Autor Zpráva
abcdefgh
Profil *
Budu vděčný za každý i negativní názor na ABC-bazar. http://www.abc-bazar.cz
lionel messi
Profil
abcdefgh:
Pár narýchlo spísaných postrehov:

1. Textík: „Dnes je Neděle 7. 12. 2014“ na mojom monitore presahuje do mapky Česka.
2. Tlačítka na prihlásenie a vyhľadávanie sa mi veľmi nepáčia.
3. Prvé písmená kategórií by som rozhodne nedával odlišnou farbou, iba to ťahá oči, nezvyšuje prehľadnosť.
4. Zvážil by som, či nevyhodiť počítadlo z patičky, aj tak je dole ikonka Toplistu a Navrcholu, koho to náhodou zaujme, môže sa pozrieť tam.
5. V sekcii Kontakt by sa hodila uvedená e-mailová adresa, nielen formulár.
6.
Zavináč potřebný pro email vložíte klávesovou zkratkou:
CTRL+ALT+V - @
— podľa mňa zbytočné, keď už, tak pravý Alt + V je rýchlejšie.
7. Registračný formulár je náchylný voči SQL Injection. Podobná chyba je prítomná zrejme u všetkých ďalších formulárov, oprav ju skôr, než ti niekto zhodí db: Definitivní příručka escapování.
8. Čo je to za JS, ktorý mi zmaže nečíselný znak pri registrácii v kolónke telefónne číslo? Vyhodil by som ho, kontrolu by som robil iným spôsobom, takéto správanie formulárových prvkov je neštandardné.
9. Proč inzerovat v našem ABC-bazaru? Inzerce zdarma. Vaše inzeráty jsou také na Facebooku, Twitteru, Google+ a dalších. Váš inzerát je opravdu vidět ! — Toto ma inzerovať u vás veľmi nepresvedčí (a pred výkričníkom sa nepíše medzera).
10. Upozornenie na erotický inzerát má rozhasené kódovanie, jednobajtové sa zobrazuje ako Unicode — dôkaz.
11. V kategórii www.abc-bazar.cz/sberatelstvi (určite aj inde) máš vedľa seba inzerát bez obrázku a s obrázkom, pričom inzerát bez obrázku má nadpis, popisok atď. posunuté vyššie než ten obrázkový, zariaď to nejak tak, aby sa nadpis popisok… zobrazovali vždy v rovnakej výške.
12. Vo vyhľadávacom formulári sa mi jednotlivé položky selectu v rámci kategórii zobrazia ako čierny text na ostro červenom pozadí, čo je veľmi zle čitateľné. img.djpw.cz/zib.png
13. Grafika webu ako celok sa mi veľmi nepozdáva (farby), bohužiaľ neporadím, ako ju zlepšiť, sám mám s grafikou dosť problém.

Pozornosť však venuj hlavne bodu 7.
abcdefgh
Profil *
Děkuji za postřehy a rady, vážím si jich. Určitě některé věci co nejdříve opravím. Jinak co se týče vykřičníku za zmiňovanou větou, tak je před ním mezera záměrně. Zkuste si to napsat bez mezery, je to divné a nedůrazné.
Marschmallow
Profil
abcdefgh:
Před vykřičníkém, otazníkem, dvojtečkou, nebo tečkou se opravdu mezera nedělá. Případně obal vykřičník do elementu <strong> a nastav mu v css padding 20px ;)
Typografie vykřičníku.
JanMatoušek
Profil
Na první odpověď serveru čekám 1,5s. To mi přijde už celkem dlouhé. Chtělo by to asi ty scripty zoptimalizovat. Popřípadě nějak cachovat.
abcdefgh
Profil *
Marschmallow:
To udělám co nejdříve dobrý nápad.


JanMatoušek:
Máte pravdu, zoptimalizovat scripty by to jistě chtělo, ale to je časově náročná záležitost. Jsem programátor amatér, a scripty jsou od začátku psané pouze na funkčnost, s minimální optimalizací. Doufám že si někdy na tento problém čas najdu.


Díky vašim připomínkám jsem, nalezl některé další chyby, a budu je postupně opravovat. Nečekal sem, že po zadání tématu bude mít takovou odezvu, přestože je to nevýdělečná činnost. Jsem skutečně ohromen. Některé chyby, na které jste mne upozornili jsem již opravil, a budu v tom nadále pokračovat, vaše připomínky jsou pro mne inspirací do další práce děkuji. Kreps Alois
jenikkozak
Profil
abcdefgh:
1) Nesouhlasím s názorem, že rozsekání prostého textu na kusy a rádoby nasimulování chyby je dobrý nápad. Prvky v grafice (a samozřejmě nejen tam) by neměly vyvolávat dojem, že jde o chybu. Že vykřičník bez mezery před sebou působí divně, je váš nesprávný pocit. Doporučoval bych přečíst si pár děl beletrie, pak se jistě tohoto dojmu zbavíte.
2) Vzhled webu je neuspořádaný, jednotlivé části k sobě nepasují. V každém bloku se odkazy chovají jinak - někde se barva textu mění tak, jinde onak. V některých částech mizí podtržení, jinde zůstává a mění se barva, jinde se mění jen barva.
3) Máte pravdu, že dříve se na weby dávaly takové grafické výstřelky, jako je váš odkaz „Vložit inzerát“ ve tvaru poštovní známky či odesílací tlačítka v záhlaví. Ale ta doba už je dávno pryč. Spolu s ní zmizely divoké kombinace barev, jako je červený text na modrém pozadí a modrý či žlutý text na červeném. Ikonky s proslavenými rozměry 88 × 31 a 88 × 15 px vzal čas také s sebou…
4) Informace o tom, že je Pátek (Pátek s velkým P je postava z Robinsona, ne den v týdnu, ten se píše s malým) není pro vaše uživatele zajímavá. Aktuální datum na inzertním webu též nikdo nepotřebuje. Totéž platí o všech těch počítadlech. Na jedné stránce si to klidně nechte, ale je zbytečné takovou informaci vkládat na všechny stránky webu.
5) Kategorie, které neobsahují žádnou položku, bych v menu nezobrazoval. Lidé nebývají nadšeni, když se proklikají někam, kde nic není.
6) Všiml jsem si soutěže, ke které bych měl pár poznámek:
• Kdyby mi někdo řekl, abych napsal 20 inzerátů, že mi za to dá tisícovku, odmítl bych to s tím, že pro mě nejde o zajímavou práci, ať zkusí oslovit někoho jiného. Ale když nabízíte odměnu ještě 50× nižší, nestojí to už ani za pousmání. Ta odměna je zcela mimo realitu finančních podmínek v ČR.
• Pokud chcete, aby odměna měla motivační charakter, musíte v lidech vyvolat pocit, že jí lze dosáhnout s vynaložením myslitelného úsilí. Soutěž už běží rok a soutěžící ještě nesplnili ani k desetinu uloženého úkolu. Proto si myslím, že kromě navýšení odměny byste měl také zjednodušit cestu k jejímu získání.
• Je dobrým zvykem, že rodinní příslušníci jsou z podobných soutěží vyloučeni. Vypadá divně, že momentálně vítězíte sám. A jste zřejmě jediný, kdo tam využil „topování“. Myslíte, že vám bude někdo věřit, že jste ho skutečně platil?
• Lidé na předních příčkách této soutěže jsou zralí na kontrolu státních orgánů. Jejich aktivita se nedá považovat za nahodilé příjmy, proto se musejí na trhu chovat trochu jinak. Zvláštní je, že tuto aktivitu ve svých pseudopodmínkách zakazujete.
7) Uvedené pseudopodmínky jsou jen takový výsměch:
• „www.abc-bazar.cz je inzertní server provozovaný fyzickou osobou.“ Aby ty podmínky měly nějaký význam, musel by v nich být uveden provozovatel. Jinak tam můžete stokrát nakopírovat „abcdefgh“ a bude to mít vliv úplně stejný.
• Je na pováženou, že v pravidlech zakazujete některé typy inzerátů, které se přesto na vašem webu objevují.
• „Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou.“ Přiznám se, že tohle nevím jistě, ale domnívám se, že za případný únik alespoň v některých případech odpovědnost nesete. Pokud tomu tak je, pak se této odpovědnosti zcela určitě nemůžete nějakým prohlášením zbavit.
• „Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Provozovatel je oprávněn zasílat Uživateli jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách, které www.abc-bazar.cz nabízí.“ Souhlas se zasíláním obchodních sdělení se vztahuje vždy jen na jeden předem konkrétně určený subjekt. Vy jste se však neidentifikoval jako provozovatel, tudíž jste zatím žádný souhlas se zasíláním nezískal. Uživatele, kteří se na váš web dosud registrovali, v budoucnu oslovit nemůžete, a to ani s žádostí o zasílání podobných zpráv.
• „Uživatel nesmí jeden podobný či stejný inzerát vložit vícekrát.“ Jako že by byl sám sobě podobný? :-)
8) „Vaše inzeráty jsou také na Facebooku, Twitteru, Google+ a dalších. Váš inzerát bude vidět.“ Z uvedených služeb jsem obeznámen pouze s Facebookem. Vzhledem k tomu, že tam už přes rok chybí jakákoliv zpětná vazba, je jasné, že s fanoušky špatně komunikujete a vaše inzeráty se zřejmě téměř nikomu nezobrazují. Že jste nasbíral přes 200 fanoušků, totiž neznamená, že se vaše příspěvky zobrazují dvěma stům lidí.

Na provozování podobného webu musíte mít aspoň živnostenské oprávnění, které vám chybí.
abcdefgh
Profil *
jenikkozak:
Názoru, který jste zde obsáhle napsal si také velice cením, jak je poznat z vašeho profilu, máte na psaní příspěvků pravděpodobně hromadu času. Já bohužel tento čas nemám, chodím totiž do práce. Pracuji i o víkendech, a na úpravu zmiňovaného webu mám minimum času. Přesto se snažím web upravovat a zlepšovat jak to jen jde. Ke grafice a uspořádání webu mám jednu poznámku. Nejsem žádný grafik, ale web se snažím udělat v rámci svých schopností tak, aby se líbil mně, a pokud se líbí mně, možná se bude líbit i ostatním. Nevím jaký jiný postup bych měl zvolit. Co se týče soutěže na našem webu kterou kritizujete, tak budu oponovat. To neznamená, že pokud vy by jste na výhru 1000 Kč nevynaložil námahu na napsání ani 20ti inzerátů, tak já bych si tu práci za tyto peníze určitě dal! Navíc soutěž je myšlena jako motivační ke vkládání inzerátů u nás, s určitou odměnou za námahu a věrnost, ne jakou výdělečná činnost. Znáte klikačky? To je superkravina, a kolik lidí se na nich snaží vydělat. Ke větě, cituji "Je na pováženou, že v pravidlech zakazujete některé typy inzerátů, které se přesto na vašem webu objevují." Tak pouze to, že tyto inzeráty mažeme nebo banujeme uživatele, nejdříve jak to jen jde, podle volného času, nejméně 1x za týden. Nebudu se vyjadřovat ke všemu, protože na to prostě nemám čas, ale k poslední větě vašeho příspěvku ano. Živnostenské oprávnění máme, tím si můžete být jist. Jinak trochu optimismu a konstruktivních myšlenek by ve vašem případě jistě nebylo na škodu.
_es
Profil
abcdefgh:
Neprekvapilo by ma, ak by si po [#8] odradil iných od pripomienok, keď, ako píšeš, na ne nemáš čas - ako reakciu na niekoho, kto si dal námahu a čas spísať pre teba užitočné pripomienky. Tie „Podmínky využívání služeb...“ nevyzerajú dôveryhodne:
www.abc-bazar.cz je inzertní server provozovaný fyzickou osobou.
Akou osobou? Nie je v texte podmienok uvedená. Okrem toho sú tie podmienky len skopírované z iného bazáru, akurát bez uvedenia „osoby“.
Pozrel som si propagačné video k bazáru - za trest by ho mala tá „fyzická osoba“ aspoň pol dňa pozerať (so zvukom).
abcdefgh
Profil *
jenikkozak, _es:
My si tykáme? Jakým právem mi nařizujete dle vašeho názoru trest? Tohle není diskuze, ale agresivní napadání normálních lidí. Já to tak cítím, a to bych asi neměl. Připomínky jsem vždy bral, ale podané slušnou motivační formou. Ne toto. Jinak fyzická osoba je _es.
_es
Profil
Pravidla diskuse JPW a doporučení » 10. Počítejte s tím, že vám odpovídající mohou tykat.

Jakým právem mi nařizujete dle vašeho názoru trest?
Právom diváka toho videa :-) Ak ich bolo viac, tak som myslel toto.

abcdefgh:
Připomínky jsem vždy bral, ale podané slušnou motivační formou.
Akú „slušnú motivačnú formu“ by mala mať pripomienka, že ak sa v podmienkach odkazujete na prevádzkovateľa, tak by tam mal byť aj uvedený? Tak ako na tom webe, z ktorého ste tie podmienky skopírovali. Čo konkrétneho je neslušné na príspevkoch jenikakozaka? Neslušné mi pripadá [#8].
jakre
Profil
abcdefgh:
za každý i negativní názor
Dobře, tak tedy začnu vypisovat ty negativní - převažují.

• Nelíbí se mi tlačítko přihlášení řešené nekvalitním obrázek - je na místě použít CSS.
• V zápatí používáš nesprávně znak copyrightu. Nejdříve se píše ©, pak autor...
• Podmínky jsou doslovně zkopírované z jiného zdroje (viz Google vyhledávání).
• V prvku #social_panel vytéká facebook like box.

Když to shrnu, máš ještě co dodělávat.
abcdefgh
Profil *
jakre:
Negativní převažují? Dle koho, vás? Dal jste si někdy práci s vytvořením webu, a jeho aktualizacemi? Další věci co se píše před a potom. Jestli vykřičník s mezerou apod. Na první připomínku jsem reagoval na začátku této diskuze tím, že jsem konec věty předělal ihned dle připomínek, a jazyka českého. Není to podle mne ale správné, protože nic není dokonalé a nebude, a chyby někdy přitahují pozornost, a o tu přece stojí každý provozovatel webu. Následně po třech dnech přišla připomínka na již předělanou větu od moderátora "jenikkozak". Když se po druhém vozit tak na tři doby... Diskuze na tomto webu, tedy i jiné které jsem stačil přečíst, jsou velmi negativistické a demotivující! Je to bohužel česká povaha, závidět a kritizovat druhé a zde na webu se našel prostor pro ventilaci tohoto českého povahového rysu. Já ukončuji tuto diskuzi, z toho důvodu, že jste mi otrávili vzácně volnou celou neděli, a v ničem nepomohli. Je mi vás líto. Děkuji


A ještě něco, bohužel věta která již očividně upadla v zapomnění. " Když neumíš pochválit tak nehaň".
lionel messi
Profil
abcdefgh:
Nedá mi nezareagovať.

Když se po druhém vozit tak na tři doby... Diskuze na tomto webu, tedy i jiné které jsem stačil přečíst, jsou velmi negativistické a demotivující! Je to bohužel česká povaha, závidět a kritizovat druhé a zde na webu se našel prostor pro ventilaci tohoto českého povahového rysu.“
Táto sekcia podľa môjho názoru slúži predovšetkým k vychytaniu chýb na weboch, nie k ich velebeniu: Pravidla kategorie Názor na stránku » 6. Připravte se psychicky na ostrou kritiku, vítejte ji s nadhledem či nadšením, předpokládejte dobrý úmysl.. Sám som tu kedysi dal zhodnotiť svoj prvý web a tvrdá kritika na seba nenechala dlho čakať. Áno, cítil som sa v prvej chvíli možno podobne, ako teraz vy, ale neskôr som prišiel na to, že mi priame názory iných odborníkov otvorili oči.

Váš web je v stave, kde je možné hromadu vecí prepracovať, urobiť lepšie. Hneváte sa tu za češtinu, ale oveľa závažnejšiu (t. j. bezpečnostnú) chybu SQL Injection, o ktorej som sa zmienil vo svojom prvom príspevku v bode 7, ste neopravili.

Já ukončuji tuto diskuzi, z toho důvodu, že jste mi otrávili vzácně volnou celou neděli, a v ničem nepomohli. Je mi vás líto. Děkuji
Nemôžem súhlasiť s tým, že by jakreho názory nemali vôbec žiadnu hodnotu. Prvý a posledný bod upozorňujú na chyby v dizajne, správne napísaný copyright svedčí o dobrej znalosti typografie (áno, aj takéto detaily spoluvytvárajú renomé). A na tomto fóre bolo vždy zvykom hodnotiť nielen formu, ale aj obsah a prípadné zamyslenie sa nad perspektívou či dôveryhodnosťou predložených stránok (tretí bod + jenikkozak).
jakre
Profil
abcdefgh:
jsou velmi negativistické a demotivující! Je to bohužel česká povaha, závidět a kritizovat druhé a zde na webu se našel prostor pro ventilaci tohoto českého povahového rysu.
Nejdříve napíšeš: "Budu vděčný za každý i negativní názor" a poté tady kravneš. Raději toto souvětí nechám bez komentáře.

a v ničem nepomohli
Ty jsi o nějakou pomoc žádal? Chtěl jsi ohodnotit web, tak jsem tak učinil [#12].
Pokud jsi čekal pomoc například s řešením kódu, zaplať si nějakého programátora.
abcdefgh
Profil *
jakre:
Nejdříve se píše ©, pak autor...“ Vždyť to na webu tak je! Nechápu? Odborníci? Dle čeho? Pravidla nejsou nařízení. Škoda, že v pravidlech není také věta kterou necitujete.

abcdefgh:
Když neumíš pochválit tak nehaň
quatzael
Profil
abcdefgh:
Tohle je opravdu zajímavá diskuze. Zase je tu někdo kdo se hned uráží. Já si taky nemyslím, že by Ti tady někdo z kritizujících záviděl Tvůj výtvor:o)

Vždyť to co jsi udělal nemá žádnou přidanou hodnotu. Bazarů na netu je hodně a mě nepřipadá, že ten Tvůj je v něčem lepší než ty ostatní. Webdesign je jako z devadesátých let. Budí to dojem, že se tam nic nového už nevkládá, takže náhodný návštěvník bude mít tendenci odejít už hned po příchodu, zvlášť když ten počet položek v kategoriích je zatím hodně nízký.

Zkus udělat něco lepšího, když už bazar, tak aspoň takovej, aby to mělo šanci konkurovat.
jakre
Profil
abcdefgh:
Když neumíš pochválit tak nehaň
To je nějaký nový zákon? Nic o tom nevím, pošli odkaz.

Vždyť to na webu tak je!
Na webu je 2013-2014 ˆ Veškerá práva vyhrazena abc-bazar.cz (Alois Kreps).
Význam značky ˆ je "autorská práva vlastní", tudíž za ní následuje název firmy či jméno fyzické osoby.
V tomhle případě se asi nejedná o registrovanou firmu v obchodním rejstříku, tudíž bych zvolil patičku:

ˆ Alois Kreps, 2013-2014. Všechna práva vyhrazena.

quatzael:
Webdesign je jako z devadesátých let
Také se mi nelíbí nekvalitní obrázky použité namísto CSS stylů...
Tlačítka a mnohé další by šlo místo obrázky nadesignovat styly.
martin1312
Profil
OT: Kedy sa už ľudia naučia, že kritika posúva dopredu...
abcdefgh
Profil *
jakre:
Nejdříve napíšeš: "Budu vděčný za každý i negativní názor" a poté tady kravneš. Raději toto souvětí nechám bez komentáře.
Já ho bez komentáře nenechám, všem češtinářům a grafologům v této diskuzi: ve větě "i negativní názor" znamená i ten, ne pouze ten. Jak jsem již výše popsal, česká povaha. Stydím se :-(
jakre
Profil
abcdefgh:
Já ho bez komentáře nenechám
Klidně si tady vypisuj své názory a mínění, já jsem poradil, tím to pro mě končí.
Nejsem zvědavý na tvé komentáře a pokud hodláš pokračovat, budu tě ignorovat.

To, že se nedokážeš s kritikou vyrovnat, je spíše problém psychický. A to u tvůj.
Jestli se máš za co stydět, tak je to jen proto, že jsi něco takového, jako je tvůj
bazar, zveřejnil. Ano, byl jsem upřímný - mě kritika nevadí, ba naopak. Takže si
klidně zanadávej, jaký jsem vůl a pohoršující člověk. Dej si ale pozor na pravidla.

Nebudu dále téma rozvíjet o podobné odpovědi, protože nesouvisí s tématem,
ale s tvým aktuálním psychickým stavem.
jenikkozak
Profil
Omlouvám se, pokud vás můj příspěvek urazil nebo demotivoval. Mým úmyslem to nebylo. Ve snaze vám pomoci jsem web prošel poměrně hodně důkladně, abych vybral ty podstatnější záležitosti, které by pro vás mohly mít význam.

Snažím se své příspěvky v této kategorii přizpůsobovat tazateli (mám vyšší požadavky na hodně aktivní členy Diskuse, snažím se volit opatrnější přístup k začátečníkům, recidivistovi vynadám, u obchodníků se zaměřuji i na právní otázku…), vy jste nám ale neposkytl údaje, kterých bychom se mohli chytit. Data o Vás jsem musel zjišťovat v živnostenském rejstříku. (Přičemž jsem zjistil, že provozování živnosti máte přerušené, což mně osobně je dost jedno, nejsem z živnostenského ani finančního úřadu. Upozornil jsem Vás na to, abyste se případně nedostal do problémů, kdybyste to nevěděl.) Příště nám v úvodním příspěvku prosím napište, čeho vlastně chcete svým projektem dosáhnout či jak chcete naše příspěvky využít, nebo se lépe identifikujte, abychom věděli, jak na vás vhodně reagovat.
abcdefgh
Profil *
jakre:
Já také v diskuzi nechci pokračovat a to již několik hodin.

abcdefgh:
Já ukončuji tuto diskuzi
Můj psychický stav je normální, ale tvůj je očividně špatný, to mne mrzí. Nepřeji nikomu nic špatného, nikomu nic nezávidím. V diskuzi jsem nikoho neurazil, ale naopak poděkoval. Proč myslíte, že nesouvisí s tématem, to že se nekaji z "chyb" jako v kostele. To je špatný psychický stav? Je pouze aktuální.


jenikkozak:
Ano, mám přerušené podnikání, ale živnostenský list má můj tichý společník. Nebudu ho jmenovat, neví o této diskuzi. A prosím nekajte se. Takže, když někoho neznám zaujmu vaší pozici? Jak české, a přidávám možná i slovenské.
jakre
Profil
abcdefgh:
nikoho neurazil
Omluvte mě, ale opět musím reagovat...
Z tvého textu se zdá, že jsi dokonalý a očišťuješ tu sebe. Na to tu nikdo není zvědavý.
Nech si své poznámky o tom, že jsi nikoho neurazil, protože nejsou správné a nemám rád lež.

Jednal jsem s tebou slušně. Na téma jsou odpověděl a vypsal nedostatky.
Poté jsi začal chytat nějaké podivné stavy a začal kritizovat všechny kolem:
Je to bohužel česká povaha, závidět a kritizovat druhé a zde na webu se našel prostor pro ventilaci tohoto českého povahového rysu.
Ano, může mi to být ukradené, protože je tvoje věc, co tu budeš psát,
ale vyjádřit se k tomu můžu a taky jsem tak udělal.

Potom jsi ještě napsal, že ti nikdo neporadil. I kdyby ti nikdo neporadil, není to naší povinností.
Tady jsi v diskuzi, která má svá pravidla a kde odpovídají lidé ve svém volném čase a zadarmo.
Já jsem ti navíc vypsal negativní body a co se mi na stránkách nelíbí.

Vrcholem všeho je to, že se snažíš sám "očistit" a vyjít odtud jako anděl. Příště si prosím uvědom,
že ti, kterým tu nadáváš (viz druhý odstavec, třetí řádek), jsou lidé. A taky se podle toho chovej.
Začal jsi na mě reagovat arogantně a nepřátelsky, proto ti tohle chování jen vracím, abys poznal,
jak to dopadne, když se setkám se člověkem jako ty.

Možná na tebe teď působím tak, že jsem dokonalý. To nejsem, ale v tomhle případě jsem
se zachoval lidštěji a taky se tak vždy v budoucnu, a s podobnými typy lidí, zachovám.



Za vším, co jsem napsal si stojím. Vím, že svádím téma do OT, ale musím na toho tvora reagovat...
abcdefgh
Profil *
jakre:
Promiň :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na abcdefgha:
všem češtinářům a grafologům v této diskuzi: ve větě "i negativní názor" znamená i ten, ne pouze ten
„Každý názor“ ale neznamená nutně pozitivní názor, takže žádnou výzvu, abys byl chválen měrou srovnatelnou k výtkám, jsi sem nedal. On by na ni stejně málokdo bral ohledy.
Mimochodem, grafologie je pavěda, která se snaží přesvědčit lidi, že jde odvodit psychické vlastnosti člověka ze sklonu a kudrlinek ručně psaného písma. Pokud vím, žádný takový šarlatán se zde nevyjádřil. Ono to u počítačových písem nemá moc uplatnění :-)

Tohle není diskuze, ale agresivní napadání normálních lidí.
Tak je nenapadej.
Mně přijde strašně zmatečné tvé jednání. Chytáš se dílčích formulací a snažíš se jim nějak vzdorovat, přestože tě nijak nepoškozují. Někdo napíše, že autor videa by se na něj za trest měl koukat a ty hned vyrukuješ „jakým právem nařizujete trest“, uááá, hrrr na něj! Další řekne, že u něj převažuje negativní názor a ty se ho moudře zeptáš „dle koho, vás?“ a zase pokračuješ nějakou ad hominem podpásovkou. Neustálé papouškování, že je něco „typicky české“, je typicky hloupé, ostrou kritiku na vyžádání by ti napsal klidně i Zimbabwan. Nevím, zda se proti sobě snažíš poštvat davy úmyslně, nebo sis jen zatím neosvojil vhodné krizové jednání, ale věz, že nyní tvé příspěvky vyloženě lákají k tomu, aby se proti tobě ostře vyhranili i lidé, kteří tvůj web nikdy neviděli :-)

Doporučuji ti povznést se nad všechno, co se zde odehrálo, vzít si den dva na rozmyšlenou a přehodnotit, co vlastně chceš a co můžeš získat. Zatím se akorát naštváváš, což ti je k ničemu, a tvému webu rozhodně neprospěje, když si zvykneš jakoukoliv negativní kritiku odmítat pod záminkou, že je nepřející a pesimistická a že ji píšou zlí lidé, kteří mají hodně času.

Abych také napsal něco k tématu:
1) Vizáž webu mi nepřijde tak důležitá jako některým předřečníkům, ale zamyslel bych se nad nějakou optimalizací pro mobily.
2) Rozdělení nabízím/poptávám mi připadá z pohledu uživatele důležitější, než rozdělení zboží podle kategorií, na které klade tvůj web důraz. Nedovedu si představit uživatele, který ví, že chce něco změnit v kanceláři, ale ještě neví, zda bude nakupovat, nebo prodávat.
3) Spodní jezdící pruh inzerátů zablokuje u desetiny lidí adblock.
4) Boční panýlek se sdílenícími pluginy se pomalu načítá a připadá mi rušivý. Když už je něco fixní, mělo by to být hodně důležité – potřebují všichni všude vidět, kolik lidí stránku sdílí? (U většiny stránek to je nula.)
5) Úvodní stránka by měla klást větší důraz na fulltextové hledání (s našeptávačem) a lépe demonstrovat, že web žije. Strohá tabulka posledních inzerátů mi přijde horší, než obrázkové výjezdy, které máš uvnitř kategorií.
6) V těch obrázkových výjezdech (jak jsou tři inzeráty na řádek), je skoro nejvýraznějším akčním prvkem boxík s administrativními odkazy „Editovat / Smazat / …“, nikoliv vstup do inzerátu.
7) Pokud máš u inzerátů uložená místa, kde jsou prodávající/kupující, mohl bys i využít geolokaci a umožnit hledání v okruhu X kilometrů.
8) Kategorie zboží bych na tvém místě zřizoval (nebo ukazoval) až v okamžiku, kdy v nich něco bude.


Reaguji na Marschmallowa:
Případně obal vykřičník do elementu <strong> a nastav mu v css padding 20px ;)
Co to? Mezera před vykřičník nepatří, nehledě na to, jak je vyrobená.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0