Autor Zpráva
TomasJ
Profil
Zdravím, žádám vás o názory k webu http://youtube.k3s4.sk

Jeho jediný cíl je stažení a převedení videa z YouTube do MP3. Stahuje se video v nejlepší dostupné kvalitě typu mp4 / webm a konvertuje se do MP3 160 kbps. Někdy později bych přidal i více informací, až uvidím, že se hodně používá.

Jedna designová vada je zobrazení stavu konvertování (je v takovém škaredém šedém rámečku). Je zde i možnost stáhnout MP3 pomocí naskenování QR kódu a změna do jiného jazyka. Tak hodnoťte :)
pcmanik
Profil
TomasJ:
Čakal som nejaký skutočne jednoduchý web, ale to farebné čudo čo na mňa vyskočilo ma nijak nezaujalo.
Myslím, že ak autor vyslovene netrvá aby sa uviedlo jeho meno ako prekladateľa, tak by som ho tam určite nedával.
TomasJ
Profil
Já vím, je to takové obyčejné, běžné s tím vzhledem. Já na grafiku nejsem dobrý, tento návrh dělal někdo jiný, takže já vlastně můžu být rád že nějaký vzhled mám...

Ty autory: Přišlo mi to správné, když vím jakou práci si dala osoba s německým a osoba s ruským překladem. Tak jsem se jim chtěl aspoň nějak "odměnit", když je vše zdarma.
pcmanik
Profil
TomasJ:
Si ma zle pochopil, nie že je to obyčajné. Ale ja som práve čakal stránku ktorá bude skutočne jednoduchá a tu na mná vyskočí kopa farbičiek a nejakej grafiky, ktorá ani s youtube nesúvisí.

Samozrejme, že je to správne, len mňa ako užívatela to zrovna moc nezaujíma a len mi to tam kazí dojem čistej stránky. Ale toto jelen môj názor.
TomasJ
Profil
pcmanik:
Tak mohl bych tam dát jen <abbr> tag.

EDIT: Tak je tam.
No a ty barvy, s tím máš pravdu. Zkusím se zeptat jestli by mohl udělat něco víc v barvách toho youtube.
Ulikar
Profil *
Je to dobré, ale to tolčítko je hodně ošklivé. Vyrob jiné tlačítko!



Změnit font a výběr jazyků!
Amunak
Profil
Tlačítko by asi mělo mít nějaký hover efekt a nastavil bych mu taky cursor:pointer.
TomasJ
Profil
Ulikar:
Jaké jiné tlačítko by se tam hodilo?
Co myslíš tou změnou výběru jazyků?

Amunak:
Pokusím se něco s tím udělat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0