Autor Zpráva
Jakub Topinka
Profil *
Rádi bychom vylepšili naši webovou prezentaci, ale nevíme na co se zaměřit.
Myslím si, že nabízíme kvalitní produkty, ale nedaří se nám je prezentovat podle našich představ.
Děkuji za názor.

www.elvi.cz
jakre
Profil
Prolítnul jsem to a přidávám své poznámky zejména ke vzhledu.

1 - Logo je příliš nalepené k hornímu okraji, neuškodilo by ho posunout o něco níže.
2 - V menu by mohl být zvýrazněn název stránky, na které se nacházím.
2.1 - Stránka "O nás" je zbytečně duplikovaná.
3 - Názvy kategorií výrobků na hlavní straně pod nadpisem "Výrobky Elvis" jsou na sebe příliš namačkané.
3.1 - Všechny kategorie mají stejnou ikonku.
4 - V referencích mi chybí konkrétní příklady. Mapa České republiky je sice hezká, ale určitě bych se na ni chodil koukat jinam.
5 - Obrázky v lightboxu nejdou zavřít kliknutím kdekoliv na stránce - musím kliknout přímo v obrázku nebo použít klávesu Esc, na což nejsem zvyklý.
6 - V titulku stránky "Přístup do budov" asi chybí mezera.
6.1 - Některé titulky jsou zřejmě nechtěně psány verzálkami.
7 - Nelíbí se mi výchozí vzhled formuláře na stránce "Vzádelná podpora".
8 - Doporučil bych zvětšit řádkování v patičce.
8.1 - Delší zárukou bych se pochlubil na hlavní stránce.
8.2 - Bylo by dobré přidat k produktům odkazy.


Celkově hodnotím web jako podprůměrný. Nelíbí se mi hlavní stránka, patička a výše zmíněné.
Jakub Topinka
Profil *
Děkuji za postřehy.

Uvažujeme o tom, že bychom web předělali a prosím o doporučení vhodného redakčního systému vzhledem k rozsahu webu, typu obsahu, používaným funkcím atd.
anonymníí
Profil *
Jakub Topinka:
prosím o doporučení vhodného redakčního systému vzhledem k rozsahu webu, typu obsahu, používaným funkcím
Jaké funkce používáš? Můžeme vidět jen zlomek, zbytek se může používat na backendu, atp.

Každopádně, CMS lze doporučit nejlépe takový, s jakým budeš umět (nebo ten, kdo Vám bude nový web dělat) pracovat efektivně. Splácat se dá kdeco v kdečem, pokud daný CMS neznáš, bude to třeba děsně pomalé. Nebo to bude moci mít jiné problémy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0