Autor Zpráva
Dog
Profil
Zhulený pes je zábavný, lifestylový magazín pro teenagery (nicméně 18+ :D). Věnuje se holkám, sexu, vydělávání, pití...

Co by se na něm podle vás dalo zlepšit?
peteo
Profil
:))

no čo sa týka obsahu, tak už asi nič.
Ivy
Profil
Dog:
Co by se na něm podle vás dalo zlepšit?
Nehulit se a dostat se aspoň trochu do reálu........
Grelek
Profil
Není to nejhorší, ale kvůli designu a prvnímu dojmu bych se určitě nevrátil.
Plaváček
Profil
Dog:

Co by se na něm podle vás dalo zlepšit?

Obsah?
Dog
Profil
My nehulíme :)

Obsah je záměrně takto extrémní, a nutno říct, že naší cílovce se to takhle líbí :D (respektive všechny mé mladší kámoše to zaujalo :D)
Plaváček
Profil
Dog:

Já v zásadě nemám nic proti extrémnímu obsahu. Ostatně, také jsem býval teenager, a dobrý humor, byť extravagantní, či na hraně, jsem uměl ocenit. Svým komentářem jsem chtěl jenom upozornit na fakt, že texty jsou mdlé, nevtipné a místy trapné. Ale je to tvůj boj. Jaké čtenáře si vychováš, takové máš. :)
Dog
Profil
Jo, dík za názor. Nám to zatím připadá docela vtipné :D

Jinak tady je náš oficiální facebook, a dokonce kdyby kdokoli chtěl, může napsat něco v našem stylu a připojit se k redakčnímu týmu Zhuleného psa! :D
MemphisCZ
Profil
Dog:

Mne vadí jen to že stránky nejsou vycentrované, ale jinak pro teens proč ne.
Dog
Profil
Jinak co se týče reklamy, napadá vás, co udělat, aby vynášely víc? :D (kromě toho, že bude dál přibývat kvalitní obsah :D)
Dog
Profil
Web má pěknou návštěvnost, ale jen minimum lidí se přihlásí do e-mailového newsletteru. Např. přijde tisíc lidí a nikoho pop up ani formulář pod článkem nemotivuje vložit mail. Máte tušení, čím to je?
lionel messi
Profil
Dog:
Pop-up ma skutočne motivuje… čo najrýchlejšie kliknúť na krížik v prehliadači. Pri podobne svojskom obsahu musíš počítať s tým, že veľká časť ľudí web otvorí a zatvorí, pretože to jednoducho nie je ich šálka kávy.

Navyše mám pocit akoby sa nad e-mailovými newslettermi postupne zmrákalo. Sám si pamätám na svoje časy pred 10 rokmi, keď som odoberal okolo 12 mailing listov, časom som však všetky odoberania zrušil (prípadne naučil Gmail, aby mi tie menej priateľské „nesmrteľné“ novinky rovno zahadzoval do spamu k najnovšej ponuke modrej pilulky).

Podľa mňa veľká časť návštevníkov jednoducho akékoľvek stránky, ktoré považuje za atraktívne, navštevuje pravidelne aj bez odoberania noviniek. V tomto smere sú - zatiaľ - oveľa efektívnejšie sociálne siete, aspoň medzi mladou generáciou, na ktorú tak neochvejne cieliš.

P. S.: Možno by stálo za to vyčleniť posledné 2 príspevky do samostatného vlákna.
Martin2
Profil *
Dog:
Např. přijde tisíc lidí a nikoho pop up ani formulář pod článkem nemotivuje vložit mail.
Tisíc návštěv automaticky neznamená tisíc čtenářů. Věnuj pozornost podílu návratů, časům na stránce, počtu zobrazení za návštěvu a podobným ukazatelům. Pak dostaneš lepší představu, kolik lidí ty slinty má chuť reálně číst. lionel messi má v každém případě pravdu – tvoje cílovka newslettery používat asi nebude.
Dog
Profil
Jak byste vylepšili stránku, aby konvertovala víc?
Tomáš123
Profil
Dog:
Povedal by som, že si tu otázku umiestni v podobe ankety na hlavnú stránku a nasávaj názory tvojich návštevníkov.
lionel messi
Profil
Dog:
Jak byste vylepšili stránku, aby konvertovala víc?

Zamyslel sa nad jej obsahom. Byť zábavným, crazy, cool, trendy, lol a teenage-friendly môžeš byť aj bez dodržiavania kvóty 1 článok = aspoň 1 vulgarizmus.

Ak tvoji spolupracovníci (zámerne ich nenazývam redaktormi) publikujú jeden text za 3 mesiace, ľahko sa stretneš so známym „Zíde z očí, zíde z mysle…
Dog
Profil
Obsah Zhuleného psa už se těžko změní, to byla naivní rada :D

Ohledně aktualizovanosti jsem dnes sehnal nového autora a už mu vyšel první článek o diskrétním nákupu pomůcek.

Nízká konverze mě stále trápí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0