Autor Zpráva
Rollerblade
Profil *
Ahoj všem!
Chtěl bych poprosit místní komunitu o pomoc, kamarád mě poprosil, abych mu pomohl zlepšit stránky Multishare.cz, služba vyhledává na share serverech obsah a ten poté mohou uživatelé stahovat. Zajímá mě technický pohled na věc. Navíc třeba někdo z vás službu využívá a dá dobrý tip na zlepšení. Každopádně moc díky za reakce. Mám rád kritiku, ve všech případech nijak nepodporuji stahování nelegálního obsahu.
muhehe
Profil *
Rollerblade:
ve všech případech nijak nepodporuji stahování nelegálního obsahu

Tuhle větu sis mohl odpustit, to zní jako z nějaké hry od českého génia Cimrmana (tedy v kontextu předešlých vět). :D
Rollerblade
Profil *
muhehe:
Rozumím, ale víš jak:) Každopádně asi nikdo nic nevypátral. Mě opravdu zajímala kritika. Někomu se služba může hodit. Tak jsem chtěl slyšet i názory jiných. Co web nenabízí... názor na kód atd.
asn
Profil *
Ta captcha při příchodu je šílená. Nestačí ji označit pár obrázků. Stále načítá nové a nové a nepustí mě to dál. Nechal bych to bez ní.
Rollerblade
Profil *
asn:
Díky za feedback:)
Martin2
Profil *
Rollerblade:
Co přesně bys chtěl hodnotit? „Technický pohled“ je dost široký pojem.

Obecně není co hodnotit – je to další z tisíců share webů, podobných jako vejce vejci. Další z nekonečného zástupu parazitů na (jinak v podstatě neziskové) warez scéně, balancujících na hraně zákona a snažících se vydělávat, dokud jsou ještě dostatečně pod úrovní radaru, než aby je někdo sestřelil.

I když Multishare zdá se postoupil v potravním řetězci poněkud dále, parazituje na samotných share serverech. Vesmír má někdy zvláštní smysl pro humor.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0