Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku grafického návrhu

Předem díky
Přeju také hezké vykročení do nového roku
zimmi
Profil
Moc pěkné, ale možná bych trochu zviditelnil menu.
Peťa
Profil *
Vypadá to opravdu moc pěkně, ale také bych se přiklonil k zimmimu, je to malý detail, ale hlavního menu jsem si skoro nevšiml.
Dero
Profil
Příliš se mi to nelíbí. Přijde mi to bez nápadu, na takovém webu bych si připadal jako v pestře vymalovaném pokojíčku. Taky mi to připomíná laciné šablony (neříkám a nenaznačuji, že byto mohla být šablona, jen z toho mám takový pocit).

Největší problém je ale asi v tom, že mne vůbec nezaujme text. Když se letmo na ten návrh podívám, tak mne zaujmou barevné plochy, ale nevím, nač se mám zaměřit v textu, chtělo by to zapracovat na jeho struktuře - nadpisy, odstavce (+ vhodně využívat duktu/tučnosti).

A samozřejmě to menu ... vlastně kontrasty v celé pravé části hlavičky, a nejen tam.
Dizzy
Profil
Mě se to líbí. Musím ale souhlasit se zviditelněním menu a pravděpodobně i s tím, co říkal Dero, že text moc nezaujme.

Každopádně mi to připomíná návrh stránky nedávno zmíněný v této diskuzi. Adresa: http://www.vip-travel.cz/symphony/page.html
Bude to nejspíš tím šrafováním, zakulacenými rohy (přestože na jiných místech) a tím pětiúhelníkem v hlavičce.

Jinak se mi to dost líbí a myslím, že pro firmu tohoto typu se stránka maximálně hodí. Prvních pár sekund mi stačilo k tomu, abych zjistil, o co se jedná.
Ivet
Profil
Díky za kritiku.

Zimmi a Peťa:
Horní menu je mírně zvýrazněno.

Dero:
Prezentace je z 90% postavená na fotogaleriích (rozsáhlé reference), na ty bude kladen největší důraz. Textu je na každé stránce max. 1 - 2 odstavce (na návrh jsem vzala text ze 2 str.)
Trochu jsem text provzdušnila, zvýraznila - i když tohle je spíš práce pro toho, kdo bude dělat kód a css.
Pro kontrast jsou zesvětleny někt.podklady.
Šablonu jsem nepoužila, a opravdu to není jen pocit :)

Dizzy:
Doufám, že ty návrhy nejsou moc podobné. Jen se opakují ty 3 prvky, co jsi napsal (ty první 2 jsou na většině str.), ten 3. už příště nepoužiju.
Pepee
Profil
Sleduji Tvoje práce již delší dobu a musím říct, že je to dobrej standart. A v tom je kámen úrazu pokud se chceš smířit jen s dobrým už není co hodnotit. :o(
bolondos
Profil *
standard!!! standarta je ouplne neco jinciho
Pepee
Profil
Dobrá standard... zapsal jsem si to za uši :o)
Dizzy
Profil
Jo, tvoje designy jsou dost dobrý. Před chvílí jsem na jiném serveru hodnotil shodou okolností taky tvůj návrh (teď jsem odkaz na něj našel v tvým profilu). Jen tak dál!
Tomik
Profil
No nevím čím to, ale mě se zobrazuje pouze stránka s jedním prázdným divem.
Tomik
Profil
Hmm, už chápu ono je zřejmě tomu <div>u přiřazeno v css pozadí :), mám teď k dispozici pomalý web, takže jedu bez obrázků, tak jsem si
je výjimečně zapnul a:

1) to menu nahoře (studio, novinky) se tam, nemůžu si pomoct, příliš nehodí. Skus možná jiné písmo.
2) přesně jak bylo řečeno, chce to zvýraznit menu, určitě ztučnit písmo a nějaké odrážky by také neuškodily
3) jinak je to velmi pěkné a povedené, promyšlené, líbí se mi to :)
Anonymní
Profil *
Mě taktéž...
Modrý pozadí a konec
k2
Profil *
Vsude nacpete carkovany pozadi apod to je hruza :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0