Autor Zpráva
toledoja
Profil *
Dobrý den,

prosím o zhodnocení stránek cobogames.com s herní tématikou. Stránky dělal student základní školy a jedná se o jeho první pokus o responzivní design. Na webu dělal celkem 2 měsíce a stále je asi co zlepšovat, proto uvítá každou námitku, případně doporučení na opravy. Děkuji
Marschmallow
Profil
toledoja:
1. Určitě bych v menu zvýraznil aktivní položku
2. Tu reklamu bych zarovnal na prostředek stránky. nyní je zarovnaná vlevo a ještě mimo sloupec s hrami
3. Ten PageRank vedle položky Contact v zápatí bych dal pryč - hrozně tam "běha".
4. V zápátí (a i jinde) bych po najetí na kategorii dal hover efekt - skrytí podtržení
5. U her (na hl. stránce) bych dal orámovací hover se stejnou barvou jako hodnocení (nebo co to je) v každém levém rohu
6. Tlačítko "SEARCH" se mi tam moc nehodí - velikostně

Jinak se mi stránky líbí a studenta bych pochválil. Na kód jsem nekoukal.
Batrachus
Profil
Firefox 31.0: Při příliš malých šířkách se stránka začíná rozpadat.
Proč je Welcome tak od ruky?
DJ Miky
Profil
1) Ve Firefoxu na Linuxu se mi pole pro vyhledávání nevejde na řádek s menu a zalomí se pod něj při téměr všech šířkách okna (zřejmě kvůli trochu širšímu/většímu písmu).
2) Při šířce okna menší než 800 pixelů se menu začne lámat na více řádků, ale bez pozadí, takže z něj vylézá a nevypadá to nejlépe.
3) Při malé šířce jsou obrázky her roztažené na 100 % šířky okna při stejné (pevné) výšce a jsou tak výrazně zdeformované.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0