Autor Zpráva
FrantPoker
Profil *
Zdravím,
nedávno jsme otevřeli nový web pro náš Minecraft server. Jedná se o simplecube..
Jelikož je už Minecraft serverů spousta, tak jsme se snažili vytvořit kvalitní webové stránka. Byl bych rád i za názor na grafiku webu.

Děkuji za názory a kritiku.
jenikkozak
Profil
1) Design se mi celkem líbí. Vypadá to, že ten, kdo web navrhoval, věděl, co dělá. Jestli je to vlastní dílo, tak chválím. Jen je možná škoda, že jsou postavičky v obrázkách tak hodně upravené, a stránka proto nepůsobí dost „minecraftově“.
2) Vím, že Mojang se staví k warezu celkem tolerantně, vypadá ale divně, že odkazujete na warezovou verzi, ale na oficiální ne.
3) Posuvníky horního obrázku působí, jako by se vztahovaly spíš k boxíku Zkušený admin tým.

Blbé ale je, že Žádosti vedou na chybějící stránky, web často reaguje pomalu, občas vyhazuje chybu 500. Asi nestíhá, protože ji vyhazuje náhodně. Chtělo by asi najít lepší variantu hostingu.
FrantPoker
Profil *
jenikkozak:
1) Design je sice zakoupený, ale hodně jsme ho předělávali do finální podoby. S postavičkami zkusím něco udělat.
2) Napravím.
3) I když nevím, kam jinam to dát, určitě zkusím nějaké varianty.

- Ano, hosting je aktuálně free a máme s ním problémy - brzo přejdeme na placený (možná již dnes)

Děkuji za reakce :).
midlan
Profil
1) Zmínit, že pro hraní na vašich serverech není potřeba originální verze je OK, ale dávat ji i ke stažení si myslím, že ne. Také bych to neoznačoval jako warez.
2) Ta kurzíva u těch popisků bloků mi tam nesedí.
3) Bylo by lepší sjednostit ovládací prvky - hlavně talčítka, některé jsou kulaté, jiné hranaté a u ankety není nastylované vůbec.
4) Hosting je opravdu pomalý, neberte to jako reklamu, ale doporučil bych vám zakoupit VPS u wedos. Máme základní verzi a na ní arch linux, nginx server a MariaDB, rychlost perfektní.
FrantPoker
Profil *
midlan:
1) Na odkaz ke stažení se mě mnoho lidí ptalo, proto jsem ho tam umístil. Označení warez oddělám.
2) Zkusím oddělat a uvidím, jak to bude vypadat
3) Pokusím se
4) Právě jsme přešli k Wedosu :)

Děkuji za reakce
Kaminko
Profil
Ten gradient vo footery vyzerá zle.
asas
Profil *
bejt tebou odstranim ten warez odkaz, pekne si zahravas
FrantPoker
Profil *
asas:
Nevidím důvod, snad každý Minecraft serveru na svém webu má odkaz ke stažení ;).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0