Autor Zpráva
RFranta
Profil *
Zdravím,

vytvořil jsem obchod s knihami v angličtině, budu moc rád za kritiku, co Vám nefunguje, co chybí, co se líbí..
Klidně si zkuste i cvičnou objednávku, jen do adresy napište třeba jappsatweb - test
www.ENbook.cz

Díky moc!
Davex
Profil
Obchodní podmínky se odkazují na již neplatný zákon, a proto si koleduješ o slušné pokuty. Doporučuji je uvést do pořádku v souladu se zákonem č. 89/2012 Sb., který platí už od 1. ledna 2014.
RFranta
Profil *
Davex:
Porad prosím jak a které část je špatně, moc díky!
lionel messi
Profil
RFranta:

1. Text v ľavom menu je zarovnaný na spodok bunky, efektnejšie by podľa môjho názoru vyznel v strede.

2. Položky s tmavomodrým pozadím majú pri nájdení myšou nečitateľný text kvôli čiernej farbe písma.

3. Rámček položiek v menu, ktoré sa ukážu pri nájdení myšou je síce efektný, ale príliš hrubý.
RFranta
Profil *
lionel messi:
Díky moc za rady!

Položky menu jsem už vystředil (musíš aktualizovat stránku, abys to viděl, protože si prohlížeče načítají stránky do paměti).
Černý text u modrých položek souhlasím, změním.

Pokud možno poraď mi konkrétněji u u toho hrubého rámečku, nevím co změnit.
Díky moc!
Davex
Profil
RFranta:
Porad prosím jak a které část je špatně, moc díky!
Nejlepší bude se poradit z nějakým právníkem, který má s obchodními podmínkami zkušenosti. Nový zákon stanovuje hodně povinností, které je nutné splnit.
petr
Profil *
Mně se zase nelíbí, že když kliknu na ilustrační obrázek k produktu, že se zobrazí v novém okně. Dal bych místo toho obrázek do lightboxu, který se k těmto účelům používá dost často. Vytvořil jsem si svůj vlastní. Můžeš si ho klidně celý zkopírovat, ale jsou tam ještě nějaké chyby, takže si to trochu uprav. :-)
PS: Té reklamy si nevšímej, ta na těch tvých stránkách takhle blbě nebude :D
petr
Profil *
Další výhrada (toho už sis možná všimnul):

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0