Autor Zpráva
Lexter
Profil
Ahoj, dlouho jsem tu nebyl ale všude je tak nějak mrtvo. Vyrobil jsem jedno logo, je to jen WIP, ale rád bych znal Vaše názory (ne, už dlouho jsem nic nekreslil, snad to není moc znát).

http://hodvejce.cz/logo.pdf (to ftp jsem měl zrovna otevřené :))
lionel messi
Profil
Lexter:
Pre mňa super, žiadny námet na zlepšenie mi nenapadá. :-)
Lexter
Profil
Teď vidím, že to "e" je trošku jeté, spodní rožek skoro splývá, musím to upravit.

Díky za názor, to mě těší ;).
Jan Kozák
Profil
Co má ta grafika vlastně znázorňovat, Lextere? Nejprve mi to přišlo jako mráček na jakémsi manipulačním vozíku s poněkud „necharakteristickým“ tvarem. Pokud se nemýlím a skutečně jde o nějaké úložiště softwaru, pomohlo by mi, kdyby spodní pravý oblouček oblaku nebyl zvýrazněný, protože sklady si asociuji s plochými vozíky.
Pokud to má být něco jiného, tak jsem to nepoznal.
Lexter
Profil
No skoro ses trefil. Inu je to trošku problém, jde o online službu pro eshopy jako shoptet například. Spojit smysluplně mráček a nákupní vozík aby to nevypadalo jako vozejk na potah je kapku problematické. Přesto tyhle služby mají čistě typo loga, což je celkem hnůj. Zrovna se mi nechce přidávat vysvětlující motto, musím lépe stylyzovat vozejk.

Zatím z toho stejně nemám nějaké bolení, logo bude vždy zobrazováno v kontextu, každopádně dobrá připomínka, děkuju. Jen přemýšlím nad stylem.


Možná bude lepší vůbec nebarvit horní část: hodvejce.cz/logo2.pdf
Jan Kozák
Profil
Promiň, ale já v tom nákupní vozík nevidím. Když se snažím experimentálně zjistit, co v mých očích dělá nákupní vozík nákupním vozíkem, je to místo upevnění koše ke kolečkům - vzadu, prostor nad předním kolečkem musí být volný. Nezáleží mi na tvaru košíku (může to být obdélník či nepravidelný čtyřúhelník), nepotřebuji návod ve formě znázornění madla nebo drátěné mřížky; je jedno, zda je přední kolečko připevněno dílem vodorovným, nebo úhlopříčně vyplňujícím prostor pod košem; a není pro mě důležitý ani poměr jednotlivých částí.

V některých obchodech se na rozměrnější a těžší zboží používají manipulační vozíky. Ale když vidím jejich grafické znázornění, nespojuji si je s nakupováním. Dokonce ani se skladem (k němu mě spíš navedlo slovo „store“).
Lexter
Profil
Nu máš pravdu, to jsem zcela opomenul, předělám to ;). Díky moc
juriad
Profil
Mně to logo na první pohled evokuje čoudící autíčko. Nákupní košík si pod tím vůbec nepředstavím.
MartinP_
Profil *
To motto v pravém horním rohu by správně mělo být asi "Your eshop in the cloud", ale je to jen můj názor.
Lexter
Profil
juriad: ano, i to tam může být :)
MartinP_: Jen jsem se upsal.

První krok vedle tedy :). Je potřeba na tom víc zapracovat. Zatím to tady zamknu, názory jasné, první střela šla mimo.


Moderátor juriad: Není nutné zamykat, dokonce jsem myslel, že to členové již nemají možnost udělat. O pořádek (aby sem nikdo nic nepatřičného nepsal) se postarají moderátoři.
Lexter
Profil
juriad: V pohodě, jen jsem to tu nechtěl zanášet dokud problémy loga nevyřeším.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0