Autor Zpráva
#MaYo
Profil *
http://mayo.svidnik.com/artix/
Ako sa Vám to páči? Je to vhodná prezentačka?
Dero
Profil
Mně se to zamlouvá. Jen bych doporučil trošku rozšířit řady meta tagů.

Zároveň bych chtěl podotknout, kdyby se tu náhodou vyskytl nějaký potencionální zákazník, že vám fandím. Oba vás už nějakou tu dobu tu a tam pozoruji a podle mě máte talent. Vytváříte hezké (a to i pod pokličkou - zdroják) weby s mladou dynamickou grafikou. Jen ten Dominik by občas nemusel být tak zbrklý. :o)

Ještě se kouknu a případně něco připíšu.
MaYo
Profil
Mno metatagy tak este niesu pre to, ze nemame domenu. Ale ta by mala byt tak do tyzdna, potom sa to pootimalizuje. Priblizne to bude vyzerat takto, mozno este nejake logo prirobime...

Velmi dakujem za pochvalu :)
MaYo
Profil
Nechcem sa nejak vtierat, ale mohol by to este niekto pridat svoj nazor?
Timy
Profil
MaYo
no...sic to vypadá hodně odvážně, musím uznat, že mě to zaujalo.

- obrázky u referencí by mohly být klikací
- texty by mohly být v <p>
- máte tam <h3> ale ne <h2>
- <br/><br/><br/><br/><br/> tohle by nešlo vyřešit nějak elegantněji?
Plaváček
Profil
Mě to přijde příliš přeplácaný. Zbytečně mnoho vzájemně neladících motivů (moderní proužkované pozadí a plastické efekty kolem obrázků k sobě moc nepasujou). Myslím, že méně je někdy více. Ale odvážné to je, to ano :)
MaYo
Profil
Timy
- Uz su klikacie, este urobim screenshoty designov a pridam aj tie
- Texty su v <p> (znie to ftipne, ze texty su v (p*** + <->) = <p> :D )
- Uz tam mam <h1>, <h2>, <h3>, <h4> :) Dik za upozornenie, mal som to tam pridat, ale vypadlo mi to
- <br/><br/><br/><br/> som robil len tak na rychlo, uz je to opravene a elegantne riesene...

Plaváček
Takze, su to moderne pruzky, GLOW(a nie plasticke efekty) a vyrazna fialova farba. Mne to dokopy sedi. Ma to byt vyrazne a hlavne ide o to aby si nas potencionalny zakaznik zapametal. Myslim, ze ucel to plny dokonale :)

Pleeeze, este xem komentare :)
Timy
Profil
MaYo
ještě? ach jo... tak tedy zabrousíme do trochu extrémnější sémantiky:

- zkratky jako html by měly být v <abbr>
- ty informace o vás by mohly být v <address> a možná v nějakém tom seznamu (<ul> nebo <dl>)
- cizím slovům přidat atribut lang="en"

ale to už je většinou fakt extrém
MaYo
Profil
- :D no tak to je dobre <abbr> som uz popridaval ;)
- Ono to bolo povodne v <ul>, ale bol problem s formatovanim, a do <address> mam davat len mail? :)
- Akoze <span lang="en">slovo</span>???
Timy
Profil
MaYo
- <abbr><b>(X)HTML</b></abbr> -- to je trochu divné, ne? Jednak by titlu měla být vysvětlivka té zkratky a pak tučnost se dá udělat nomálně v css abbr{font-weight:bold}
- v <address> mají být kontaktní informace, takže se rozhdoni co všechno je kontatkní informace
- <span lang="en">webdesign</span> asi nějak takhle, ač webdesign formálně není anglické slovo, pořád má blíže k angličtině než k češtině.

jo a pořád nemáš text v <p>:

<br/>
mReXiTuS sa tvorbe webu venuje už niekoľko rokov.

správně:

<p>mReXiTuS sa tvorbe webu venuje už niekoľko rokov. (...)</p>
Miloš
Profil
Hůže čitelný text, především první dva bloky (div id="mrexitus" a div id="mayo"), tam také díky pozadí. Čitelnost zvýší prostrkání, stačí letter-spacing: 1px;.
U stylu proč media='all'? Nevím, kolik lidí by bylo ochotno plácat toner; když už ne přímo styl pro media='print', tak bych alespoň přepsal to 'all' na 'screen'.
MaYo
Profil
Timy
Asi som trošku nepochopil to <abbr> no už som to opravil a dal ten text do <p>. V <b> je to pre SEO :). <address> som pridal tiež a aj ten lang="en". Takže mám tam asi všetko čo si chcel...

Miloš
Pekne ďakujem, všimol som si to, ale o tomto triku som nevedel.
A to Screen som opravil ;)
MaYo
Profil
A aby som nezabudol, niečo ako logo:

MaYo
Profil
A aby som nezabudol, niečo ako logo:



//Prepáčte, že som to pridal 2x :(
Pepee
Profil
Je to fajn. Ale jako hnidopich jsem objevil drobnej problem. A tím je, že pokud zvětším písmo, tak mi text vypochoduje z ohraničení. Taková maličkost ehm... :o)
MaYo
Profil
No a to je asi jediny problem, ktory mi tam ostal a pre ten layout sa to neda vyriesit...
MaYo
Profil
No a už sa dá meniť aj farba :)

Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0