Autor Zpráva
jakub89
Profil *
Zdravím vás,
rád by som vedel váš názor na stránku uhadni.sk.
Beží to na skripte ktorý mi vytváral jeden človek na mieru, takže budem rád za akúkoľvek konštruktívnu kritiku, aby som vedel kde zapracovať, čo zmeniť, vylepšiť..
dik :)
Prochy
Profil
Silně pochybuji, že to bude někdo hodnotit, když hned po první odpovědi registraci. Na to se ti tu každý vyprdne.
shaggy
Profil
jakub89:
budem rád za akúkoľvek konštruktívnu kritiku
Vadia mi dve veci:
1. hneď po príchode na stránke sa mi začne odpočítavať čas a ja ešte vlastne ani neviem, čo mám robiť, o čo ide a čo je to za stránku.
2. že sa musím hneď po odpovedi na prvú otázku prihlásiť cez facebook (nepoužívam) a stále neviem, o aký web ide (viď bod 1).
jakub89
Profil *
Vďaka obom.
Bol trochu problém vymyslieť tú registráciu pretože si uvedomujem že odrádza, no zároveň by to bez nej nešlo. Ide totiž o online hru/kvíz kde odpovedáte na otázky a zbierate body. Čiastočné riešenie bola fb registrácia, ktorá to uľahčuje ale tiež to celkom nerieši..shaggy
1. hneď po príchode na stránke sa mi začne odpočítavať čas a ja ešte vlastne ani neviem, čo mám robiť, o čo ide a čo je to za stránku.
nj celkom podstatná vec, možno by pomohla nejaka infografika na začiatku, alebo popis. Dik.
user243
Profil
divně vymyšlený....
nevím, proč by tam nemohl být nějaký 5 sekundový odpočet do začátku hry, nebo lépe tlačítko start, takhle to na mě bafne a co...
vypadá to na nějakou chvilkovou hru a psát se... dokonce se registrovat před jejím hraním na ksichtbook mi přijde jen jako shánění kontaktů na rozesílání spamu (jestli chceš víc "kamarádů", tak pochybuji, že je takto získáš);
kdyby na konci vyskočila tabulka s hodnocením, s tím, že by jsi tam mohl přidat svoje jméno/nick a nepovinně nějaký kontakt, bylo by mi to mnohem milejší; v případě, že by tam někdo nic nenapsal a ty jsi chtěl jeho výsledek přesto uložit, tak by šlo použít: Hráč[číslo] (nebo podobná možnost);
jakub89
Profil *
OK beriem, úvodná stránka nie je veľmi priateľská.. to sa prerobí. Ak by sa niekomu chcelo zatiaľ čeknuť užívateľské prostredie, môžete cez meno a heslo: user.
margin
Profil *
Vyplnil jsem přihlašovací údaje a bafla na mě reraptcha. Pak (proto) jsem kliknul na křížek.
jakub89
Profil *
Ono je tam kvôli tomu aby si niekto po prihlásení nemohol stiahnuť všetky otázky z databázy (po prihlásení užívateľ totiž odpovedá na otázky a zbiera body). Ja tomu síce nerozumiem, ale tiež by som ju tam radšej nemal, preto ak by mal niekto nejaký návrh na alternatívu budem vďačný za každú radu.
peteo
Profil
chýba úvodná strana, tá súčasná nie je úvodná, ale úniková.

chýba skúšobné kolo (povedzme 5 otázok), nech viem, či sa chcem alebo nechcem zaregistrovať.
v registrácii chýba overenie hesla (zadanie druhýkrát. ale neviem, či sa neodosiela v overovacom e-maili).
pripájam sa k [#7] margin.

osobne - bavilo by ma to tak 3 - 5 otázok, ideálne by bolo generovať 1 otázku povedzme každých 10 - 30 sekúnd (za tú dobu mám čas staviť body) a kto prvý odpovie, body má, teda súboj hráčov on-line. Po odpovedi vyskočí čas a nick toho, kto správne odpovedal. to by bolo napínavejšie, ako súboj sám so sebou (viem-neviem).
nemeja
Profil
Možná bych změnil při vítězství při 5 bodové sázce. Vsadíš 5, neuberou se ti vizuelně z účtu a pak ti to napíše Vyhrál jste 10 bodů, jenže jsem si myslel, že jsem celkem dostal 15. Máte to někdo podobně, nebo je to čistě muj subjektivní názor?
jenikkozak
Profil
jakub89:
Je to hrozně pomalé. Nebavilo by mě to. Chybí tam možnost odpočítávání urychlit, když znám správnou odpověď, odpočítávání na přípravu otázky nedává smysl, jen zdržuje.
Odpovědi tam nejsou ověřené, řekl bych. Pro jistotu se otázka po pár sekundách přestane zobrazovat. Byla tam otázka: „Čo je základom fotosyntézy?“ A odpovědi „vzduch“, „voda“ a slnečné svetlo“. Správné odpovědi jsou ale všechny. Fotosyntéza neprobíhá ve tmě, když rostlina uschne a ve vakuu by také neprobíhala, protože by jí chyběl oxid uhličitý.
Že nula středoškoláků čte beletrii také nebude pravda. Já ji četl už na střední dost. U nás byla její četba povinná, občas se četlo i na hodinách z čítanky, pochybuji, že by četbu na všech ostatních školách úplně ignorovali, aby se to dalo zaokrouhlit na nulu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0