Autor Zpráva
vecerapl
Profil
Dobrý den,
dnes jsme spustili miniaplikaci nebo-li gadget s předpovědí počasí na 3 dny, kterou si můžete zobrazit na Vaší pracovní ploše ve Windows Vista a Windows 7. Jedná se o první vydání aplikace, která již obsahuje několik nastavení a produktů.
Budu hrozně moc rád za případné připomínky k aplikaci.

Více na http://www.e-pocasi.cz/miniaplikace/
Lexter
Profil
No mě to moc jako stránka ke kritice nepřijde, ale:

Ikonka oblačnosti: Krásné sluníčko. Nebylo by lepší napsat tam něco jako styl ikonek?
vecerapl
Profil
Možná .... Vzhled ikonek. Co myslíte?
Lexter
Profil
vecerapl:
Myslím ten nesmysl že tam máš nadpis Ikonkia oblačnosti a pod tím ikonky krásných sluníček. Já te´d opravdu nevím k čemu to nastavení slouží, ale hádám, že tam máš dvě sady ikon a tohle je volba mezi nimi. Pak mi popisek Ikonka oblačnosti přijde nesmyslný.
vecerapl
Profil
Lexter ... děkuji za tvůj pohled. Máš pravdu, docela by to mohlo lidi zmást. Upravil jsem gadget tak, aby tam bylo: Vzhled ikonek.
Chamurappi
Profil
Reaguji na vecerapla:
Přijde mi to jako vykradená kopie miniaplikace In-počasí. Stejná kompozice gadgetu, stejné nastavení město + ikonky + dny (včetně volby „dnes i zítra“, která gadget přepůlí)…
vecerapl
Profil
Ano, aplikace je podobná, ale bohužel mnoho možností u aplikace není, zvláště vůči nedostatku použití informací a velikosti okna. Aplikace nenabízí aktuální počasí, ale pouze předpověď počasí v rámci dnes, zítra a pozítří s tím, že počasí je přepůleno kvůli možnosti výběru. Další dny již nelze použít, protože kdo by si zobrazil na ploše počasí co bude za 4 dny.
Probírali jsme naši aplikaci s několika lidmi, kteří to s námi testovali a více méně je zájem o přepůlené informace a hlavně zobrazení dne ... tj. dnes, zítra.
Miniaplikace obsahuje i RSS čtečku tj. načítá i aktuální článek a zobrazuje ho pak přes marquee script.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0