Autor Zpráva
Rodgers23
Profil
Dobrý den,

nevím kde jinde bych to vložil, tak to popíšu tady. Vytvořil jsem plně funkční sociální síť pro chovatele zvířat: www.talkspet.com. Bohužel se ukázalo, že o tyto stránky není veliký zájem, takže jsem nucen tyto stránky zrušit. Napadlo mě ovšem, jestli by je někdo nechtěl a podle své potřeby by si je upravil ke své libosti, či přepracoval zcela úplně jinak. Je mi líto to celé smazat, když to může někomu jinému posloužit. Nabízím je zdarma i když jsem nad tím strávil hodně času.
Ještě info: stránky budou zrušeny 2.2.2016
Keeehi
Profil
Kdyby o to tady nebyl zájem, zkusil bych webtrh.cz. Je to myslím vhodnější místo pro "prodej" stránek.
quatzael
Profil
Rodgers23:
Gratuluju ke skvělému nápadu!! Celosvětově věřím, že by o takovouto sociální síť byl velký zájem (nejsem si jistý jestli vůbec něco takového existuje). Bohužel jsi to asi neuchopil úplně správně. Stránky jsou pouze v češtině. Určitě měly být primárně v angličtině a potom když tak přidávat lokální jazyky.. Název domény taky není úplně nejlepší podle mě. Líbilo by se mi mypet.com, ale to je už obsazený.

Hlavně je to ale strašně nepřehledný a graficky na nízký úrovni.
Být Tebou tak zkusím na tom pořádně zapracovat a dát tomu celosvětovej záběr. Tohle myslím, že má šanci být hodně úspěšný projekt, pokud se k tomu správně přistoupí.

Za mě nevzdávej to a držím palce!
noko
Profil
Souhlasím s quatzael, byla by škoda to smazat a nápad je to skvělý.

Rodgers23
Pokud od toho opravdu chceš upustit (nedělej to) tak by jsi sem mohl veřejnit kolik ročne to cirka stojí, návštěvnost a tak, aby případný zájemce věděl jak ho to vyjde.
Sitole
Profil
Hlásím se k vašim názorům, aby pokračoval, ale jestliže opravdu nechceš pokračovat a chceš někomu stránky přenechat tak se poslušně hlásím.
Stránky bych využil nejen jako studijní materiál, ale určitě to i malinko poupravil a snažil se o co největší použitelnost a návštěvnost. :-)
Martin2
Profil *
Osobně si nemyslím, že jde o skvělý nápad.
Je to jen další z milionů sociálních sítí, která neumí nic jiného než těch zbylých devět set devadesát devět tisíc. Mimoto chovatelé nejsou ničím výjimeční, aby zajistili její existenci. A samotný posun do celosvětového měřítka ničemu nepomůže, spíš naopak.
Rodgers23
Profil
Sitole:
Klidně ti ty stránky přenechám. Dělal jsem je při práci, jenže na předělání už nemám vůbec čas a taky nejsem bůhví jaký programátor, jen laik. Na jaký email to budeš chtít poslat? Na ten co máš uvedený zde na profilu?
Sitole
Profil
Rodgers23:
Ano, na ten co mám uvedený v profilu. Tam se případně domluvíme na dalších podrobnostech ohledně převzetí. Předem děkuji. :-)
Rodgers23
Profil
Sitole:
Tak jsem ti to poslal...ať se ti daří :-)
Sitole
Profil
Rodgers23:
Moc děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0