Autor Zpráva
janky
Profil
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na kritiku webu: vipol.hys.cz. Děkuji
www.vipol.hys.cz
nodo
Profil
- Meta tagi nie sú poriadne vyplnené
- chýba favicon
- css súbor system.css?0 neexistuje

Ináč klasický web, nic moc

A toto (Warning: mysql_fetch_assoc() ):
janky
Profil
Tak jsem web trošku upravil a nahrál na server zde: www.vipolstavby.cz Snažil jsem se poprvé udělat web responzivní, tak snad je ta responzivita ok.

Nechce se i zobrazovat favicon, nevíte proč ?
T-fon
Profil
Favicon se zobrazuje v pořádku, nejspíš máte u sebe nacashovaný nějaký starý.
Tomáš123
Profil
janky:
• responzivita je v poriadku
• chválim prehľadnosť CSS kódu, niektoré časti sú ale trochu neefektívne:
– Triedy .fl a .fr nie sú dostatočne využívané. O niekoľko riadkov nižšie si zbytočne definuješ .leftHeader a .rightHeader. Na konci súboru potom vytváraš ešte ďalšiu triedu .fleft.
– V prípade navigácie deklaruješ niekoľko vecí dvakrát pod iným selektorom. Trieda .menu je potomkom triedy .nav. Deklarácie treba zjednotiť pod selektor s vnútorným prvkom. Tiež si prečisti duplicitné bloky kódu.
– Hviezdičkový selektor je pomalý. Napríklad vlastnosť font-size je dedičná a nie je treba nastavovať ju každému prvku extra. Tiež sa oplatí vymenovať prvky, ktorým chceš vynulovať margin a padding.
• Prejdi si v prehliadači HTML kód a oprav červenou zvýraznené chyby. V prípade entít ti chýbajú ukončovacie bodkočiarky.

• Čo sa týka grafickej podoby, je o niečo lepšia ako predchádzajúca verzia. Ťažko mi v tomto ohľade radiť, ale odporúčal by som skúsiť použiť jemnejšie a svetlejšie odtiene farieb. Možno jemné obrázkové prechody na väčších rovnako zafarbených plochách.
Beavis
Profil
Přidám snad jen poznámku, že pokud máte firemní web na vlastní doméně, je mnohem důvěryhodnější a profesionálnější zřídit kontaktní emailovou adresu taktéž na této doméně (byť může být třeba jen přesměrována na stávající emailovou adresu), než uvádět @seznam.cz.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0