Autor Zpráva
Martin Kuželka
Profil
Zajímali by mě vaše postřehy a názory na můj nový web www.snehove-zpravodajstvi.cz .
O nemožnosti změny velikosti písma v IE vím a ještě se na to kouknu.
Wan-To
Profil *
Možná by byl lepší trochu víc konstrastní design. Ale jinak je to dobré.
Fred
Profil
Pěkné. V podsložkách je špatná cesta ke skriptu na přidání k oblíbeným. Možná by bylo dobré rozšířit to o ceníky sjezdovek.
Martin Kuželka
Profil
Frede, díky. Tu cestu opravím. Ceníky sjezodvek bych tam časem chtěl přidat, ale uvidím, jak na tom budu s časem.

Taky tam hodlám přidělat formulář, do kterého zadáš odkud jsi a ono ti to pomocí map na Seznamu nebo Centru naplánuje cestu.
xixli
Profil
Je to pekné, snáď len, že nie je klikateľná hlavička - som zvyknutý klikať na hlavičku, nie na drobečkovú navigáciu.
Mimochodom, zišlo by sa pridať aj nejaký ten svoj vlastný obsah, lebo mi to pripadá ako prepis z holidayinfo.cz - ako si už spomínal, mapy, ceny ... držím palce.
Petra
Profil
To je príma :-) V Orických horách nefunguje (404) odkaz na Deštné, nejspíš nějaký obecný problém s tečkama.

Co tak vyhledávání na ty lokality? Takových jako já, co ví, že je to "v ňákých horách" by mohlo být povícero.
Martin Kuželka
Profil
Petro, už by to mělo být ok.

Díky za ten nápad. Když nad tím tak přemýšlím, tak myslím, že by stačil select na hlavní stránce, kde by byla vypsaná všechna střediska, po výběru by tě to přesměrovalo na danou stránku.
Fred
Profil
Martin Kuželka Už jsem tě odkázal, docela se mi to hodí, protože se snažím odkazovat rychlé a kvalitní stránky, takže díky bramberk.unas.cz/cenik-sjezd.php
Martin Kuželka
Profil
Frede, díky moc za odkaz.
simka00
Profil
v Beskydech ti chybí středisko ski malenovice :) www.ski-malenovice.cz
Martin Kuželka
Profil
simka00: dík za info, pokusím se s tím něco udělat.
Martin Kuželka
Profil
Na hlavní stránku jsem přidal možnost "jít přímo na středisko". Myslíte, že je to takhle užitečné? Taky nevím, jestli to dát na všechny stránky nebo jenom na index...
simka00
Profil
Martin Kuželka
určitě pomůže, zrychluje to navigaci. akorát bych text "jít přímo na středisko" dal rovnou do vyjížděcí nabídky.
Martin Kuželka
Profil
simka00: kdybych to dal přímo do toho selectu, tak by to imho zapadlo a skoro nikdo by to nenašel... ale uvidíme, zkusím změřit používání obou variant.
Jan Tinka
Profil *
Funkčnost se mi moc líbí a cenním si toho webu, přeju vytrvalost...
Jen bych změnil pozadí...vypadá to podivně, něco výraznějšího nebo naopak jedobarevného.
Filips
Profil
To logo nahoře by mohlobýt klikací! Jinak je to dost dobré! Pozadí bych neměnil.

Jinak co v létě??? :-)

Filips
Martin Kuželka
Profil
Jan Tinka: díky za přání, budu se snažit...

Filips: Díky. V létě snad není sníh??
Lukáš M
Profil
Martin Kuželka
trošku mi vadí, když kratší stránky končí v půlce obrazovky (oproti pozadí) a není ten pruh až k okraji. ale to je asi subjektivní.
také mi trochu chybí absence globální navigace. vím, že tu třeba není nezbytně nutná, ale než jsem se rozkoukal, tak jsem chvíli hledal hlavní menu. jinak celkově moc pěkné! ... a užitečné! ;)
Martin Kuželka
Profil
Lukáš M: díky moc za připomínky.

O problému s koncem stránky vím, časem by na stránkách mělo být více obsahu, takže by se to mělo vyřešit samo :-)

Ad. globální navigace - myslím, že zatím není potřeba, až přidám ceníky vleků apod., tak ji tam možná přidám, ale v této chvíli opravdu nevím, co by v ní mělo být...
Martin Kuželka
Profil
Tak jsem se pustil do tvorby ceníků jednotlivých středisek a chtěl bych se vás zeptat, jestli vám to připadá přehledné a co byste případně změnili.

http://www.snehove-zpravodajstvi.cz/work/ - moje verze,
http://www.lazadov.cz/la/fr.asp?url=/www/data/lazadov/user/ceniky/nh.h tm&kat=ceniky - původní verze.

Ještě bych se vás chtěl zeptat trochu mimo: zajímaly by vás i ceny jednotlivých jízd, pokud byste jeli na hory? Mě by nezajímaly, ale chtěl bych slyšet taky názor někoho jiného...
Timy
Profil
Martin Kuželka
Ta nová verze ceníku je docela určitě přehlednější než ta stará. Jinak celý web je pěkný, snad jen ten pruh s tím zasněženým lesíkem by mohl být klikací a pak ten text "Data dodává Sitour" je docela nečitelný.
Plaváček
Profil
Přestože jsem mořský živočich, webík se mi líbí (nikoliv po stránce designu), ale vzhledem k funkčnosti. Čistě pro pořádek, ta mapa by klidně mohla být aktivní, laicky řečeno klikací a klidně i větší, aby si lidé mohli vybrat místo. Bylo by to vhodné pro ty, kteří jenom matně tuší, kde jsou Beskydy :)
jaclyn
Profil *
ty máš odkaz na on-line xml od situru?
RaDeoon
Profil *
Web mě designově moc nezaujal ale už s¨jsem ho párkrát využil. Jinak SEO je na skvělé úrovni.
Railbot
Profil
Proč vytahujete rok staré téma? :-/
souki
Profil
Zabít..... Pečlivě jsem si celé téma přečetl a na konci zjistím, že je rok staré..... Chtělo by to nějakou ikonku...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0