Autor Zpráva
sochinho
Profil
Prosím o názor na web jsproduction.cz

děkuji
Radek9
Profil
sochinho:
- Pouvažoval bych o změně loga, tohle mi přijde jako dost zneužité Git logo. ;-)
- Odkaz KLIKNI ZDE bych nahradil za něco více vypovídajícího. Třeba klidně za to KDO JSME.
- Všechny sekce bych osobně začínal velkým písmenem, s malým to vypadá zvláštně.
- Obrázky v sekci Kdo jsme jsou strašně kýčovité. Volil bych spíše nějaké flat ikonky.
- Ve slideru nejde klikat na puntíky. Jeho informační hodnota je víceméně nulová, takže bych ho asi vyhodil (nebo bych ho tam nechal jen jednou). Pouze zbytečně prodlužuje stránku a překrývá menu.
- V sekci Co umíme je tam na můj vkus až příliš mnoho textu, doporučil bych to zestručnit, vypíchnout důležité body.
- V sekce Proč si nás vybrat:
+ *abyste namísto aby jste ;-)
+ Odmazal bych stíny z obrázků (nebo alespoň dost zesvětlil, skutečný stín taky není černý).
+ Asi bych se vykašlal i na ty zaoblené rohy. Zbytek webu je hranatý, neladí to.
- Uvítal bych kontaktní formulář
- Web vůbec není responzivní, na mobilu bych si asi neškrtl.

Jinak se mi až na tyhle věci web líbí.
sochinho
Profil
Radek9:
Děkuji Vám za Váš názor.

Logo opravdu podobné, ikdyž jsem si logo vytvářel sám a Git jsem nikdy neslyšel až dnes.

Jinak děkuji za názor. A poupravím věci, které jste zde psal.

Sekci Co umíme plánuji zestručnit a více info dát na další stránky (grafické práce, reklama a tisk, organizace akcí), které plánuji vytvořit.

Web je zpracován i pro telefony, na telefonech funguje zjednodušená verze.
Justýna
Profil
sochinho:
Logo opravdu podobné, ikdyž jsem si logo vytvářel sám a Git jsem nikdy neslyšel až dnes.

Kecáš

s3.amazonaws.com/dailyjs/images/posts/jsgit.png
sochinho
Profil
Justýna:
Právě že nekecám :-D
Bubák
Profil
Jak velká je pravděpodobnost, že obě loga používají naprosto stejnou žlutou?
#EBD63D
martin1312
Profil
Na telefóne sa posúvanie stránky (scrollovanie) dosť zasekáva. Lumia 820
Tomáš123
Profil
sochinho:
Na tablete som po dvojminútovom pohľade na animáciu načítavania prestal dúfať.
lionel messi
Profil
sochinho:
1. Web sa mimoriadne dlho načítava.

2. Zrkadlový obraz ikonky načítavania je skôr rušivý než imidžový, ak tam musí zostať, posuň ho nižšie a mierne zoslab.

3. Text Grafických prací je ozrutne veľký, 100px je príliš aj na slabozrakého.

4. Meta tag keywords je už mnoho rokov zastaralý, vyhľadávače naň vôbec neberú ohľad.

5. Na prvý pohľad nevidím na stránke nič zaujímavé, najmä kvôli zmienenému obrovskému textu.

6. Odkaz na posunutie do sekcie O nás ti prekrýva text.

7. Necentruj text, ktorý nie je nadpisom.

8. V českých textoch preferujem české úvodzovky „“ namiesto programátorských "".

9. jsme fullservisová Reklamní agentura — zbytočne veľké a navyše nepekne nalepené na seba, rozhodne treba zvýšiť riadkovanie (aspoň na hodnotu 1.5).

10. Problém s nízkym riadkovaním majú aj ďalšie texty.

11. „Schody“ s položiek Grafické práce, Reklama & tisk a Organizace eventů pôsobia veľmi rušivo.

12. Slider s lietajúcim textom nesmierne otravuje.

13. Dlhšie texty v sekcii Co umíme majú písmo veľmi malé.

14. V rovnakej sekcii webu mi časť textu vytiekla na biele pozadie, kde nič nevidím. Dôkaz.

15. Telefón aj e-mail opäť zbytočne pútajú pozornosť svojou veľkosťou.

Celkový dojem: Na web reklamnej agentúry veľké sklamanie.
anonymní_
Profil *
Myslím, že by neuškodilo napsat i nějaké kladné věci, a ne jenom samé negativní. Myslím, že ten web není na tom zas tak špatně, a určitě si zaslouží vyzdvihnout pozitivní vlastnosti.
lionel messi: Myslím, že hledáš chyby tam, kde nemusí být.
Např.
- "4. Meta tag keywords je už mnoho rokov zastaralý, vyhľadávače naň vôbec neberú ohľad." - no a? To znamená, že je to automaticky hned špatně to tam mít?

- 5. Na prvý pohľad nevidím na stránke nič zaujímavé, najmä kvôli zmienenému obrovskému textu. - ale noták, až tak? Určitě by se něco, co člověka zaujme, našlo :-)

- 7. Necentruj text, ktorý nie je nadpisom. - to je jako nějaké pravidlo? Když je to jednostránkový web, na kterém figurujou dominantní nápisy, ke kterým patří nějaký krátký popisek.. tak nevidím důvod, proč by to měl hned zarovnávat doleva. Mě se to naopak líbí, když je to uprostřed. Neumím si to právě naopak ani představit, kdyby některé texty nebyly zarovnané na střed

atd.

Opravdu si ale myslím, že takovou drsnou kritiku, si tento web nezaslouží :-) Vím, že se tady lionele messi (či jak se to skloňuje), pohybuješ už hodně dlouho, a snažíš se pomáhat a odpovídat na dotazy, a tak. Ale myslím, že tohle toho autora spíš odradí v další tvorbě.
lionel messi
Profil
anonymní:
Myslím, že by neuškodilo napsat i nějaké kladné věci, a ne jenom samé negativní. Myslím, že ten web není na tom zas tak špatně, a určitě si zaslouží vyzdvihnout pozitivní vlastnosti.

Vo všeobecnosti by som súhlasil, ale vždy rozlišujem, o aký web ide. Mojím cieľom rozhodne nie je nikoho od tvorby odradiť, no na stránku reklamnej agentúry, prípadne čohokoľvek, čo sa snaží ponúkať grafické práce, mám vyššie nároky. Ak išlo o prvotinu autora, mal to uviesť na začiatku, pristupoval by som k hodnoteniu inak a určite by som volil pozitívnejší tón.

no a? To znamená, že je to automaticky hned špatně to tam mít?

Samozrejme, zbytočný neznamená nutne zlý. Keywords nachádzam u mnohých hodnotených webov pravidelne. Pripomienky číslujem podľa poradia, v akom na ne narazím, nie podľa ich dôležitosti.

- 5. Na prvý pohľad nevidím na stránke nič zaujímavé, najmä kvôli zmienenému obrovskému textu. - ale noták, až tak? Určitě by se něco, co člověka zaujme, našlo :-)

Áno, gigantický text ma zaujal. Ale v pozitívnom zmysle to nebolo, spoločne s dlhým časom potrebným na načítanie stránky takmer smrteľná kombinácia. Z úvodného pohľadu na stránku môžem kladne hodnotiť pozadie (farebné pastelky vyvolávajú asociáciu s kreativitou, ktorú od „reklamky“ očakávam).

to je jako nějaké pravidlo? Když je to jednostránkový web, na kterém figurujou dominantní nápisy, ke kterým patří nějaký krátký popisek.. tak nevidím důvod, proč by to měl hned zarovnávat doleva. Mě se to naopak líbí, když je to uprostřed. Neumím si to právě naopak ani představit, kdyby některé texty nebyly zarovnané na střed

Tisíc ľudí, tisíc chutí. Veľmi divne vyzerá najmä stav, keď sa na riadku ocitne jediné slovo, ktoré je vycentrované. Pôsobí totiž ako päsť na oko.

lionele messi (či jak se to skloňuje)

Po česky zrejme takto, ale môžeš ma skloňovať akokoľvek sa ti uráči, nezáleží mi na tom. :-)
Taurus
Profil
Bubák:
> Jak velká je pravděpodobnost, že obě loga používají naprosto stejnou žlutou?
> #EBD63D

Tak tohle mě uzemnilo. I přesto zkusím reagovat.

Bohužel dle loga, referencí, názvu projektu a hodně i ikon mi přijde, že grafiku a brand vytvářejí spíš kodéři. Např. obrázky ve druhém slajdu "Kdo jsme" vypadají jak ty, co lze nalézt na iconfinderech apod. databázích ikon. Nebo na Joomla webech. Nenacházím vůbec žádnou souvislost s barvou a stylem loga. Navíc v každé sekci je sada ikon typově jiných, k tomu někdy slabě korespondujících s obsahem. Žádná jednota, opakování, nemá to CI. A to pak nemůže být řeč o brandu.

Rozlišujte našim/naším, vašim/vaším. Párkrát mě ty chyby trkly do oka. JS production mi přijde jak produkce Javascriptu... Co to logo má vlastně vyjadřovat? Co znamená "Naše kreativní pojetí situace dodá člověku správný směr při rozhodování." Při jakém rozhodování? "Naším cílem je splnit požadavky zákazníků ve všech směrech." – takový cíl je pěkný. Jenže jak dělat brand zákazník neví. To mu musíte říct. "Využijte naší kreativitu, ve svůj prospěch!" – to je konečně super slogan. Tak to má být. Je krátký a jasný, ne jak další prázdné fráze. Až teda na tu chybu v "naší" :-)

Dlouhé texty nebude nikdo číst, zesložiťují stránku. Dejte je do podsekcí / skryjte je. V referencích se v podstatě točí práce okolo rodiny Sochů. Weby žádné, brand žádný, jen šablonovitý obrázek. Na první pohled možná vypadá web slušně a spousta lidí na to třeba i uslyší. Pod pokličkou je však bohužel práce, se kterou, protože se v brandu a jednotném stylu pohybuju, nemůžu vůbec souhlasit. Takto by to nemělo vypadat. Omlouvám se za tvrdost.
sochinho
Profil
Jsme na začátku podnikání a proto jsem rád za každý názor okolo webu.
Web si vytváříme sami a je to naše první dílo.

Dekuji všem za Vaše názory. Snad mě Vaše názory neodradí.
Taurus
Profil
Určitě se nenech odradit, to by byla škoda. Mě upřímná a tvrdá kritika vždycky posunula o dost dál. To, že jsem hodnotil přísně je proto, že jste studio a berete to vážně. Je to zkrátka riziko podnikání.

Pokud nabízíte takové pokročilé služby, je potřeba je ovládat, nebo nabízet mnohem menší krajíc. Jedno z toho. Vrhli jste se do toho dost po hlavě. Chce to knihy, inspiraci, reference, čas...
sochinho
Profil
Ano kritika me posouva dopredu. Určitě nám pomůže zlepšit web i naše služby.

Samozřejmě každý má různé názory. A ne vždy je dobře právě to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0