Autor Zpráva
Miloš
Profil
Též se přidávám s prosbou o kritiku, a to stránek jazykové školy Kredoschool
Tvorbou stránek se zabývám už pár let, ale toto je můj první vážný výtvor (svou framovou homepage hrůzu z roku 2000 nepočítám).

Vzhled jsem dostal z větší míry zadaný (podklad od grafičky, jen jsem optimalizoval velikost), umístění fotek (staženy z webů těchto škol se svolením), umístění animace (dali na mou radu, bliká pomalu) a umístění hlavní navigace.
Rozdělení do jednotlivých stránek, roletka v menu, formulář, php, css… je už moje.

Moc se nekamarádím s žábakriplem (js), takže jsem zatím nevykoumal, jak ověřit formulář před odesláním, ale při neúplném zadání není alespoň při návratu vymazán.

Díky za kometáře.
kohout
Profil
Vůbec nevim co bych k tomu řekl. Líbí se mi to, ale taky nelíbí. Ty barvy, nevim..
pashkokanhimbizila
Profil
no, proč je pod koncem toho černočervenýho (dole) taková mezera? přišlo by mi teda hezčí, kdyby ten črvenej tvar měl konec a pak to dolů bylo černý... hover menu mi přijde že se k tomu nehodí (rámeček, overline). u toho formuláře by možná bylo lepší kdyby popisky (vaše jméno, váš email...) byly před políčkama. ale jinak jo, ten design je sice dost odvážnej, ale proč ne.
wizard
Profil
Nevim proč, ale je to na mě takový až moc rozmáchlý. Nepůsobí to profesionálním dojmem
Menci
Profil
Taky myslím, že ta červená je moc ostrá - bolí od ní oči - taková upoutávka zde není nutná.
K obsahu - doporučuji k Místu výuky rovnou napsat, že se jedná o Prahu - mimopražští nemusí zbytečně tápat a hledat > Mrkněte se na to v malém rozlišení na menším monitoru a zkuste to najít .
Tyto monitory jsou ve většině knihoven pro veřejnost.
Miloš
Profil
Díky za komentáře.

pashkokanhimbizila>> Podklad jsem opravil; původně jsem chtěl černý pruh do ztracena, ale nebylo to nejhezčí a hlavně to bylo velké jak dobytek (přes 100KB).

Menci>> Červená mi byla zadaná, s tím nevím, zda hnu; za tu Prahu ale díky, už jsem opravil v <h1>. Možná by to ještě sedlo někam do textu, ale to si teď netroufám sám měnit.
Malé rozlišení — V 800*600 se vejde na obrazovku část s textem. Není to ideální, ale je to, myslím použitelné.

Budu rád za další postřehy.
Pepee
Profil
Mno rozhodně bych zmenšil hlavičku s logem, zabírá dost místa. Navíc náhledy obrázků by se po zmenšení nemusely tolik komprimovat, takže by na nich nebyly vidět artefakty. A logo do toho červenýho pruhu moc nepasuje, nevím jak vypadá originál loga, ale nevim no (aha jsem si nepřečetl, že grafickej návrh už byl zadanej, v tom případě se grafička moc nevytáhla) ...fakt je to obludně veliký. Ohledně tý roletky asi bych ji nahradil nějakým "záložkovým" menu ala jakpsatweb...

No ale jinak je to dobrý. :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0