Autor Zpráva
Skogen
Profil *
Zdravím, jde o stránky výrobce s prezentací, nabídkou a možností připravení zboží (výhledově s dopravou - není aktivováno, záleží na prodejci, kdy službu zavede).

Co vy na to, jde to :) ?

www.zmrzliny-nanuky.cz
Kcko
Profil
Skogen:
"Grafika" je strašná, to jste vymýšlel Vy nebo to dostal od "grafika"?
lionel messi
Profil
Skogen:

Bohužiaľ, musím súhlasiť s kolegom. Web by si zaslúžil úplne novú grafiku.

1. Hlavička je zbytočne preplácaná a zrejme aj trochu privysoká. Pruhovaný nápis na nej je ťažko čitateľný, nachádza sa v nej priveľa nie práve najkvalitnejších obrázkov. Text „P. H. výroba a prodej mražených špecialit“ je kdesi pohodený.

2. Pozadie menu na spôsob roztečenej čokolády pôsobí skôr odpudivo než zaujímavo. Písmo v menu je navyše príliš veľké.

3. Zvýraznenie aktívnej položky v menu je super nápad, ale takéto podčiarknutie je až príliš výrazné a rušivé.

4. Bílý mouřenin môže byť skvelý produkt, jeho názov však z loga vyčítam len s veľkými ťažkosťami.

5. Na hlavnej stránke sa nachádza množstvo vaty, ale ani zmienka o mieste, kde sídlite.

6. Zadávanie množstva kusov do košíku by som rozhodne neriešil pomocou selectu. Jednak obťažuje užívateľov zbytočným klikaním, jednak mi úspešne zabraňuje do košíka pohodlne vložiť napríklad 21 rovnakých jahodových nanukov.

6. Nebolo by možné vložiť do stránky Kontakt priamo interaktívnu mapu namiesto odkazu?
Dusann
Profil
Mne sa to ako celok páči :)

Ten design a štýl sa k vašim nanukom celkom hodí, hneď som aj dostal chuť si jeden dať :-P. Škoda že nedodávate aj na slovensko.
Xanomes
Profil
1. Když v sekci Nabídka najedu na produkt, načte se dříve ta kapající čokoláda než zbytek čokolády. Podobně ještě před vykreslením té čokolády se jméno produktu zabarví modře.
2. Vadí mi, že když najedu na položku menu, zvětší se. Pokud člověk přejíždí kurzorem přes menu, je to nepříjemné.
3. Jak již zmínil lionel messi, na logu Bílého mouřenínu je text špatně čitelný, podobně jako některé znaky jinde na webu (ní apod.), doporučil bych jiný font, který neposkakuje po řádce.
Skogen
Profil *
Na vysvětlenou - ta „grafika“ (já samozřejmě nejsem žádný grafik, kdybych byl a musel do toho investovat, nechal bych si to přirozeně adekvátně zaplatit a to už výrobci jeden grafik nabízel. Státní správa, příjemci grantů, firmy s prostředky na propagaci, ti jsou v úplně jiné pozici než výrobci v segmentu), tedy to cosi, je zaměřeno na mladé, děti a jejich rodiče. Proto trocha infantility a ...uvolněnosti (?). Velkoodběratelé se shání jinak, seriózní bankéř, pokud není rodičem se sklonem k hravosti, asi taky celkem k ničemu nebude... Takže rozvernost. A proto i zrovna tento font... Ale beru si k srdci, že se to zřejmě většině nezamlouvá...

Kcko
Ne, ano, ne...

lionel messi
1. ano
2. asi ano (jen někdo? Všichni? Nevím...)
3. asi ano
4. Dobrá. Text bude chtít zvýraznit. Font bych ale měnil nerad... Viz styl a tak dále v úvodu téhle mojí reakce.
5. Jj, je to vata. Začínat hned nabídkou se mi nezdálo. Je to rodinná firma, trochu vaty si zaslouží. vychází se z toho, že kdo nemá ani tu kapku času na sjetí pohledem, asi mu o něco takového nejde, pro nanuky tak jako tak nepojede a koupí si v nejbližším supermarketu zmrzlou sladkou vodu. Vatu bych nechal. Údaje jsou na každé stránce v čemsi jako patičce. Která, je, jak uznávám, nevýrazná, ale ve výraznější formě to vzhledem k celku působilo tříštivě.
6. Select měnit nebudu. Je to názornější, počty kusů jsou tak, že od dvou desítek podle mého na jednotkách až tak nezáleží. Kdyby záleželo, lze přepsat na libovolný počet na první stránce objednávky. Což, pravda, není v úvodu patrné, ale počítá se s tím a lze to.
7. Asi bylo. Já osobně to ale nemám rád, protože mapa omezená prostorem mi vadí. Po přechodu na odkaz lze využít všech funkcí včetně plánovače, atd.

Dussan
Dík, přesně tak jsem to bral - styl výroby má v sobě pořád kus lidské ruky, takže jsem chtěl, aby to bylo patrné. Až zavítáte k Plzni, určitě se tam zastavte ;) BTW, něco z portfolia pan Hromádka dodává tuším do Tesca. Ty nejlepší věci (ovocné smetanové) ale asi ne.

Xenomes
1. Toho zmodrání názvu produktu a načítání na přeskáčku jsem si nevšiml - asi je to rychlostí netu. Díky. Kóknu na to. S tím modráním textu to moc nechápu. Modrou má v nadřazeném tagu aktivní odkaz, kdyby byl nadpis odkazem, pochopil bych, že se to nějak blbě dědí, ale takto, jenže nadpis odkazem není a má definovánu hnědou... Nevím. Prozkouším.
2. Lionelovi to nevadilo, vadilo mu podtržení. Zkusím nad tím popřemýšlet.
3. Ano. To logo bude potřebovat jinak řešený text... Ne, font určitě měnit nebudu, viz úvod.

Díky všem za ochotu se na to podívat a napsat reakci, Cením si toho.
mimochodec
Profil
Nevím, jestli se dívám na totéž, co komentovali ostatní, ale mně se co docela líbí.
Vytkl bych tomu asi toto:

- font je fajn, ale při malých velikostech se to slívá a ne že by se to četlo špatně, třeba malé "k" se nedá přečíst vůbec. Člověk si to samozřejmě domyslí, ale...
- obrázek v záhlaví je opravdu skoro špatný. Tyčka od ledňáku zubatá, okraje jahody bílé, náplň ledňáku žluklé barvy a s ostrým okrajem, a hlavně ten nadpis, který bych měl přečíst okamžitě, nejdřív dvě sekundy hledám a pak sekundu luštím.
- poladil bych barvy. Barvu odkazu bych použil jinou než modrou. Není to ta, co se pro odkazy používá jako výchozí v prohlížečích už asi 15 let, ale dost ji připomíná a působí to na mě jaksi neošetřeně. Pravda, možná jsem v takových detailech spíš úchyl, než běžný surfař, ale ten barevný koktejl kolem přidávání produktu do košíku je vyloženě špatně.
- detail: Ve formuláři "Dejte nám vědět" je komentář: "Zadejte prosím kontrolní číslo „jedna“". Mám to tam napsat jako text nebo jako číslo? Opravdu netuším.
- odkaz na úvodní stránku nemíří na www.zmrzliny-nanuky.cz, ale na www.zmrzliny-nanuky.cz/index.php - sám sobě trošku škodíš.

Základ té šablony opravdu není supermoderní design, vlastně mi trochu připomněl mou prvotinu, už hodně starou. Ale je to vkusně a s citem upraveno a líbí se mně to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0