Autor Zpráva
Lucom
Profil
Prosím o názor na stránku www.tajned.cz zejména na grafické zpracování. Děkuji.
weroro
Profil
- Ak mierne posuniem stránku na dol, popisky v menu mi splývajú s pozadím stránky a sú nečitateľné.
- Na pravej strane vo výpise článkov sa mi zobrazuje posuvník
- Medzi "Nejčtenější články" a "Anketa" v ľavom stĺpci mám veľkú medzeru, ktorá zbytočne zväčšuje výšku stránky.
- Fotografie v článkoch sa zobrazujú v tej istej karte / osobne by som očakával, že sa otvorí v novej karte, alebo pomocou nejakej javascriptovej galérie /
- V niektorých článkoch sú použité obrázky vo formáte BMP, zdržuje to ich načítavanie
- Na spodku článkov je veta "Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni." ale "Pro přidání komentáře musíte" je čiernou farbou a tak mi text splýva s pozadím a vidím iba "být přihlášeni.", čo vo mne ako prvé evokovalo nejaký zlý preklad.
- "AUTOŘI NEBEROU ŽÁDNOU ODPOVĚDNOST ZA PŘÍPADNÉ ÚJMY NA ZDRAVÍ ČI MAJETKU." ono tam niečo môže ohroziť môj život? Prečo? Nevyznám sa, som laik, ktorého zaujímajú veci na danej stránke.

Celkovo mi design príde ako nápaditý vzhľadom k tematike webu.
Tori
Profil
Část textů té šablony zůstala nepřeložená ("By JN", "0 comments", "Categories", "You can leave comments by clicking here...") atd., chtělo by to doplnit (nebo doinstalovat její českou lokalizaci, když to zřejmě běží na WP).
jefitto44
Profil
Na menu by som určite pridal background:black; , ale treba sa ešte pobaviť s marginmi, aby to vyzeralo ako prilepené
Jurasek
Profil
Nikdy jsem tady nic nepsal - nepřipadal jsem si jako dost kvalifikovaný, abych mohl radit a soudit.

Ale jsem tu, tak se jako fotograf vyjádřím: na mě působí chaoticky, z veké části díky tomu pozadí, která zcela rozbíjí vizuální harmonii.
Asi bych volil jiné pozadí a trošku méně vykřičené barvy textů.

Jinak se mi jako nápad líbí.
Tori
Profil
weroro:
ono tam niečo môže ohroziť môj život?
Hypoteticky, kdyby tam byl návod na přístroj, který je připojený k el. síti a ve schématu zapojení by byla nějaká zásadní chyba, tak se může stát, že si to postavíte, zapojíte do zásuvky a ono vás to kopne. Nebo odhoří část tištěných spojů a spálí povrch drahého stolu pod sebou, apod.
lionel messi
Profil
1. „Vzorkované“ pozadie stránky na mňa pôsobí rušivo.
2. Horné menu je po akomkoľvek odrolovaní na mojom PC veľmi zle viditeľné, neviem, čo je príčinou (uvádza aj weroro).
3. Zvážil by som pridanie favicony.
4. V ankete by som preložil Vote.
5. Ikona, kt. označuje dátum pridanie článku mi príde veľmi nevýrazná, navyše je nalepená na čiaru, kt. sa pod ňou zobrazuje, čo sa mi veľmi nepáči, čiaru by som asi vyhodil úplne.
6. Anglickú patičku by som taktiež preložil a zmenil jej písmo na svetlejší odtieň šedej.
7. Výpis kódu napr. v tomto článku je strašne malým písmom.
8. Celá hlavička mi príde príliš vysoká (myslím tú časť pod logom, akonáhle stránku trochu zväčším, nevidím ani horné menu).
9. AUTOŘI NEBEROU ŽÁDNOU ODPOVĚDNOST ZA PŘÍPADNÉ ÚJMY NA ZDRAVÍ ČI MAJETKU. TO JE SÍCE PEKNÉ A DÔLEŽITÉ, ALE NEMÁM RÁD, KEĎ NA MŇA NIEKTO KRIČÍ. (to isté v sekcii o nás: VYSOKÉM UČENÍ TECHNICKÉM,).
10. Čo sa týka fotogalérie, súhlasím s werorom.
11. Vľavo v sekcii Informace by som uvítal zvýraznenie aktívnej položky, zvlášť keď sa zvýrazňuje aktívna položka v susednej sekcii Kategorie.

Celkovo mi design príde ako nápaditý vzhľadom k tematike webu.
Môj celkový dojem z designu webu je trochu zmiešaný — na jednej strane musím uznať, že je kreatívny, ale pre mňa ako človeka s istým zrakovým hendikepom možno až „príliš kontrastný“ — mám na mysli konkrétne kombináciu čierneho pozadia a jasne žiariacej modrej, určite by som volil niečo tlmenejšie. Možno by som zmenil aj pozadie, je to však len môj subjektívny pohľad, podotýkam, že nie som grafik. Ostatné farby mi prídu v pohode, ale za najväčší nedostatok považujem menu, kt. je po odskrollovaní ťažko použiteľné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0