Autor Zpráva
spojka
Profil
Zdravím,
chtěl bych znát Váš názor na můj web.
http://www.mypagerankchecker.com/

Potřeboval jsem znát vývoj PageRanku na svých stránkách a nástroje co jsem našel mi moc neseděli, proto sem si vytvořil svoji stránku, která měří PageRank a při změně ho vypíše do grafu. Když už jsem to dělal, udělal jsem to rovnou multijazyčné.
Plánuji ještě funkci upozornit emailem na změnu PageRanku, která by měla na stránce přibýt někdy příští týden.

Chtěl bych znát Váš názor co se Vám na stránce líbí/nelíbí, co by jste přidali, nebo upravily.

Předem díky
regy
Profil
Je to super, možná jen to Copyright ©2012, ale to už je ohraná písnička, že je to nesmysl. Když už, tak napiš třeba jen ©2012 nebo ©2012 MyPageRankChecker.
jenikkozak
Profil
regy:
To by zřejmě bylo taky blbě.

spojka:
- Třeba by to mohlo zkontrolovat, jestli do toho políčka nebylo zkopírováno URL včetně protokolu a případně vyhodit tu předvyplněnou hodnotu.
- Pokud se ty naměřené hodnoty ukládají, asi by bylo dobré, kdyby šlo na výsledky odkazovat.
peta
Profil
CS = czecho-slovakia
CZ = czech

jenikkozak: Z te stranky neni jasne, ktere je spravne a ktere je spatne.
jenikkozak
Profil
peta:
Z te stranky neni jasne, ktere je spravne a ktere je spatne.
Jak chápeš větu: „Značka Copyright označuje následný výraz jako vlastníka autorských práv“?

CS = czecho-slovakia
A nebo čeština.
vipernet
Profil
Je to super
Juandev
Profil
spojka:
Zajímavé a jednoduché. Co se mi moc nelíbí je to psací písmo a pak to kompoziční rozvržení - hlavně toho spodku.
spojka
Profil
regy:
Copyright jsem tedy změnil na " © MyPageRankChecker" to snad může být.

Juandev:
Na ten spodek ještě mrknu

Jinak během příštího týdne bude dostupná funkce upozornění na změnu PageRanku emailem. Nemáte zkušenosti jak napsat "Podmínky služby" s kterými bude uživatel souhlasit, aby jsme mu mohli zasílat emaily? Potřebuju něco hodně jednoduchého, abych to mohl přeložit do různých jazykových verzí.
Juandev
Profil
spojka:
jak napsat "Podmínky služby"
No to přece závisí na tom, jaké ty podmínky jsou.
spojka
Profil
Juandev:
No jenom potřebuju jenom povolení pro zasílání emailu o změně PageRanku. Stačí "Souhlasím se zasíláním informací o změně PageRanku na uvedený email." ?
Juandev
Profil
spojka:
Tak to by ti řekl právník. Ale mě by toto stačilo.
spojka
Profil
Tak před chvílí jsme přidali funkci upozornění na změnu PageRanku emailem, tak pokud chcete sledovat změny na svých stránkách můžete přidat svůj meil :-). Budu rád, když funkci vyzkoušíte třeba jen s nesmyslným meilem a dáte vědět jestli vše proběhlo jak má, případně budu rád za každé upozornění na chybu, nebo ještě nějaký nápad.
klubo
Profil *
tak tim že souhlasim s komerčnim sdělenim si to uplně dorazil, to musí bejt někdo blázen tam dát svůj email aby ho pak měl zaspamovanej kravinama, a to to vypadalo jako zajímavá služba kam sem svi chtěl dát svoje weby, škoda...
spojka
Profil
klubo:
Spamy zasílat nehodlám, šlo mi o to aby to nebylo napadnutelné. Dám tam tedy větu "Souhlasím se zasíláním informací o změně PageRanku na uvedený email." Už je tam :-)
jenikkozak
Profil
spojka:
A nebylo by dobré, kdyby s tím zasíláním souhlasil spíše adresát, než ten, kdo tam z legrace ty adresy zadává?
spojka
Profil
jenikkozak:
Proto se ukládá IP adresa toho kdo email vkládá
jenikkozak
Profil
To nechápu. Pak žádáš o souhlas IP adresu? Ne; máš mít souhlas adresáta, jinak to bude brát jako otravování.
spojka
Profil
jenikkozak:
No četl jsem, že člověk ti povolí odesílat na jeho email a ty musíš uložit informace z jaké IP to posílal pokud by se ten člověk obrátil na úooú a ten pak na mě tak já mu poskytnu tu IP z které ten email byl přidán (IP adresa není osobní údaj). Toto jsem našel na netu.
Pokud s tímto tématem tady má někdo zkušenosti rád bych slyšel jeho názor.
klubo
Profil *
myslím, že jediný slušný řešení je potvrzení krz automaticky zaslanej email, pokud třeba do 3 dnů nebude email potvrzen tak smazat

zároveň bych tam klidně i napsal, že na emailovou adresu budou zasílány POUZE informace o změně PR

Zároveň si myslím že na webu chybí kontakt na provozovatele, bez kontaktu to rozhodně důvěru nebudí. Pokud s tim nemáš v úmyslu spíš škodit (zmíněný spam) tak není důvod se pod to nepodepsat.
DJ Miky
Profil
U grafu pageranku mi trochu nesedí hodnoty 0, 2,5, 5, 7,5 a 10, když se jedná o celé číslo. Nebylo by vhodnější např. 0, 2, 4, 6, 8 a 10?

Za jak dlouho se dostane aktuální hodnota do grafu? Když zadám např. seznam.cz, tak je v grafu jedna hodnota z 8.9., ale aktuální (tedy z 5.10.) tam chybí.
spojka
Profil
DJ Miky:
Na hodnotách v grafu pracujeme, do grafu se vypisuje pouze když se hodnota změní. Např pokud by se zítra změnila hodnota PageRanku na 8, přibude vedle té hodnoty z 8.9. nová hodnota z 6.10.


klubo:
Na webu určitě přibude kontaktní formulář + stránka o nás. Díky za nápad potvrzení pomocí emailu, určitě se nad tím ještě zamyslíme.
margin
Profil *
spojka:
do grafu se vypisuje pouze když se hodnota změní
Ale pak to vypadá, že se u vás nic neděje. Přece není problém vzít to do úvahy a vykreslit rovnou čáru od data poslední změny k aktuálnímu datu.
spojka
Profil
margin:
Je pravda, že to vypadá že se nic neděje. Díky za nápad.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0