Autor Zpráva
David Kořínek
Profil
Dobrý den,
prosím o názory na můj projekt Správce času - online organizér, plánovač, kalendář a úkolníček
Můžete i e-mailem na info@spravcecasu.cz

Předem děkuji.

David Kořínek
www.spravcecasu.cz
okolojsoucí
Profil
David Kořínek:
David Kořínek
www.spravcecasu.cz
Pravidla kategorie Názor na stránku » 3. Nevkládejte do svých textů podpisy, podpisové odkazy, obrázkové smajlíky, ani jiné zbytečnosti a výstřednosti. Delší text rozdělujte do odstavců.
Pravidla kategorie Názor na stránku » 3. Chcete-li hodnocení stránky přístupné jen po registraci, poskytněte testovací přihlašovací údaje, pod nimiž se lze na stránky přihlásit.
Pravidla diskuse JPW a doporučení » 7. Nechtějte, aby vám lidi posílali odpověď mailem. Je-li veřejně dostupný dotaz, má být veřejně dostupná i odpověď.

• SSL / https verze se mi načítala cca 1,5 minuty.
• Když chci něco uložit, napíše mi to Uživatel není přihlášen!
David Kořínek
Profil
okolojsoucí:
Pardon, polepším se.


Přihlašovací údaje pro testování:
Uživatel: test@spravcecasu.cz
Heslo: testtest
okolojsoucí
Profil
To HTML při vytváření událostí je povolené naschvál?
A myslím že na zdejší diskuzi se to hrozně moc kritizovalo, či zda-li to není přímo v rozporu s některými zákony (to bych poprosil o nějaké upřesnění, nejsem právník) že pokud máte na webu nějakou platbu (přesněji plná verze) tak by jste měl mít na sebe uveden kontakt včetně IČO popř. DIČ.
David Kořínek
Profil
okolojsoucí:
HTML je povolené naschvál tak napůl, ale bude to zrušeno a nahrazeno volbami pro obarvení a zvýraznění textu.
IČO a spol jsou uvedeny v Podmínkách používání, ale je fakt, že jsem na ně u platby licence zapomněl - děkuji, opravím.
okolojsoucí
Profil
Cituji z Mobilní Aplikace (Android)
a je tedy nutné v telefonu či tabletu povolit Instalaci aplikací z neznámých zdrojů (většinou Nastavení → Další → Zabezpečení → Neznámé zdroje → zaškrtnout).
Proč aplikaci nedáte na Google Play? Jak mohu vědět že aplikace kterou si stáhnu z neautorizovaného úložiště je bezpečná?
David Kořínek
Profil
Ještě jsem se nedostal k tomu, abych se na Google Play zaregistroval jako vývojář, k tomu se teprve chystám, až bude více času.
Jak je psáno na té stránce, mobilní aplikace je čistě experimentální. Kdo nedůvěřuje, může mobilní verzi otevřít v prohlížeči.
Projektu jako takovému přidání do Play snad pomůže, takže to uspíším.
Peet
Profil
Dobrý den, mohu se zeptat v jakém creatoru jste vytvořil pak ? Stručněji receno v jakém creatoru jste dal jako obsah web browser a jako URL Vaší URL ? :) něco podobného jsem již dělal ale zobrazeni bylo jako ze starého IE :/ . předem díky :)
Marschmallow
Profil
Peet:
Nebylo by lepší Davida Kořínka kontaktovat osobně? Třeba na e-mailu.
David Kořínek
Profil
[#8] Peet
Nějak nerozumím, na co se mě ptáte...
Zobrazení se provede v onload hned na začátku webu: <body onload="pim_init();" onresize="pim_resize();">, kde nejprve v pim_init zjistím url, na základě které zobrazím správný obsah. "OnResize" se postará o "vytvarování". Okna jsou pak generována skrz pole objektů, kde definuji jejich vlastnosti a hromadně volám jejich resize.
Aby zobrazení vypadalo slušně i bez grafika, kterým nejsem, pomáhám si částečnou průhledností, která funguje ve všech moderních browserech.
Pokud jsem se minul odpovědí, zkuste mi Váš dotaz položit srozumitelněji...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0