Autor Zpráva
ErapliX
Profil
Poprosím o otestování a případné postřehy jak jste spokojeni s ovládáním webu a co byste vylepšili.

www.FilmWatch.cz
lionel messi
Profil
FilmWatchCZ:

Prvý dojem z webu: solídne rýchle načítanie, dobré menu + logo i pás s odporučeniami a sociálnymi sieťami.

Sekcia obmieňajúcich sa obrázkových odkazov na filmy je pre mňa príjemnejšia už menej, viac by sa mi pozdávalo, keby sa tituly stále nemenili, takto ma to totiž rozptyľuje.

Modrá farba mi k webu veľmi nepasuje, nie je vyložene zlá, ale v logu používaš slušivú červenú, skúsil by som sa pohrať radšej s ňou.

Samotný popisok filmu má na bielom pozadí pomerne nízky kontrast, namiesto #8e8e8e použi trebárs #3e3e3e alebo #111.
FilmWatchCZ
Profil
lionel messi:
Díky za postřehy.
2) To myslíš ten slider? Vypli jsme automatické posouvání a zkusíme jeste experimentovat, jestli nebude lepsi to znova zapnout ale dát delší čas mezi posunutím.

3) S barvami se jeste hrajeme, ted se snažíme web předelat do stylu Deadpoola (nové logo např. už je na webu), takže ještě přidme více červené. Tu modrou určitě zmenímě na červenou

4) Tomu jsme se moc nevěnovali. Přidáme na kontrastu#3e3e3e ně příjde už moc výrazná, zas ten text neni tak důležitý, takže zkusíme něco mezi tím
lionel messi
Profil
FilmWatchCZ:
2) To myslíš ten slider? Vypli jsme automatické posouvání a zkusíme jeste experimentovat, jestli nebude lepsi to znova zapnout ale dát delší čas mezi posunutím.

Áno. :-) Predĺženie času medzi posunutím možno naozaj postačí.
FilmWatchCZ
Profil
lionel messi:
Nastaveno na 3s.

Pokud máte další připomínky/postřehy, budeme rádi :)
Plaváček
Profil
FilmWatchCZ:

1. Jakým způsobem máte ošetřena autorská práva?
2. Proč mi při pokusu kliknout na přehrávání filmu vyskočí nové okno obsahující pravděpodobně virovou nákazu?
FilmWatchCZ
Profil
Plaváček:
1) My jen sdílíme odkazy, nahlášené videa jsou automaticky smazána
2) To boužel dělá video hosting, s tím nic neuděláme, ale omezili jsme reklamy na minimum. Vyskočí jen jedna, ale většinou jde o nějakou sazkovou kancelář
_es
Profil
FilmWatchCZ:
Prečo odkaz Další smeruje na nesúvisiaci web?
FilmWatchCZ
Profil
_es:
jaj, to byl překlep. Do 24hodin, až se obnoví cache to zmizne. Jinak po najeti na další vyjedou ty dalsi kategorie.
Děkujeme za upozorněni
Chro.
Profil
Jsem na rozpacích, zda toto
www.podvodnici.net/filmwatch-cz-kradou-filmy-a-davaji-je-on-line-zdarma-a-v-hd-kvalite
chápat jako něčí vážné oznámení podvodu, nebo jako "geniálně" cílenou reklamu. Přiznám se, tyto druhy webů nemiluju a na této diskusi by neměly mít místo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0