Autor Zpráva
Mucobene
Profil
Kritika nebo chvála uvítám obojí :-) www.su-rikata.eu
Tori
Profil
- Hned na začátku mě praštila přes oči věta "Ani voda není překážkou díky vysokému vodnímu sloupci". To je jak kdyby u žebříku napsali "ani vzrostlá višeň není mimo dosah díky mnoha metrům", místo "díky značné výšce žebřiku". Týká se to obrázku ve slideru, na infostránce o softshellu to je výraznější - „Jako nepromokavý materiál je označen materiál s vodním sloupcem od 1 300 mm.“. Materiál přece nemá vodní sloupec, spíš: „Materiál se označuje za nepromokavý, pokud odolá tlaku vodního sloupce 1 500 mm a víc. Pro outdoorové aktivity... “ atd.
- tamtéž: „Kvalitní materiály by měly i při vysoké voděodolnosti mít dostatečnou prodyšnost, která vyjadřuje prodyšnost látky, tedy energii, kterou musíte vydat k odpaření určitého množství vody.“ - takže prodyšnost vyjadřuje prodyšnost? Navíc nejde o energii potřebnou k odpaření potu, ale o to, jestli se mi ta vodní pára zase vysráží na zádech nebo ne, jak vysvětlujete v dalším odstavci.
- tamtéž: část "Na co si dát při nákupu pozor?" a možná i "Údržba softshellu" bych přesunula na stránku nákupní rádce, naopak současný obsah nákupního rádce patří spíš pod "Co je to softshell".
- mohli byste si nechat udělat malou variantu loga pro favicon, místo té PrestaShopové.

Jinak se mi obchod líbí, hlavně barevně.
Davex
Profil
• Chybí mi tam povinné údaje dle zákona, vzorový formulář pro odstoupení od kupní smlouvy, shrnutí možností dopravy a způsobů platby.
• Obchodní podmínky jsou schované za nějakým nesmyslným odkazem, takže jsem je napoprvé nenašel.
• Odkaz na garanci vrácení peněz vede na neexistující stránku.
• Co se týče vzhledu, tak písmo je příliš malé a při jeho zvětšení se některé prvky na stránce rozpadají. V Internet Exploreru nejde písmo zvětšit vůbec.
• Při přechodu na další stránku v IE8 se asi na 10 vteřin vytíží CPU na 100 % a během toho se jakákoliv další akce zasekává (rolování) nebo aktivní prvky nereagují (košík).
• V IE8 si JS konzole na produktové stránce stěžuje na nějakou chybu

Webpage error details

User Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; .NET CLR 1.1.4322)
Timestamp: Mon, 15 Sep 2014 19:13:36 UTC

Message: Object doesn't support this property or method
Line: 292
Char: 5
Code: 0
URI: http://www.su-rikata.eu/themes/default-bootstrap2/js/product.js
quatzael
Profil
Mucobene:
1. Jedna technická: Na mobilu se na tlačítku přihlásit zobrazuje obdélník místo "ř".
2. Osobně se mi moc nelíbí ta šedá jako background a tlačítka celkově jsou taky takový divný, jak ta "šipka" na tlačítku, tak i písmo.
3. Oznámení doprava nad 1000 Kč zdarma se tváří jako tlačítko a přitom není.
4. Prodávat přes e-shop pouze 3 produkty se mi zdá strašně málo vzhledem k tomu, že se jedná o oblečení.
Ulikar
Profil *
Na mobilu nepoužitelné

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0