Autor Zpráva
TO.
Profil *
Zdravím všechny,

prosím o zhodnocení těchto stránek http://www.sweb.cz/test.test/index.htm

Dále bych se chtěl zeptat, proč se mi horní šedá tabulka ( nastavená na 100% šířku ) v exploreru neroztahuje na celou obrazovku. V mozille je vše v pořádku.


Díky

TO.
Hudy
Profil
TO.

Chybí DOCTYPE a co se týče vzhledu, není to nic světoborného ale ani to neurazí. Je to vcelku příjemný na pohled. Tedy pro mne ano. Snad bych jen tu žluto-oranžovou zaměnil za nějakou tmavší barvu, když máš světlé pozadí.

Nejsem žádný znalec kódu a proto Ti ani nemohu poradit s tvým problémem, ale určitě kolegové kódu znalý Ti určitě poradí. To ale patří do jiné diskuze :-)
samlep
Profil
Dobrý desing, ale s textem je problém. Některé části jsou nečitelné.
PetrK
Profil
JJ, text mám posunutý vlastně až do nadpisu, a dole ten podpis zase do textu..... Zkrátka se ten text nějak posouvá nahoru, různě přes sebe. Mám IE 6
Railbot
Profil
Tabulky uz dnes nefrci. Pouziti stylu primo ve zdrojaku taky nepovazuju za neco dobreho, neni prece problem presunout je do externiho souboru. Jinak by to chtelo vic pouzivat tridy apod. pak by se zdrojaku hodne ulevilo a bylo by to vice "in" :)
Jinak design me nicim nezaujal...ale da se rict, ze je to dobre.
Timy
Profil
TO.
- Malé, špatně čitelné písmo
- osobně bych ten text "HAKO-MZDY | EXTERNÍ MZDOVÁ ÚČTÁRNA" dal do toho oranžového pruhu, imho by to vypadalo lépe
- kód je děsivý, patrně FP

jinak je to podle mě vydařený webík
Hudy
Profil
Timy


kód je děsivý, patrně FP :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0