlu dole. Ta je mi jaksi povedoma :) Zklamalo mne, ze tam nemas Kim Hyun Joonga, zpevaka a herce, pomerne popularni a sympaticky.
Lexter
Profil
peta:
Az na tu sympatickou smudlu dole.
To mě právě zarazilo. Krásná slečna tvořící v js, css a html produkující své výtvory na doméně vybrátorů. Myslím, že si neuvědomuje, jaká verbež se zdržuje na JPW :).

lucka.malanikova
Přístupnost by to vážně chtělo pořešit. Ta bohužel za moc nestojí. Jak řekl peta, já jsem si zpočátku říkal, že snad ani test nejde vyplnit. Byla náhoda, že jsem tu babu v první otázce poznal a tím pádem i způsob jak odpovědět nebo se spíš dozvědět že jsem odpověděl správně.
Keeehi
Profil
Je to takový test netest když jsou odpovědi ve zdrojovém kódu. Pokud to má sloužit je pro člověka samotného, že si ověří, zda ty osoby správně poznal, pak by úplně stačilo nějaké tlačítko na zobrazení správné odpovědi.
peta
Profil
Aha. Ja si prave myslel, ze to nefunguje a nechtelo se mi zkoumat kod a tak.
"ewa farna" to totiz nebere
"Ewa Farna" ale ano
Smudla ale tez nebere, dole :)
margin
Profil *
Keeehi:
pak by úplně stačilo nějaké tlačítko na zobrazení správné odpovědi
Stačil by CSS hover s display:none/inline a obešlo by se to bez JS "-)

peta:
Co se ti nezdá, Linux je taky case senzitivní.
Darker
Profil
margin:
Co se ti nezdá, Linux je taky case senzitivní.
Jde o to, že tyhle testy by měly mít prostor pro lidskou chybu - u cest souborů je to trochu jiné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0