Autor Zpráva
webvetesnik
Profil
prosím o zhodnocení designu a pouzitelnosti díky
www.netmarks.cz
jenikkozak
Profil
Web dělá čest názvu svého výrobce; je vidět, že byl zřejmě opravdu levný.
1) Vzhled se mi nelíbí. Kombinace mraků na pozadí, svislých čar v záhlaví a podivných useknutých záložek v menu by se dala použít na jakýkoliv web (nejde o web přímo pro personální agenturu, natož pro tuto konkrétní), ale zřejmě na žádném by nevypadal hezky.
2) Nápis Netmarks s.r.o. je logo agentury? Ten odraz (nebo stín) v dnešní době už nevypadá moc hezky, ale jestli je to součást loga, asi se s tím nic nenadělá. S.r.o. se správně píše trochu jinak.
3) U textů, které jsou součástí obrázku by chtělo si dát velký pozor i na takové detaily, jako jsou jednopísmenné předložky na konci řádku.
4) Záhlaví stránek by mohlo (mělo) být klikací.
5) Políčko pro vyhledávání po aktivaci úplně změní svůj vzhled, což je matoucí. Z obrázku lupy není jasné, že jde o odesílací tlačítko a že patří k políčku.
6) Části osobního dotazníku jsou větší než jejich nadpis.
7) Barva textu patičky se moc nehodí k barvě pozadí.
8) Kulaté rohy v menu nevypadají pěkně, protože jejich pozadí je hned nahoře násilně useknuto. V podmenu kulaté horní rámečky působí odpudivě a nedomyšleně.

9) K čemu je úvodní stránka, když pouze nedokonale duplikuje hlavní menu?
10) Na webu není dobrý nápad podtrhávat něco, co není odkazem.
11) Text licence je zcela nečitelný.

Je to zkrátka tak, že silnice udržuje silničář, učitel učí, zpěvák (v lepším případě) zpívá… A grafiku by měl vytvářet grafik. Zdá se, že při zlevňování webu o práci přišel i kodér.

Líbí se mi, že v menu je zvýrazněna aktivní stránka i odkaz pod ukazatelem myši a že mapka je klikací. Ale to dojem z webu zachránit nedokáže.
Ivy
Profil
1. Proč je na úvodní stránce menu dvakrát? Očekávala bych nějaký text.
2. Opravte si chyby, například Průvodní dopis je plný chyb a stylisticky poměrně silně příšerný.
3. Osobní cvičení místo životopisu? To jsem nikdy neslyšela a připadá mi to podivné.
4. Když rozkliknu Pro zaměstnance, očekávala bych tam seznam volných míst. Textu co tam je by (kromě zásahu copywritera) slušel název Rady pro zaměstnance.
5. Celá stránka na mě dělá dojem že je ušitá horkou jehlou.
shaggy
Profil
webvetesnik:
Mňa by len úprimne zaujímalo, či to skutočne je "levný" web, alebo sa na tom niekto pekne nabalil (s ohľadom na "odvedenú" prácu).

Dať si urobiť web u pravdepodobne najmenej schopnej firmy, akú som kedy videl a potom žiadať, aby sme zhodnotili použiteľnosť a "dizajn" (musím tie slová dávať do úvodzoviek, hanbil by som sa to napísať bez nich), to je dosť odvážne.

Ale teraz k samotnému hodnoteniu:
- čo sa týka použiteľnosti, ak by som patril do kategórie "pro firmy", asi by som si našiel niečo, čo pôsobí dôveryhodnejšie (a nie ako ročníková práca študenta SŠ). Ak by som patril do "pro zaměstnance", tak by som asi išiel inam, lebo nájsť pracovnú ponuku je celkom umenie. A ak by som patril do kategórie "pro agentury", tak by som bol rád, že sa neobjavila ďalšia konkurencia (nič iné by som sa ako agentúra zo stránky nedozvedel).
- nechápem, prečo sú pracovné ponuky skryté v menu, očakával by som zoznam najnovších priamo na úvodnej stránke.
- rovnako nechápem, prečo musím písať do kontaktného formuláru pracovnú pozíciu, o ktorú mám záujem. Je problém urobiť každú ponuku klikateľnú, aby som nemusel písať o akú pozíciu mám záujem?
- a už vôbec nechápem, prečo sú tie pracovné pozície bez akýchkoľvek bližších informácií. Máte zastúpenie aj pre Slovensko, ako mám vedieť či ide o prácu pokladníka v Prahe, v Brne, alebo v Košiciach? To by mohol byť pre niektorých ľudí problém.

A aj ja mám otázku - ste partička 14 ročných detí, alebo seriózna firma?
Ak to druhé, tak si prosím nascanujte licenciu tak, aby ju bolo možné čítať a aby to nevyzeralo, že to robil ten najväčší diletant, ktorému by som nedal do ruky ani lopatu na kopanie kanálov. Robíte (resp. chcete robiť) biznis, tak sa podľa toho aj správajte.
webvetesnik
Profil
tak diky za kritiku designu.jelikoz nemam zadny vytvarny cit moc mi vase nazory bodly.prosim i o nazor na s.code a semantkckoi stranku.moc pomuzete.
btw ja nejsem stvoritel tohoto webu ani mne stranky nezivy acko
liv jsem si jako hobby nejake udelal.jen chci ukazat strejdovi ze za 20litru by mel vysledek byt trochu v jine lize..
shaggy
Profil
webvetesnik:
za 20litru by mel vysledek byt trochu v jine lize..
Toto stálo 20 tisíc CZK? Za taký výsledok a od firmy "levné weby" by som čakal niečo max. za 4-5 tisíc.

A čo sa týka kódu - je to opensource wordpress s vlastnou šablónou. Kód je rovnako kvalitný, ako ostatné časti webu - napchať všetky štýly do hlavičky je celkom zaujímavé.
Minimálne by som začal tým, že by som odstránil reklamu na levné weby PN (a hosting) z pätičky - predpokladám, že si za to neplatia.
Rfilip
Profil
Na úvodní stránce jde text Pro zaměstnance mini rámeček.
Mapa na mobilu nepoužitelná, místo posunutí ci priblizeni dojde k přesměrovaní na podrobnosti firmy na mapy.cz, odkud se k mape s polohou firmy nedostanu. Vydim mapu vycentrovanou na střed Prahy.
jenikkozak
Profil
webvetesnik:
jen chci ukazat strejdovi ze za 20litru by mel vysledek byt trochu v jine lize..
Pravidla kategorie Názor na stránku » 7. Nehodnoťte cizí výtvory bez vyžádání a ani nežádejte ostatní o hodnocení cizích stránek, na jejichž tvorbě jste se nepodíleli.
shaggy
Profil
jenikkozak:
Myslím, že v tomto prípade nejde o cudzí výtvor. Je to stránka patriaca jeho rodine a asi to sem dal s tým, že o tom jeho "strejda" vie.
petr.musil21
Profil
shaggy:


Ahoj nevím o tom, že by pan Martin Toman, který dělal web byl synovcem pana Romana Netreby, který je majitelem personální agentury a však pan Martin Toman je lhář první třídy


Dobrý den chtěl bych se podělit se zkušenostmi s personální agenturou Netmarks s.r.o.

na základě včerejší návštěvy výše jmenované personální agentury pro mne tato agentura je jeden velký podvod na zaměstnance včera jsem ještě zjistil že i jiní zaměstnanci této agentury mají s ní problém ohledně placení výplat.

Včera to je dne: 28.8.2013 v 16:30 jsem byl na agentuře si vyzvednout výplatu a mé zděšení bylo to, že mne oznámily že nemám žádnou výplatu a dali mne jen k nahlédnutí list výplat a tam bylo, že mi výplatu vyzvedl Pan Martin Toman a to stvrdil i svým podpisem jinak pan Martin Toman byl u mne ve vztahu tom, že jsem u něj bydlel, ale je fakt, že mu nikdo nedal oprávnění mi vybírat výplaty tzn. že se dopustil trestného činu NEOPRÁVNĚNÉHO OBOHACENÍ a co je ještě horší agentura mi sdělila to, že si to mám vyřídit s Panem Tomanem, ale nebere v potaz to, že Pan Toman neměl se mnou závazek o vyplácení výplat na čož agentura tento závazek měla tak že pro mne je tato agentura nedůvěryhodná a připravuji na ni Trestné oznámení za neoprávněné předání finančních prostředků jiné osobě jak jsem já sám.

A proto bych Vás chtěl požádat, zda máte zkušenost s vymáháním dluhu v tomto případě.

Jinak mne také můžete kontaktovat na mail, který je uveden v profilu

předem všem děkuji


S pozdravem a přáním krásného dne Petr Musil


Pozor na pana Tomana je to podvodník a lhář.
samantha
Profil
petr.musil21:
petr.musil21:
petr.musil21:
Chtela bych se taky pridat k tomuto panovi protoze mne agentura taky obelhala rekli mne do telefonu ze jsem v minuse ja prej 2000 kc a muj pritel taky 4000 kc co je blbost protoze dohoda byla ze budeme delat za 70 kc nahodinu s tym ze budeme mit ubytovani zadarmo a vcera jsem se dozvedela ze nam strhli penize za ubytko a proto sme v minuse.hlavne ze do prace nas zenou jako divy a clovek maka 12 hodin kazdej den bez prestavky bez jidla a oni nas jeste okradaji o penize premyslim ze pujdu na inspektorat prace aby se podivali na tyhle ty podvodniky fuj s takou agenturou vsechny su stejne agentury a pan roman netreba to vubec neresi a proc? Protoze vi ze ma s toho penize a je mu jedno ze lidi co delaji nemaji nic nato ze pan roman netreba je pan majitel tak by si mel vic vsimat co delaji jeho zamestnanci jinak mi pripada ze je dobry a spolehlivy majitel skoda ze si dela sam problemy ja bych vymenila okamzite marka cvercka nebo jak se menuje je arogantny a clovek sa mu musi doprosovat o zalohu ktetou nosi 3 dni a furt nrma cas ale romom dava penizev cas a jeste vic a pak nema penize pro dalsi lidi amy musime cekat tri dni na blbou 1000 cku

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0