Autor Zpráva
Jockie
Profil
Prosim o kritiku stránek ...

hodnoťte kod, grafiku, no proste vsechno :-)

Jockie
Timy
Profil
- můžu znát jediný racionální důvod, proč nejsou ty obrázky na hlavní stránce klikací? Asi třikrát jsem přes ně přejel myší, jestli si ze mě prohlížeč nedělá legraci...
- když se dostanu na úvodní stránku, vůbec nevím, kde to vlastně jsem
- chtělo by to poutavější texty, alespoň o trochu více informací, orientační cenu atp.
- statický title
Dero
Profil
- typografie (jednopísmenné předložky na koncích řádků, odsazení, atd. atp. - koukni ke mně - http://typografie.dero.name )
- neklikatelné obrázky na hlavní straně
- inspirace (v mých očích dost nechutná) webem http://whitwa.net
diver
Profil *
Dero : Jak je videt, muze se stat, ze se na svete najdou dva lide se stejnou myslenkou...
Dero
Profil
diver: Vážně? V české kotlině? Dva lidé nezávisle na sobě udělali main page ve stylu polaroidových fotografií? Oba použili na portfolio obrázek slunečnice (potažmo žluté kytky) a na kontakt obrázek telefonu?

Nevěřím.
Lukáš M
Profil
1. neklikací logo
2. nápisy na "fotkách" na první stránce nejsou kontrastní
3. z těch šikmých proužků vlevo nejsem úplně hotový, i když vím, že jsou teď děsně in :)
4. nevypadá moc důvěryhodně mít jen e-kontakty
5. místo úvod je uvod
diver
Profil *
dero : mm,podobny to urcite je,to je fakt...ten design digirainu je muj,ale ja tady muzu s absolutne cistym svedomim odprisahnout,ze jsem stranky whitwa.net do dneska nevidel...dat na obrazek kontaktu telefon je vcelku logickej krok a ty slunecnice...mm,pokud je to tak rapidni,neni problem zamenit slunecnice za jakoukoli jinou kytku...
ronnie
Profil
Ten ohnutý papír vypadá hezky, jednou jsem viděl něco podobného na CSS manii, ale inspirace je dobra.
Pokud nejsou ty obrázky klikající, nemají tam co dělat.
To vlevo - DGR v.2 je co? Vůbec to tam nesedí
Menu je sice hezke, ale dosti nevhodně řešené
Co je XHTML, CSS, PHP? Má to tam nějaký smysl?
Proč se weby otevírají do nového okna?
"Další službou, kterou naše společnost poskytuje je realizace návrhu,..."
nemělo by to být "Další službou, kterou naše společnost poskytuje, je realizace návrhu, ..."? Stylisticky to není vhodné.
Co je low / high poly modelování?
Odesílací formulář je naprosto katastrofálně vytvořený (dej pryč tlačítko smazat)
bojars
Profil
Atypicky riešená stránka. Smelá kombinácia farieb, ale zladené je to dobre.
Napriek tomu, že je tam dosť grafiky načítava sa to rýchlo aj cez DialUp, len to ovládanie je tak neštandardné, že si to pomaly pýta návod na použitie. Bolo by dobré, keby tam bol aj nejaký ekvivalent bežne používaného menu, nie len tie ušká napravo. Tie obrázky naozaj zvádzajú k tomu, aby sa na ne kliklo.
Textové odkazy aj tag <h4> majú rovnakú farbu, čo je tiež dosť zavádzajúce. Mne sa tá tmavočervená na černom pozadí rozmazáva pred očami, možno by bolo dobré vykúšať svetlejšie farby.

Nerozumiem význam toho krúžku naľavo s písmenami "DGR VZ". Ak je to logo, možno by mohlo byť klikacie a mohlo by viesť na hlavnú stránku.

V každom prípade sú tie stránky originálne riešené a dobre zapamätateľné. Mne sa páčia.
whitwa
Profil
Tak jsem se vyjadril (snad mi to prominete) externe na http://www.whitwa.net/weblog/?p=133
diver
Profil *
Mno,tak nevim jak na tohle mam reagovat...rozhodne nehodlam web predelavat...nemyslim si,ze pokud nekdo vymysli neco "originalniho",absolutne se tim vylouci pravdepodobnost,ze by to same(nebo podobne) mohlo napadnout nekoho dalsiho.A jak zjistis,jestli uz nekdo neco takoveho pouzil??Budes projizdet internet??Hlavne jsem presvedcen,ze pokud by si nekdo dal tu praci,nasel by X dalsich stranek,ktere jsou takto reseny,nebo uzivaji obdobneho stylu.Trosku me mrzi Tva reakce ne Tvem webu..."Plagiátoři dnešních dnů"...opravdu si myslis,ze mas jako jediny na svete tento napad?A i kdyby,mozna by priste byla vhodnejsi reakce typu : "V uvodu tvych stranek mas to a to,ja tam mam neco podobneho a jsem si jist,ze to tam mam dyl". Svědomí mě rozhodně hryzat nebude...
bojars
Profil
whitwa, to chceš povedať, že keď si niekto urobí stránku, kde budú na tmavom pozadí volne poukladané obrázky bude si musieť pýtať povolenie od Teba, aby si ho "náhodou" neoznačil na svojich stránkach za "plagiátora"?
diver
Profil *
bojars : tak jsem to myslel...
whitwa
Profil
Za prvé, nejsem na tebe naštvaný, něměl jsem v úmyslu celý spot soustředit pouze na tebe, chtěl jsme mluvit obecně, ale asi ty vyznělo jinak, než to vyznít mělo. Každopádně jsi mi dal podnět.
Rozhodně ti nedávám žádná ultimáta, ani nepřikazuju jestli to můžeš mít nebo ne, v tomto případě na to vůbec nemám právo, protože jediné co je podobné je nápad v indexu. Ale vem si to z té druhé stránky, že pokud by někdo najel na tvé stránky, a pak někdy na mé, jako plagiátor bych vypadal já ;)
max
Profil *
zaujimava situacia...kazdopadne musis uznat ze je to velmi podobne..., takze ta whitw-ova reakcia je dost opodstatnena...
diver
Profil *
whitwa : Jo,na tom neco je.V tyhle oblasti je to problem.Aspon teda vymenim ty slunecnice:)Peace
whitwa
Profil
Nemusis, lae jan chci aby sis tento fakt vzal na srdce, jeste vice je to opodstatnene tim, ze se ve tvem pripade jedna take o komercni stranku ;) peace ;)
bojars
Profil
max tie slnečnice a telefón som registroval iba teraz (pôvodne som si len tak zbežne porovnal stránky), takže teraz trochu viac chápem aj whitwovu reakciu...

:-)
Ikrk
Profil
- při menším rozlišení je mimo obrazovku menu... nejdřív jsem si myslel, že je to jen obrázek.
- osobně souhlasím s whitwou...
MaYo
Profil
Mne sa zda dost blbe to, ze na niektorych miestach nevidno hrany tym polaroidkam.
Ale to mozno vidim len ja, pretoze mam nieco s gammou na monitore :)

Inac super praca ;)
honzan
Profil *
takze pominu vsechny dohady co tu bezi, ale
JAK PROBOHA MUZETE MIT MENU V TETO FORME:

S
E
R
V
I
S
??????????????

Pokud se chcete zivit grafikou alespon se neco naucte!!!
je spousta moznosti a moudrych knih....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0