Autor Zpráva
jou222
Profil
Ahojte,

můj kamarád chtěl udělat webové stránky a moc s tím zkušeností nemám, tak jsem se chtěl zeptat Vás zkušenějších co si o to myslíte co by bylo třeba ještě zlepšit.

www.nabytek-polacek.cz

Děkuji V.
www.nabytek-polacek.cz/
Martin02
Profil
jou222:
Velké obrázky je lepší mít ve formátu jpg. Jsou pak mnohonásobně menší a načítají se rychleji.
Na položky menu a fotky ve fotogalerii bych dal nějaký hover efekt.
Na některých podstránkách není citát na konci stránky vycentrovaný.
Na úvodní stránce, jak jsou ty tři boxy, bych zvětšil levý padding pro text.
Je nutné načítat 2 jquery?
Přidal bych nějaké pozadí stránky. Třeba nějaký slabý přechod, jen ať to není úplně bílé.
xaverista
Profil
jou222:
Možná bych nastavil ještě margin-bottom na ty citáty ať jsou trochu odsazené od konce stránek
anonymníí
Profil *
jou222:
Martin i xaverista chtějí odsadit a vycentrivat citát. Já se ptám, proč tam ty citáty jsou? Mají nějakou přidanou hodnotu, nebo tam jsou, aby vyplnily místo? Souvisí nějak Werich s tím, co děláš? Pryč s nimi. Chci se došíst o nábytku a tvé tvorbě celkově, pro citát půjdu jinam.
Michales
Profil
Možná se mýlím ale myslím si že ty citáty mají co společného s výběrem hostingu. Tyto citáty většinou vkládá endora.
anonymníí
Profil *
Michales:
I kdyby to nakrásně bylo na freehostingu, pro firmu, která to myslí se svým podnikáním vážně nemůže být problém dát pár korun měsíčně za webhosting, ceny začínají velmi nízko. Nebo si tou svou truhlařinou nevydělá ani na toto? Prostě, ať ty citáty vkládá kdo chce, na seriózní firemní web nepatří.
lionel messi
Profil
jou222:

1. Čo sa týka citátov, absolútny súhlas s anonymníím. Nezáleží na tom, prečo sú tam, na návštevníka hľadajúceho nábytkársku firmu pôsobia rušivo. Mimochodom, na akúkoľvek trochu vážnejšiu myslenú webovú prezentáciu sa freehosting absolútne nehodí.

1.1. Ešte k centrovaniu citátov: Nie všade sú vycentrované horizontálne (veľmi prekáža), ale aj tam, kde sú vycentrované horizontálne, nie sú vycentrované vertikálne.

2. V logu mi ampersand (&) príde príliš nalepený na slová Dřevo a Nábytek. Nevyzerá to práve najkrajšie.

3. Odkaz Kontakty z hlavičky treba odstrániť, v menu ho vidno dostatočne.

4. Možno by som trošku znížil slider, aby bolo bez scrollovania na menších monitoroch vidno viac zo samotnej stránky.

5. Stránky Kontakty a Kalkulace by som pravdepodobne zlúčil do jednej, na oboch je totiž kontakt, len v inej podobe.
Taurus
Profil
Ty stránky v sobě mají potenciál, hlavně díky možným pěkným fotkám, přesněji díky vaší pěkné práci se dřevem. Takže doporučuju zaměřit se na kvalitní fotografie, které budou dominantou celého webu. Dobrej web pak ani nebude v zásadě potřebovat grafiku.

Pokud to zůstane takto, dobrá práce jako by byla přikryta zaprášenou plachtou. A asi nejrychlejší rada – nepoužívejte koláž fotek (víc fotek slepených do jedné a spojených nějakým efektem jako např. rozmazání). To je cesta do pekel. V jednoduchosti je krása – stačí jedna čistá fotka.
swisst
Profil
Pro mne je to docela dobré, tak akorát.

Ale taky SILNĚ doporučuji investovat víc do fotek v záhlaví. Spojování fotek je udělané hodně viditelně a ruší. A především by to chtělo lepší (hezčí) fotky. K napsání tohoto doporučení mne dohnala třetí část fotky, kde je na půlce otevřená digestoř která ukazuje nevzhledný vnitřek (trubka, neuspořádané papíry) a na druhé půlce otevřená skříňka s odpadkovým košem.

Možná se chcete pochlubit nějakým vtipným nebo nestandardním řešením dvířek, ale když to nevypadá na pohled pěkně, tak to málokoho přiláká. Fotky na titulní stránce jsou to, co někoho přiměje aby četl dál, nebo ho naopak odradí.

Citáty dole bych taky nedával.

Kotakty: V případě zájmu nás můžete kontaktovat na níže uvedených udájích
Je tam překlep a stejně mi moc dobře nezní "kontaktovat někoho na údajích". Buď bych tam nedával nic, nebo (aby tam bylo moderní call to action) tak třeba Pište, volejte, mailujte.... nebo nějaká výzva, aby lidi poslali, co chtějí řešit. A pokud je reálná fyziská návštěva,přimlouval bych se za mapku.
Bubák
Profil
Hmm … Názor na http://nabytek-polacek.cz/
Protože je tu stránka k hodnocení znova a spousta chyb zůstala, dovolím si ocitovat ty, které jsem "znovuobjevil", jen to trochu rozvedu:

Martin02:
Velké obrázky je lepší mít ve formátu jpg. Jsou pak mnohonásobně menší a načítají se rychleji.
Nevím, jak tomu bylo původně, ale tři skoro jednomegové fotky v PNG formátu v kolotoči nejsou tím, co by uživatele pomalejších mobilního připojení s FUP nadchlo. Pro srovnání:
nabytek-polacek.cz/wp-content/themes/drevo_polacek/img/bp_rotate/b_2.png původní obrázek 681.01 KB
img.djpw.cz/mke.jpeg JPEG s "prasáckou" kvalitou nastavenou na 70, 49.58 KB
img.djpw.cz/nke.jpeg JPEG s dobrou kvalitou nastavenou na 90, 104.85 KB

Na položky menu a fotky ve fotogalerii bych dal nějaký hover efekt.
Hover má jen aktivní položka, je to tedy naopak, než bývá zvykem, i když ani hover aktivní položky nevadí.

swisst:
SILNĚ doporučuji investovat víc do fotek v záhlaví. Spojování fotek je udělané hodně viditelně a ruší. A především by to chtělo lepší (hezčí) fotky.“
Když jsem to dneska viděl, tak jsem si říkal, že podobnou prasárnu jsem už viděl a říkal jsem si, zda je to nová móda. Nechtělo se mi věřit, že by to tu bylo znova, a ejhle!

A na tohle jsem se podíval až po přečtení hodnocení:
Martin02:
Je nutné načítat 2 jquery?
A je to tam i dneska, no fuj!

Žádný závažný nedostatek nezmizel, připadá mi to jako házení perel sviním hrachu na zeď.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0