Autor Zpráva
oggycz
Profil
Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o kritiku pánského magazínu muzove.cz.
Budu vděčný za jakékoliv přpomínky.
lionel messi
Profil
oggycz:

Stránka sa pomerne dlho načítava. Bohužiaľ, rovnakým neduhom trpia aj jednotlivé podstránky.

Prečo ma odkaz do sekcie Holky (muzove.cz/kategorie/holky/) presmeruje na úplne inú stránku sexadminky.cz?

Nikdy v článkoch nepoužívaj na zvýraznenie textu podčiarknutie, ktoré sa obvykle používa na odlíšenie odkazov. Dokonca ani vtedy nie, ak na webe odkazy nepodčiarkuješ, mätieš tým čitateľov.

V článku muzove.cz/blahodarne-ucinky-whiskey ti zaškrípala typografia. Prvý odsek má voľnejšie riadkovanie, číslovaný zoznam podstatne hustejšie a záver sa opäť vracia k voľnejšiemu, pôsobí to chaoticky. Drž sa jednej výšky riadka (za seba odporúčam skôr voľnejšiu).

V registračnom formulári odosielacie tlačidlo pri nájdení myšou nepekne splynie s pozadím, chcelo úplne iný hover efekt, napríklad stmavnutie do čiernej.

Hláška Uživatelské jméno obsahuje nepřípustné znaky je mätúca. Použil som napr. <>/. Ktorý znak spomedzi nich vadí?
Taurus
Profil
- Spojení dodatku u loga "Najdi v sobě muže" s ohledem na obsah menu působí dost stereotypně. Nelíbí se mi to. Pravej chlap nerovná se sex, pití a auta. Bohužel náznak parodie dokresluje to, že v menu i v části "populární" na mě vykukuje whiskey, jak kouřit doutník, pivo a pak vidím položku v menu "zdraví". :-))

- Stránka se dlouho načítá, je to dost obtěžující
- Tagy mi přijdou dost zvláštní (začal jsem u sexu) nebo naopak chybí (pánská móda)
- Máte práva na fotky - např. Kurnikova, formule, ...?
- Když jsme u práv, v patičce uvádíte, že vlastníkem autorských práv je rok 2016. "Všechna práva vyhrazena" je zbytečný text, autorská práva nijak neupravuje, ty máte tak či tak.
- Máte špatně typograficky data a uvozovky, často i pomlčky. Doporučuju www.liteera.cz
- Odkaz "Holky" v menu vede na jiný web. Není nijak označen ikonou ani pomocí title. Je to uživatelsky nepřívětivé. U menu očekávám navigaci v rámci menu
- Část "Rubriky" v pravém sloupci je k ničemu. Takto dole zastrčenou navigaci/menu na tom místě nikdo hledat nebude.
- Header obrázky u článků nejsou přes celou šíři - vypadá to nedokončeně.
- Zaškrtávátka u přihlášení nejsou zarovnaná
- Vrchní černé menu je zbytečné
oggycz
Profil
lionel messi:
Kategorie holky vede na partnerský web. K těm speciálním znakům, povoleny jsou pouze písmena a čísla. Byla přidána informativní ikonka. Velmi vám děkuji , ostatní chyby jsem se snažil opravit. Jen se chci zeptat, jak bylo myšleno to s tou typografií. Bohužel o pomalosti webu vím, snažil jsem se to opravit, ale je to pravděpodobně hostingem. Už jsem jim napsal, doufám, že to opraví.


Taurus:
Máte pravdu, zní to opravdu hodně sterotypně. Určitě opravím. Co se týče tagů, tak záleželo na autorovi článku, jaké tagy použil. Bohužel jsem na ně pozapomněl a zapomněl je zkontrolovat popřípadě přidat. Bohužel o pomalém načítání vím, snažil jsem se to spravit, bohužel pravděpodobně to budu muset vyřešit s poskytovatelem hostingu. Děkuji vám za připomínky, ostatní se v horizontu několika dnů pokusím opravit.
lionel messi
Profil
oggycz:
Jen se chci zeptat, jak bylo myšleno to s tou typografií.

V odkázanom článku má číslovaný zoznam (body 1–8 hovoriace o benefitoch whiskey) iné riadkovanie než zvyšok textu, teda úvodný a záverečný odsek. Pôsobí to nekonzistentne, skúsil by som to zjednotiť.
oggycz
Profil
lionel messi:
Jo jasně, nevím proč mi to nedošlo...Opraveno. Děkuji
Mistr
Profil
oggycz:
(1) Holky teď vedou na anglicky psanou stránku. Jinak je web v češtině a najednou ta angličtina.
(2) Proč v článcích (například Blahodárné účinky whiskey) vede pod nadpisem odkaz Oggy na autora článku (Tomáše Augusta), avšak odkaz 10.3.2016 nemíří na články toho data (jakýsi výpis novinek), ale na sebe sama?
(3) V článku Porsche 911 a jeho evoluce za 50 let si oprav překlep Například motor je pořád na špatném konci auta, ale přes tože design auta se měnil opravdu jen lehce (...)
(4) V patičce stránku píšeš, že máš všechna práva vyhrazena. Budiž. Předpokládám, že to máš ošetřené i u všech obrázků, které používáš, ano? Například

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0