Autor Zpráva
návštěvník
Profil *
Zdravím,
rád bych získal názor na projekt http://freer.cz/

Mělo by jít o magazín freestylových sportů (freestyle football, footbag, frisbee atd.) a extrémních sportů.

Rád bych věděl co případně zlepšit, popřípadě jestli má podobný projekt nějakou šanci uspět.

Děkuji
mimochodec
Profil
Mně to připadá jako suchá instantní WP šablona plná videí, která otravně zdržují přepínání stránek. Tak nějak web bez lidí. Ale nevím, možná je to tím, že mě tyhle sporty nezajímají a podobná videa mi nic neříkají.
Fisir
Profil
Reaguji na návštěvníka:
Načítá se tři století, na chvíli se mi i zasekl prohlížeč (pět let starý notebook), takže jdu jinam.
návštěvník
Profil *
To načítání nevím moc čím je. Jde o wordpress se šablonou, takže moc nechápu čím to. Zkusím na to každopádně mrknout a něco s tím udělat. Nějaká další kritika?
mimochodec
Profil
návštěvník:
To načítání nevím moc čím je.

youtubem.
Marschmallow
Profil
mimochodec, návštěvník:
> návštěvník:
> „To načítání nevím moc čím je.“
youtubem.

V tom případě bych zkusil zpožděné načítání YouTube videí až po přejetí myší. Video se načte až bude potřeba. Druhá možnost je i pomocí JavaScriptu.
návštěvník
Profil *
Já si nemyslím že by to bylo tím. Mám totiž třeba v opeře vypnutý flash a i tak se to načítá pomalu.
Virtus
Profil
Zdravím,

mimochodec:
návštěvník:
„To načítání nevím moc čím je.“
>
youtubem.
a taky čekáním na spracování Flash Player pluginu, mám 4 jádrový procesor(2.5GHz na jádro) a plugin mi vzal na 3 jádrech 17% výkonu při načítání stránky.

Každopádně třeba článek: ,,Mistři – dokument o freestylových sportech v ČR" se opakuje téměř ve všech sekcích, kromně sekce BOARD, kde není nic a sekce BIKE, dále mi příde to rozložení jednotlivých článků celkem nepřehledné, bez toho aniž bych skoumal datum pod videem, což se teda domnívám že je datum přidání, ikdyž to tam není napsáno, takže jenom hádám, nevím který článek je zrovna nejaktuálnější/nejnovější. Sekce BOARD mi navíc spíš připadá jenom jaký si alias na sekci DOMŮ nebo obráceně, tj. jedna znich je tam podle mně duplicitní. Pokud zapomenu vyplnit údaje do formuláře oznámí mi to chybu na extra stránce, a musím mačkat na tlačítko zpět, navíc mi to oznamuje že sou povinné jenom jméno a email, takže v podstatě můžu odeslat podle tohohle prázdný komentář (nezkoušel jsem ovšem).

Osobně si myslím, že místo načítání jednotlivých videí v jednotlivých sekcích by stačilo dát jenom nějaký obrázek z videa k jednotlivím preview a až po rozkliknutí na konrétní článek vložit do stránky celý video z youtubu.
_es
Profil
návštěvník:
Asi by si si mal určiť, v akom jazyku to má byť. Bol som zvedavý, čo za extrémny šport či športy je ten „BOARD“. Pod „magazínom“ si predstavujem niečo iné než stručné popisky k videám. Čakal som prinajmenšom aspoň nejaký popis športov, nejaké zaujímavé texty...
návštěvník
Profil *
Virtus:
Každopádně třeba článek: ,,Mistři – dokument o freestylových sportech v ČR" se opakuje téměř ve všech sekcích, kromně sekce BOARD, kde není nic a sekce BIKE

Ano, je to tak proto, že ve videu je prostě více sportů z více kategorií. Proto je článek zařazen do více kategorií.

Jinak díky za připomínky, zkusím na tom zapracovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0