Autor Zpráva
apin
Profil
Ahoj.
Po troškách dodělávám a upravuji fanstránky o herní sérii http://orcs-must-die.cz
Běží na wordpressu a příjde mi to už možná dost přeplácané, kvůli množštví aktivovaných pluginů...
Od naprosto příšerného grafického zpracování jsem se po mnoha úpravách dostal k této podobě (upozorňuji, že nejsem grafik)

Rád bych znal váš názor na obsahovou a informační hodnotu, navigace, co vám zde chybí atd..
Už s několika lidmi jsem konzultoval obsahovou/vizuální stránku. Dal jsem na jejich radu a pod každým článkem jsou další doporučené články v této podobě kartiček, ačkoli jsem měl ze začátku jen obyčejné náhledy... Uvažoval jsem i o tom, že bych doporučené stránky dal na index hned na začátek, ale nevypadalo to dobře.

Vzhledem k povaze obsahu jsem dlouho hledal nějaký "databázový" plugin, který by z jednotlivých artefaktů byl schopný udělat něco jako položky v e-shopu, ale bez prodeje. Zkoušel jsem e-commerce, který by stejně asi nedokázal uspokojit mé potřeby a navíc to je zbytečně moc velký kalibr (o přeplácanosti pluginama viz výše). Takže až hra vyjde a budou v ní neustále přibývat nové artefatky, tak se z toho nejspíš zblázním...

Snažím se tam mít všechny informace, jenomže když se hodnoty většiny položek ze hry mění co 14 dní, tak není v mých silách je udržovat aktuální (počkám až hra vyjde a pak se hodnoty snad ustálí)

Jak se vám tedy líbí, co byste přidali, co naopak ubrali?

Díky za každý postřeh
Juandev
Profil
No jde to, ale já bych to okleštil - moc informací. A písmo bude chtít určitě nějaký padding nebo jiný druh prostoru, protože já to ve FF vydím dost nahamcané na jiné bloky.
apin
Profil
Juandev:
Tak je to hlavně informační web, kde informace jsou tou nejdůležitější součástí webu... V češtině tyhle informace nikde neexistují, jen v angličtině, takže okleštit informace fakt ne, naopak budou stále přibývat :)
Můžeš mi poslat screenshot? Já jsem to takhle srazil právě kvůli tomu, že hodnoty v některých tabulkách se mi nevešly do řádku... Větší padding by mi to zase celý rozhodil nebo useknul...
Vít Rabiňák
Profil
apin:
Určitě bych vypustil to počítadlo tweetů, facebook sharů atd vpravo, celkově nadužívání fixních prvků mě začíná štvát. Jinak je jasné, že texty jsou nosnou části tvého webu, nicméně by se jim dala dát určitě větší vzdušnost, někdy se mi zdají dosti jednolité.
apin
Profil
Vít Rabiňák:
Mám to v plánu. je to přeci jen další widget, kterého se rád zbavím. Prozatím se snažím znovuobjevit způsob, jak umožnit lidem linkovat konkrétní příspěvek a ne celý web. Vím, že jsem to už jednou někde používal, teď si jenom rozpomenout kde a jak a jestli to ještě po těch letech bude fungovat, nebo ty pravidla linkování zase změnili...
apin
Profil
apin:
uff tak nějak se s těma sociálníma tlačítkama právě trápím. Twitter tlačítko už mám, ale nějak nemůžu přijít na to, jak kloudně vložit FB like tlačítko, aby mi zobrazoval jen počet "lajků" a ne fotky uživatelů nebo jiný nesmysly a nijak dál se neroztahoval... Z těch návodů po internetu nejsem zrovna moudrý... A to mě ještě čeká G+ tlačítko :(
Dokázal by mi někdo poradit s tím Like tlačítkem?
MartinP
Profil *
Zruš ten jezdící odkaz přeložit. Štve mě tam a když si někdo bude tu stránku chtít přeložit, tak mu to buď nabídne prohlížeč, nebo si to zkopíruje do translátoru.
apin
Profil
MartinP:
Translate button musí zůstat! Naopak potřeboval bych, aby byl větší a výraznější. Ačkoli se jedná o CZ&Sk fanstránky, navštěvují ji z větší částí cizinci. Většina z nich je naprosto pitomá, translate button přehlédnou a pak mi píšou, jestli nemám ten obsah v en, de, fr atd...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0