Autor Zpráva
JendaV29
Profil *
Prosím o váš názor na tento web. bojuji s grafikou. nevím, jak to postavit, aby to bylo pro návštěvníky co nepřehlednější. moc děkuji za rady a tipy.
web je www.salondobroviz.cz
Ivy
Profil
1. Ten odkaz na wikipedii mi nepřipadá příliš přínosný, je tam jen nějaký seznam s čísly a nic se z něho nedozvím. Dejte tam raději něco jiného - třeba fotku.
2. Co o nás napsali naši zákazníci - odkaz jinam, na kterém mě trochu mate jiné jméno firmy. To že to patří k vám poznám jen podle url.
3. Obch.podm. působí tak trochu divně. Celé se to nevejde?
4. Ty články jsou fajn, ale jsou moc dole. Zkuste vymyslet jak je posunout nahoru anebo dát do menu.
5. Proč se článek jmenuje Půjčovna svatebních šatů - jak vybrat svatební šaty a ne jen Jak vybrat svatební šaty?
6. Předsvatební a svatební zvyky a obyčeje: - poslední odstavec má jinak naformátovaný nadpis. (Chybí vám tam něco starého, něco půjčeného a něco modrého, polívka z jednoho talíře.)
7. Překlepy: oblízkém okolí, se může stat, Nejčasteji dlouhé i když, kobinovat korzety s, NĚVESTA. Překlepy jsou i u zboží - šaty jsou na dekotu zdobeny..
8. Kde nás najdete je až úplně někde dole, to bych asi doporučila dát buď nahoru nebo ke kontaktu.
9. Docela mě mate hláška: PŮJČOVNA ŠATŮ Není zde žádné zboží. Stejnou hlášku má i kategorie Snubní prsteny.
10. Také mi moc nesedí texty psané velkými písmeny.
11. Text u Snubních prstenů je příšerně přecpaný klíčovým slovem snubní prsteny, nedá se to číst. A tuto perlu: "PRO VÝBĚR TYPU SNUBNÍCH PRSTENŮ KLIKNĚTE NA OBRÁZEK SNUBNÍHO PRSTENU." doporučuju dát pryč.

Základní přehlednost je docela dobrá, ale to postranní menu mě nějak nesedí. Je moc dlouhé a vůbec to nevypadá jako klikací (lepší by to bylo podtrženě). Možná zkusit rozbalovací menu. Taky se ztrácím v tom, proč je tam samostatná kategorie Šaty skladem. Nešlo by to vyřešit nějak jinak?
JaySee
Profil
1) Kontrast! Ta šedo fialová spatlanina v úvodu stránky je příšerná. Horní navigace také. Zkuste s těmi barvami něco udělat. I barva pozadí pro písmo je absolutně nevyhovující. (http://colorschemedesigner.com/)
2) Přetučnělé menu (levé) - zbytečně tučné písmo, je to tam nahňácané jako lidi v ranním metru. Po rozkliknutí zase prťavé.
3) Název menu KATEGORIE ... proč kategorie? Spíš třeba SLUŽBY, nebo NABÍZÍME
4) Drobečnová navigace není vidět.
5) Půjčovna zboží. Můžu si to zboží jen prohlížet? Nebo i pronajmout? Lze to i přes net, nebo jen telefonem?
6) Velmi nepříjemně na mě působí slider ZBOŽÍ V AKCI. Nesnáším, když se něco hýbe (hýbe se to == reklama => ignorovat) a to samé reklama na kabelky. Položím vám otázku. Jste svatební salon, nebo inzerenti reklam? Opravdu je pro vás 200Kč za doménu .CZ a 180Kč za hosting/ rok hodně? Nebo jste na tom tak špatně, že potřebujete přivydělávat reklamními bannery? Osobně bych veškeré reklamy VYHODIL! Maximálně odkaz či menší banner na spřátelený svatební salon, nebo půjčovnu limuzín. Ale co je do háje Kabelkový slon?
7) A co tenhle bordel? Zdravotní matrace na míru | Penzion Severka | Seo optimalizace | Servis IT | Čalounictví Rujbr
8) Když na to tak koukám, potřebujete vůbec to menu v pravo? Mě připadne nakonec naprosto zbytečné. Až na košík, ale ten se při troše snahy dá umístit někam jinam.
9) Sjednoťte písma na webu. V jednom článku mícháte nesmyslně písma patková, bezpatková (viz časté dotazy)

Ufff... a ted co považuji za dobré:
1) Především obsahovou stránku. Líbí se mi sekce v menu, kdybych se chystal okovat, asi bych se u vás celkem vyznal.
2) Líbí se mi fotografie, především ty ze salonu.
3) Líbí se mi Zajímavé tipy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0